Lady Speed Stick, Lilac 24H, Antyperspirant w sztyfcie

Lady Speed Stick, Lilac 24H, Antyperspirant w sztyfcie

Antyperspirant w sztyfcie o delikatnym zapachu lilii. Ochrona przed potem do 24 godzin.

Cena: 8zł / 45g
/m/

trwały

Dzwne ze akurat ta wersja wyladowała w \'\'zapomnianych kosmetykach\'\', widuje ja zza kazdym razem będąc w Rossmanie, nawet dzis.
Deodoro ładnie, kobieco pachnie. Jest to zapach bardzo trwały, po całym dnIu czuje go za kAzdym razem kiedy lekko unosze rece z taka sama intensywnoscia jak chwile po aplikacji.
Zapobiega poceniu- ja jednak nie mam tych wiekszych problemow, nie podraznia,nawet po depilacji.
Szczesliwie nie osadza sie na ubraniach co jest jego duzym plusem.
Jest tani, łato dostepny, niestety srednio wydajny- wytaciłam go duzo szybciej niz inne tego typu kosmetyki.
Troche sie kruszy i łatwo go połamac, koncowka wypadła mi z opakowania ;)
Mozna sprobowac, sztyfty z LSS sa naprawde godne polecenia.

Używam tego produktu od: miesiac

bardzo dobry

Dezodorant zamknięty w przyjemnym dla oka opakowaniu. Piękny zapach. Nie powoduje plam, chroni przed potem. Jest wydajny i tani. Niestety bardzo łatwo się łamie w opakowaniu, dlatego też odejmuję pół gwiazdki.

Najlepszy!

Najlepszy antyperspirant dla mnie! Chroni, jest skuteczny, a w zapachu jestem po prostu zakochana!

+zapach
+wydajność
+ochrona przed potliwością(tak na 80%)
+skuteczność

-pozostawia białe plamy na czarnych koszulkach

Używam tego produktu od: dwóch lat

Nie wiem czy kupię go ponownie bo lubię testować różne kosmetyki ale za taką cenę szczególnie podcza

Antyperspirant ma spełniać podstawową funkcje czyli chronić przed potem. Nie mam z tym większych problemów ale bez żadnego kosmetyku się nie obędzie. Ten spełnił swoją funkcję. Po całym dniu czasem zauważam mokre plamy ale dzieje się to rzadko. Jeśli chodzi o zapach to jest to kwestia gustu. Ten mi odpowiada. Jest intensywny co mnie zaskoczyło ale na szczęście nie zagłusza perfum. Kupiłam go przypadkiem. Szukałam jakiego kolwiek antyperspiranu i padło na ten bo był akurat w promocji. Jestem z niego zadowolona ale ma małe minusy. Nie wiem ile zostało go w opakowaniu, jeśli założę zbyt szybko ubranie to na ciemnych zostawia białe ślady, raz miałam problem z wysunieciem kosmetyku ale przy dłuższym kręceniu guziczk:-)a na dole wszystko jest w porządku.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy