Glam Shop, Brush O4 (Pędzel do rozcierania)

Glam Shop, Brush O4 (Pędzel do rozcierania)

Pędzel O4 wykonany jest z naturalnego nie farbowanego włosia kozy, jego okrągły kształt idealnie sprawuje się podczas cieniowania załamania powieki. Pędzel sprawdza się również do punktowego nakładania cieni oraz do nakładania punktowo korektora.
Wymiary pędzla: długość pędzla: ok. 17,5cm długość włosia: ok. 1,7cm średnica włosia: ok. 0,7cm.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Mieszane uczucia

Pędzelek mam od ponad roku, służy mi głównie do podkreślania załamania powieki i rozcierania. Ma naturalne włosie, więc myję je delikatnymi mydłami i po każdym myciu używam odżywki do włosów. Włoski nie wypadają, ale od samego początku były odrobinę zbyt szorstkie i czasem odczuwam dyskomfort podczas makijażu oka, włoski za bardzo kłują. Niemniej jednak rozcieranie idzie bardzo dobrze, pędzelek jest porządnie wykonany i nie rozpadł się. Napis niestety się starł.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Bardzo dobry pędzel

Pędzla używam już od kilku miesięcy i mogę go polecić. Cena zdecydowanie na plus. Jakość też jest bardzo dobra. Pędzel jest ładnie przycięty, nie drapie. U mnie sprawdza się super. Świetnie rozciera/blenduje cienie. Podkreślam nim załamanie powieki jak i zewnętrzny kącik oka. Polecam raczej dla osób, które mają duże oczy. U osób, które mają małe oczy może być zbyt duży. Pędzel myłam już niezliczoną ilość razy i włosie nigdy nie zafarbowało od ciemnych cieni. Ważne jest, żeby po myciu nadać mu stożkowaty kształt, wtedy ładnie wyschnie i nie będzie "rozczapierzony". Szybko schnie.

Bardzo fajny

Pędzelek, bardzo fajny, trochę za duzy do mojego małego oka i ciężko mi się nim rozciera, ale to nie wina pędzla tylko budowy oka :D pędzel jest spoko, bardzo miły dla powiek, nie drapie, nie rozlatuje się, nie śmierdzi a takie opinie też czytałam :D cena bardzo fajna, pędzel wygląda bardzo elegancko, robi to co ma robic czasami nawet uzywam go do innych celów i też bardzo dobrze spisuje, z czystym sumieniem moge polecić

Używam tego produktu od: 5 misięcy