Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Krem półtłusty

Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Krem półtłusty

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu skóry z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, z tendencją do ich pękania i powstawania wybroczyn oraz ze skłonnością do rumienia. Krem poprawia ogólny wygląd skóry - staje się ona gładka, miękka, przyjemna w dotyku i zdecydowanie mniej zaróżowiona. Beżowa barwa preparatu wynika z wysokiej zawartości wyciągów roślinnych.

uwielbiam ten krem

Ten krem uratował mi buzię. Miałam buzię w bardzo złym stanie. Dermatolog oznajmił "trądzik różowaty". Kupowałam wiele drogich kremów i nic. Zrezygnowana znalazłam link do tej oceny. Kupiłam krem i od tamtej pory przetestowałam już kilka produktów z tej serii.

Mam już taki patent. Krem półtłusty na noc, nawilrzający na dzień.
Jak na dworze spada poniżej -5, to zaczynam stosować tłusty na noc.

Ten ładnie pachnie. Nie zapycha. Buzia po pokremowaniu błyszczy się jak u dziecka, ale na noc może być.
Zniknęły mi wszystkie krosty, zaczerwienienia są pod kontrolą. Ten krem ratuje mi życie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam nawet jak długo
Ilość zużytych opakowań: 5-6 + znajome które namawiam

Polecam ale chętnie wypróbuję wersję nawilżającą. Porównam, który jest lepszy :)

Moja buzia lubi kosmetyki flos-leku bo nie robi się po nich czerwona jak po większości kremów. Szczerze mówiąc miałam chrapkę na wersję nawilżającą ale ze względu na to, że w Superpharmie dostępna była tylko wersja tłusta i półtłusta skusiłam się na tą drugą.

Ma bardzo ładny zapach, moja buzia nie robi się po nim czerwona jak po kremach innych firm. Co do niwelowania powstałych już naczynek nie widzę jakiejś kolosalnej różnicy, ale delikatnie rozjaśnia cerę i nie uczula mnie. Nie spotkałam jeszcze kremu, który by cofał te już powstałe więc póki co dla mnie jest numerem jeden. I co najważniejsze stosowałam go również pod makijaż i jeśli o mnie chodzi spisywał się znakomicie.

Używam tego produktu od: dopiero jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Nie służy

Bardzo tłusty, nie wchłania się, pozostawia tłustą warstwę na twarzy, naczynka jak były tak są widoczne a przez świecenie się skóry rażą w oczy! Skóra niekoniecznie nawilżona, powiedziałabym - natłuszczona. Pod makijaż się nie nadaje, bo po "upudrowaniu" twarzy sypkim pudrem, po 10 min. buzia świeci się i błyszczy, makijaż spływa. Najlepszy jest z farmony do naczynkowej (tylko w tubce), nawilża i matuje jednocześnie - tak to możliwe. a na zimowe dni najlepszy, najtańszy soraya winter - 6 zł. świetny!

Jak makijażem powiększyć usta

warto wypróbować

Mam skórę suchą ze sporym problemem naczynkowym i początkową fazą trądziku różowatego.
Nie oczekiwałam od tego kremu cudów, chociaż miałam już wersję tłustą z której byłam zadowolona.

+ krem dobrze nawilża cerę,
+ jest treściwy, wchłania sie powoli i pozostawia dość gruby film, co dla mnie jest dobrą bazą pod makijaż
+ nie zapycha
+ bardzo przyjemny zapach

Plusy również za opakowanie i cenę

Nie widzę, jednak, żeby leczył w jakikolwiek sposób, więc ciągle szukam ideału i będę sięgać po nowe produkty. Jednak w przerwach między nimi zdecydowanie kupię flos-lek jeszcze nie raz.

Zimowy eksperyment okazal sie strzalem w 10 :)

Uwielbiam buszowac po polkach drogeryjnych, kiedy tylko przyjade do Polski. Niezmennie zachwyca mnie ogromny wybor kosmetykow do cery naczynkowej.
Tym razem moj wybor padl na krem Flosleku, ktory zakupilam w komplecie z pillingiem enzymatycznym - z tej samej serii i maseczka.

Uzywalam kremu wczesna jesienia i wedy byl dla mnie za ciezki, mialam wrazenie, ze skora sie dusi- a mam sucha cere, ktora potrzebuja porzadnego nawzilzenia.
Poszedl wiec do lodowki, do czasu kiedy przyszly zimne dni bo wtedy okazal sie wlasnie strzalem w 10.
Mialam wrazenie, ze twarz chlonie go jak gabka. Pozostawia delikatnie tlusta warstewke przez chwile.
Uzywam go zarowno rano pod makijaz ( sprawdza sie bardzo dobrze) jak i wieczorem (czasami dodaje krople olejku z kocanki).
Nakladam tez pod oczy, kiedy wydaje mi sie, ze krem pod oczy nie jest wystarczajaco nawilzajacy.

