Meritum, Lekki krem nawilżający do cery wrażliwej na słońce SPF 14

Meritum, Lekki krem nawilżający do cery wrażliwej na słońce SPF 14

Lekki krem nawilżający przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji każdego typu cery źle reagującej na słońce, skłonnej do przebarwień posłonecznych, podrażnień i uczuleń. Jest to preparat bardzo łagodny, chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym zarówno z zakresu uva jak i uvb.

Krem zawiera składniki nawilżająco-natłuszczające - olej awokado i masło shorea

podwójny filtr uv:

Fizyczny - mineralne cząstki odbijające promienie uv, nie dopuszczające ich do głębszych warstw skóry

Chemiczny - pochodną kwasu cynamonowego, pochłaniającą promienie uv

Bardzo dobry

Właściwie w tym kremie nic nie ma z wyjątkiem filtrów, ale, o dziwo, na moją skóre działa rewelacyjnie. Jest nawilżona, wygładzona, poznikały zaczerwieniania i ogólnie stan mojej cery (30+) bardzo się poprawił. Może to kwestia dobrej bazy, ale dla mnie jest o niebo lepszy niż większość specjalizowanych kremów, które do tej pory używałam. Wchłanianie bez zastrzeżeń. Zapach ma tylko nie bardzo (tzn. nie ma substacji zapachowych, ale składniki w nim zawarte nie są zupełnie bezzapachowe). Używam tego produktu od: 1/2 roku

przyjemny

Przyjemny kremik, choc filtr znowu taki wysoki nie jest.

Plusy:
+ ladnie, b. delikatnie pachnie budyniem (to pewnie skaldniki, bo jest nieperfumowany, ale wyraznie czuje lekki zapach!)
+ nawilza ok
+ praktyczne, higieniczne, lekkie opakowanie.

Niestety - dosc dlugo sie wchlania i maze sie na skorze. Jesli nastepnym razem bede chciala kupic cos Dermiki, wybiore kremik Preventi, kosztuje tyle samo, a jest o wiele lepszy.

Używam tego produktu od: czerwca

dobry krem na lato

Przez nierozsądne stosowanie nieodpowiedniego kremu nabawiłam się ubiegłego lata brzydkich plam na mojej twarzy. Zimą ich nie widać, ale kiedy tylko złapię trochę słońca, rzucają się w oczy. Postanowiłam więc tego lata stosować na dzień krem z wysokim filtrem. To jest więc mój pierwszy raz :-) I jest dobrze. Konsystencja gęstej śmietanki, trzeba go więc trochę uważniej rozprowadzać, odrobinę odczekać przed nałożeniem podkładu lub pudru, twarz nie robi się jednak tłusta choć zazwyczaj mam problem z błyszczeniem. Jeśli jednak długo chcemy przebywać na słońcu, smarowanie trzeba powtarzać. Ja po trzech godzinach zeszłam z plaży z czerwonym nosem. Ogólnie polecam. Nie dopuście do powstania plamek po słońcu, bo trudno jest się ich potem pozbyć.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Polecam na lato...

Generalnie moim zdaniem kosmetyki Dermiki nie ustępują w niczym kosmetykom dużo droższych marek, np. Chanel, Shiseido etc. Uważam, że sa naprawdę dobraj jakości, a przy tym za rozsądna cenę. Na wstępie zaznaczę, iż mam cerę mieszaną. Powyższy krem zakupiłam latem zeszłego roku i stosowałam przez jakieś 3,5 miesiąca. Jest preparatem bezzapachowym, lekkim, szybko wchłaniającym się. Dzięki tubce aplikuje się łatwo i higienicznie. Dla mnie osobiście wadą jest brak nutki zapachowej w kremie, bo nie przepadam za bezzapachowymi kosmetykami ale poza tym nic dodać, nic ująć...

dosyć fajny

Ten krem to propozycja raczej dla skóry tłustej i mieszanej, choć nie ma o tym wzmianki na opakowaniu. Trudno dostać dobry i niedrogi krem do tłustej skóry - ten jest dosyć lekki, faktor 14, dobrze się rozprowadza, bezzapachowy, nie drażni oczu. Wchłaniając się powinien nawilżać, a on jakby zostaje na powierzchni (to też m.in. przez filtr). Trochę za wysoka cena jak na niewyspecjalizowany krem w zwykłej plastikowej tubce. Jestem z niego zadowolona, ale szukam czegoś blizszego ideałowi.

ilość zużytych opakowań: kończę 1