Color Dose Yeux

Color Dose Yeux

Pojemność 7,5 g

Rewelacyjne cienie w kolorowyh tubkach, z najnowszej kolekcji CALYPSO. Cienie mają konsystencję kremową, która zaraz po nałożeniu zamienia się w pudrową. Świetnie się rozprowadzają na powiece, nie osypują, nie rolują. Są wodoodporne, a więc bardzo trwałe, producent zapewnia niezmieniony efekt do 8 godzin. Gama kolorystyczna nie jest jeszcze bardzo szeroka, ale same odcienie są przepiękne - wszystkie niesamowicie opalizują i rozświetlają. Są naturalne, a ich intensywność można dowolnie regulować. Oprawa znakomita, typowa dla Lancome - tubka poręczna i ciesząca oko. Wg mnie absolutny hit sezonu! Do kompletu - pomadki COLOR DOSE, również w tubkach.

Genialne jako baza

Dla mnie ten cień to nie jest cień tylko baza pod cienie. Zresztą chyba tak jest też opisany przez producenta.
Mam kolor Flamingo coast - niby łososiowy a na powiece jest prawie niewidoczny. Początkowo mnie to denerwowało, bo kupiłam go jako cień a tu kiszka - jak się nałoży mało to prawie nie widać a jak dużo to się ma gluty w załamaniach powieki. Masakra. Ale potem zaczęłam używać go tylko i wyłącznie jako bazy. No i w tej roli jest GENIALNY. Każde cienie z nim trzymają się do zmycia makijażu. Nawet 24 h jak się człowiek uprze (dla testów). I to trzymają się w stanie nie zmienionym, przy upałach też! Nawet baza Artdeco nie była tak dobra (o ile mnie pamięć nie myli). Kupię ponownie o ile napotkam, może być nawet inny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w użyciu

Niesamowicie trwałe

Jak w tytule - czegos takiego jeszcze nie spotkałam. Wstyd sie przyznać, ale poszłam spać w makijażu, rano obudziłam się z oczami w identycznym stanie jak kilkanaście godzin wcześniej (lekko przetarty w załamaniu powieki). Cień przetrwał zarówno na dolnej, jak i górnej powiece. Nie podoba mi sie opakowanie - tubka jest paskudna, łatwo wycisnąć więcej niż sie zamierzało, nie lubię tez kiedy producent nie dołącza aplikatora (nie umiem sie malować palcem). Ale dla dziewczyn, które lubią kremowe cienie (ja mimo wszystko nie) na pewno godny polecenia. Nie używałam go jako bazy, bo mam żarówiasty turkus - trudno byłoby nałożyć na niego jakiś inny cień.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dziwaczny

Sama nie wiem czy lubię ten cień, czy nie lubię.. To bardzo dziwny kosmetyk, nie umiem się do niego jednoznacznie ustosunkować. Mam odcień flamingo coast=różowy, który jednak na powiece robi sie prawie perłowobiały, transparentny :mad: Nie o to mi chodziło akurat :( Używam go razem z zimnym różowo-fioletowym cieńiem sephory, głownie jako utrwalacz tego pierwszego. I tu się sprawdza, w końcu producent zapewniał, że jest to swoista baza podkładowa. Utrwala, nie włazi w załamania skóry, ładnie rozświetla wewnętrzne kąciki oczu. W tym duecie gra nieźle, jako solo jakoś mnie nie przekonuje, bo wyglada nijako.

Wydajny jak nie wiem :)Używam tego produktu od: grudzień? listopad? 06
Ilość zużytych opakowań: gdzieś z 1/6 tubki

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

z cieni w kremie nr 1

jeśli chodzi o cienie w kremie to jedyny cień jaki miałam, który wogóle nie wchodzi w zmarszczki, nie wałkuje się itp.
mam odcień złoty i kolor jest śliczny- rzeczywiscie oko prezentuje się ślicznie- zadne inne cienie jakie miałam nie dawały takiego efektu
nie daję 5 * ponieważ jak na taką firmę i cenę cień jest zbyt mało trwały i trzeba poprawiac makijaż co parę godzin...i rozprowadza się go cieżko..trzeba poświęcic sporo czasu by jednolicie pokryć powiekę...

Ilość zużytych opakowań:1/2

KWC!

Ogólnie uwielbiam cienie do powiek i mam ich cała masę, ale właśnie te są moimi ulubionymi. Kupiłam je kiedyś przez przypadek przy okazji szybkich zakupów, szukałam ładnego srebrnego ciena, ten jako pierwszy mi wpadł w oko, nie miałam czasu się zastanawiać więc go wziełam. Niesądzilam ze przypadnie mi do gustu, bo nie przepadam za kremowymi cieniami... a tu jednak wielkie rozczarowanie:P okazał sie moim najlepszym cieniem, lubie żeby cień wyglądał bardzo efektownie i ten mi właśnie to gwarantuje:D wielkim jego plusem jest to że jest wodoodporny i dlatego bardzo trwały. Uwielbiam te cienie już mam ich kilka i napewno powiekszę swoją kolekcje:))