Nie znalazlam zadnych minusow tego kosmetyku, jako ze zaden krem na swiecie nie zlikwiduje juz raz powstalych naczynek nie liczylam na to.
Najwzniejsze jest, ze moja skora jest jednolitego koloru, nie pojawiaja sie na niej zadne niespodzianki.
Dodatkowym plusem jest cena.
Opakowanie proste, klasyczne.
Zapach delikatny.

Używam tego produktu od: 5 miesiac

Świetny

Jak już wspominałam w innych recenzjach jestem osobą z ogromną skłonnością do teleangiektazji. Moja cera jest wrażliwa i zimą staje się bardzo problematyczna.
Ten krem sprawdził się u mnie w 100% i kiedy robi się chłodno nie wychodzę z domu bez jego zaaplikowania.
Dobrze zabezpiecza skórę przed zimnem, natłuszcza, ale też nawilża na tyle ile trzeba wychodząc w zimie na zewnątrz, działanie nawilżające na skórę dopełniam aplikacją na noc kremu witaminowego, nawilżającego z ziaji.

Jeśli chodzi o teleangiektazje, to w moim przypadku naprawdę uspokaja naczynka, a w połączeniu z maseczką żelową z tej samej serii potrafi dać naprawdę nie złe rezultaty.

Nadaje się też pod podkład, przynajmniej ja nie mam żadnych problemów z aplikacją.
Nie zapycha i nie pozostawia odczucia przetłuszczenia skóry.
Cena też jest zachęcająca. Powszechnie dostępny w małych drogeriach, ale też tych większych jak natura, czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich kosmetykach aptecznych.

Produkt godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml kazde

Zimowy niezbędnik

Ten krem towarzyszy mi każdej zimy, od kilku lat. Używam go głównie na noc, gdyż jako krem pod makijaż jest dla mnie trochę za tłusty. Szybko się wchłania, doskonale nawilża, nie zapycha, skóra staje się po nim miękka i rozjaśniona. Kolejnym plusem jest delikatny zapach (nie lubię, jak kremy do twarzy intensywnie pachną).
Na razie nie szukam zamiennika. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 7, tej zimy w trakcie ósmego

średni

Krem nie pomógł mi w zwalczeniu naczynek już powstałych. Trudno jest mi określi czy zachamował powstawanie nowych...

Krem naprawdę tłusty, moim zdaniem wcale nie półtłusty. Nie nadaje się pod makijaż!
Zostawia bardzo gruby film ochronny, twarz bardzo mocno się świeci. Krem ciężko się wchłania.

Ma przyjemną konsystencję, ładnie pachnie.
Ogólnie mogę go polecić, jako dobry dla pielęgnacji cery naczynkowej - bardzo dobrze nawilży, zostawi ochronę na twarzy. Nie zapych porów.

Niestety nie jest moim KWC.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

tylko nawilza

nie uspokaja naczynek, jednak z pewnoscia dobrze nawilza, pomimo, ze nie ma magicznej siily w usuwaniu naczynek, nadaje sie dla naczynkowcow byc moze ze wzgledu na to, ze jest delikatny, sama nie wiem.

Polecam bo od dawna stosuje:)

Mam cere naczyńkową ten krem super sie sprawdził tymbardziej teraz gdy jest zimno super jako baza pod makijaz Polecam jeszcze maseczke na noc do cery naczyńkowej jest super. Świetna konsystencja super sie wchłania zapach tez ładny.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Dobry

Zaczęłam używać tego kremu od niedawna po kuracji auridermem XO, który na zimno się niestety nie nadaje do mojej cery. Jestem raczej zadowolona. Mam mieszaną cerę, ale raczej odwodnioną, więc krem idealnie ją wygładza i natłuszcza. Nie zauważyłam, zeby zapychał i świecił się.(ale u mnie to nawet oliwkowe kremy wchłaniają sie w ciągu 2 minut). Nie wiem też czy faktycznie jakoś oddziałowuje na naczynka, bo po auridermie każdy krem chyba jednak wymięka, ale poprawia kolor skóry. W każdym bądź razie dla mnie ten kremik był fajnym odkryciem.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: przy 1

U mnie się nie sprawdził

Krem mnie rozczarował. Nigdy do tej pory nie zdarzyło mi się być uczuloną na żaden składnik kremu, ale po kilku dniach stosowania na twarzy pojawiły się czerwone, szorstkie plamy, z których schodziła skóra! Okropność.
Poza tym był dla mnie zdecydowanie za tłusty, buzia świeciła się po nim nawet po nałożeniu pudru.

Używam tego produktu od: nie używam.
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę z jednego.