FM Group, Triumph of Orchids Diamond, Regenerująca maska do dłoni i stóp

FM Group, Triumph of Orchids Diamond, Regenerująca maska do dłoni i stóp

Regenerująca maska polecana do pielęgnacji dłoni i stóp w warunkach domowych. Jej formuła powstała w odpowiedzi na potrzeby skóry, także bardzo suchej, wrażliwej, spierzchniętej i zrogowaciałej. Olej arganowy odżywia i wygładza skórę, wspomagając utrzymanie bariery lipidowej, a ekstrakt z orchidei o zapewnia właściwą ochronę, odmładza i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się naskórka. Optymalne stężenie mocznika, masło shea oraz gliceryna zmiękczają i nawilżają skórę, działając korzystnie także na popękaną i szorstką skórę pięt.

maska do stóp, maska do rąk
wygładzające, nawilżające, regenerujące, zapobiegające starzeniu, na popękaną skórę
zapachowa
w słoiku
bogate
wrażliwa, popękana
masło

nic ciekawego

Na moich dłoniach się nie sprawdziła. Dłonie nie były ani wygładzone, ani tym bardziej nawilżone. Tak jak napisałam już w receznji przy peelingu AHA z tej samej serii - dłonie zrobiły się pomarszczone jak po za długiej kąpieli.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bardziej nawilża niż regeneruje. Poza tym droga i mało wydajna.

Maseczkę zamówiłam z ciekawości. Szukam nawilżających produktów głównie do stóp, choć i moim dłoniom się one przydają.

Wizualnie jest bardzo eleganckie. Fajny patent z tą klapką by kosmetyk cały czas pozostał świeży. Jednak pod sam koniec gdy musiałam dołożyć do tej maski coś mocniej regenerującego i przełożyć ją do innego opakowania okazało się, że ma ono wgłębienia uniemożliwiające zużycie go do końca.

Delikatny. Czuć delikatną nutę kwiatową. Nie jest jednak zbyt ostry.

Działanie:
Maska głównie była stosowana na stopy, choć na dłonie też jej używałam. Nawilżała, jednak to nie było "to". Brakowało mi regneracji i uczucia długiego nawiżenia z delikatnym filmem. Wchłania się nieźle, dobrze też spłukuje (o ile użyjemy jej wiecej). Do dłoni zdecydowanie lepsze okazują się: Czerwony Garnier, Isana z Mocznikiem i Neutrogena niebieska. Do stóp zaś zdecydowanie lepsze są: Farmona z mocznikiem i Pilarix.

Cena/dostępność/wydajność:
Cena jest spora. Dostępność marna bo tylko u konsultantek. Wydajność marna - 3 tygodnie i po maseczce (robiłam ją co drugi dzień). Nie kupię jej ponownie, bo jest po prostu słaba.

Używam tego produktu od: 3 tyg przy używaniu co 2 dzień