Używam tego produktu od:od roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania 6

****

Cienie te kupilam niemal zaraz po ukazaniu sie kolekcji Calypso. Wybralam dla siebie piekny, intensywny turkus (odcien maupiti). Kremowe cienie zazwyczaj nie moga pochwalic sie szokujaca trwaloscia, dlatego tej po nich nie oczekiwalam. Jednak bardzo milo mnie zaskoczyl fakt, iz cien jest wodoodporny, a co za tym idzie bardzo trwaly. Ma delikatna konsystencje, dzieki ktorej rownomiernie rozprowadza sie po powiece, niemal sie po niej slizgajac.
Pieknie rozswietla i 'otwiera' oko. Makijaz jest zywy i taki ewidentnie letni ;) Cien daje mozliwosc intensyfikowania koloru - chociaz zazwyczaj cienie kremowe przeznaczone sa do codziennego makijazu, dzieki Color Dose mozna uzyskac swietny mocny makijaz wieczorowy.
Tubka, w ktorej go zamknieto, jest poreczna i wygodna w uzyciu. Jest rowniez bardzo ekonomiczna - cien wystarcza na bardzo dlugo.
Dlaczego nie 5*? Moze jeszcze kilka miesiecy temu bym mu tyle przyznala, jednak po poznaniu kremowych cieni Clarinsa calkowicie sie odmienilo moje zdanie w kwestii 'idealnosci' cieni kremowych :)

Uzywam tego kosmetyku od kilkunastu miesiecy
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 1

super

zgadzam sie z moimi 2 poprzedniczkami. cienie sa super. bardzo trwałe, nie zbieraja sie na powiece, bardzo wydajne i łatwo sie rozprowadzaja.

Używam tego kosmetyku od lipiec 2004
ilość zużytych opakowań: jeszcze daleko do polowy pierwszego

POLECAM

Z reguly nie lubie cieni w kremie, ale na te sie skusilam i musze powiedziec, ze sa naprawde rewelacyjne.
Po pierwsze mozna dowolnie regulowac intensywnosc koloru poprzez nalozenie cienia na oko. Jezeli chce sie otrzymac bardzo delikatny efekt, wystarczy cien bardziej rozetrzec na powiece. Ja uzywam koloru Flamingo i jest to odcien, ktory laczy sie doskonale z innymi kolorami. Ten kremowy cien stosuje na cale oko, a jedynie w zaglebieniu powieki uzywam ciemniejszego koloru ( w zaleznosci od okazji i ubioru).
Jezeli chodzi o trwalosc, to bez problemu wytrzymuje na moim oku kilkanascie godzin i nie zauwazylam, zeby sie robily grudki na powiekach. Ponadto jest to wodoodporny cien, ktory z powodzeniem moze byc stosowany latem.
Duza zaleta jest jego wydajnosc.

REWELACJA

Nie zgodze sie z poprzedniczka - wg mnie tubki sa swietne; nie dosc, ze ciesza oko i doskonale komponuja sie z blyszczykami Juicy Tubes, to jeszcze sa naprawde dobre jakosciowo. Kolory piekne, subtelne - gdyby mialy byc takie wyraziste jak na opakowaniu tubek, to raczej nikt by ich nie kupowal. Sa naturalne, harmonijne, zreszta intensywnosc odcienia mozna sobie regulowac. Niesamowicie rozswietlaja oko. Sa bardzo trwale, bo wodoodporne - rewelacja na lato, dla dziewczyn, ktore maluja sie na plaze itp. (ja do nich nie naleze, ale wiem, ze takie sa). Oczywiscie rewelacja nie tylko dla nich :) Cienie nie walkuja sie, pomimo kremowej konsystencji, ktora wielu odstrasza - swietnie sie nakladaja i naprawde dlugo utrzymuja. Tubeczki sa nieprawdopodobnie wydajne - wystarczy odrobina cienia, aby uzyskac zadowalajacy efekt. Sa po prostu cudne - male, poreczne, kolorowe, wspaniale! I te kolory - ja uzywam zlocistego bezu i lososiowego rozu - cudo!!!

kolorowa pasta?

Jak na firme Lancome, ktorej cienie sa dosc dobrej jakosci ten produkt(moze i dobrze ze sezonowy? )nie zachwyca, nie powala - ani kolorami- bo sa sztuczne, ani jakoscia( trwa obecnie ok.4 godz pozniej sciera sie i walkuje- a trzeba wziasc pod uwage ze obecnie temp.sa raczej korzystne dla cieni, strach pomyslec co bedzie w lipcu?- a w koncu jest to seria na lato.. )
Kolory sa tak intensywne tylko w tubce- jedyny ktory jest widoczny na oku w miare ladnie to turkus- ale to do specyficznego makijazu bo latwo przedobrzyc..i bedzie wygladalo jak plama..
Ot taki produkt ktory sie pojawil..i zniknie..i zapewne nikt nie bedzie plakal z tego powodu..