Hartmann, Bel Cosmetic, Pads + Microfaser Extra Soft (Płatki kosmetyczne z mikrofazą)

Pojemność 60 szt

Okrągłe płatki kosmetyczne z mikrofazą, dla szczególnie dokładnego i delikatnego oczyszczania.

Skład: 62% Cotton, 25% Polyester micro-fibres, 13% Polyester

• 62% Cotton,
  • 25% Polyester micro-fibres,
  • 13% Polyester

są lepsze

To był eksperyment i skruszona wróciłam do Belli i Cleanica.
Zarzuty:
- już w opakowaniu są jakby rozwarstwione (ta puszystość jest miła dla oka, ale nie sprawdza się),
- za grube przez co za chłonne.

Na plus to, że są miękkie i mnie nie podrażniały. Nie zostawiały kłaczków.

Nie rozumiem zamieszania

Są to moje ulubione płatki. I bardzo dobrze, że nie są bawełniane, bo nie zostawiają mi kłaczków na twarzy! Nigdy nie podrażniły mnie, a stosuję codziennie do zmywania twarzy mleczkiem i tonikiem. Lubię je, ponieważ są fajnie "sprężynujące", elastyczne. Poza tym delikatne i miękkie.
Po prostu ulubione i już :)

Co to ma być..???!!! DNO!

Po pierwsze nie są w 100% bawiełniane, już to mi się nie spodobało, ale kupiłam, bo nie było akurat innych pod ręką, a nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do płatków kosmetycznych, jako że używałam ich tylko do toniku, czasem do płynu do demakijażu oczu(zwykle zmywam wodą i żelem) i zmywania paznokci. Od dziś zacznę przywiązywaĆ wagę, bo ten produkt uważam za skandal!
Płatki są miękkie, dość grube, ale jakieś takie"pierzaste", "rozrzedzone" :( , wsiąka w nie mnóstwo toniku, rozłażą się :( , zmycie za ich pomoca lakieru z paznokci graniczy z cudem, sa szorstkie, jak napisała przedmówczyni, "tra i i drapią" skórę twarzy wprost niemilosiernie :(
Do tej pory używałam różnych płatków, jedne były grubsze inne cieńsze, mniej lub bardziej sprasowane, ale ogólnie efekt był podobny.
Ten produkt stanowi kwintesencję znaczenia wyrazu"bubel". Proponuje kazać używać je żonom członków zarządu spółki produkujacej to "coś"...długo by ich pewnie nie produkowali...

Odradzam z całego serca! Kompletne dno.
Nie są aż tak drogie, żebym się miała z nimi męczyć, zaraz znajdą się w koszu, tam gdzie ich miejsce!

Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie, zużyłam ok.15 płatków i więcej tego świństwa nie tknę! FUJ!!!

Manicure - mat i błysk

trą i drapią

Nie wiem, co mnie podkusiło, że kupiłam je po raz drugi... Za pierwszym razem wydały mi się dość miękkie i delikatne (może dlatego, że w ogóle nie sa perforowane), ale teraz strasznie trą i podrażniają mi twarz, nie mówiąc już o oczach. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego - po demakijażu cała twarz była czerwona (bo nawet nie zaczerwieniona) i na dodatek szczypała. Użyłam ich dwa razy, a zaraz potem poleciałam do sklepu po Bellę. Wracając do rzeczy płatki może i są dość grube, ale za to słabo zgrzane, przez co bardzo lubią się rozwarstwiać, a jeszcze do tego dość często zdarza im się zostawiać przeróżne kłaczki na twarzy.

mogą być

Jak dotąd moje ulubione, choć i im do ideału daleko.
Dlaczego?
- nie drapią twarzy papierem ściernym tak jak Bella,
- nie kaleczą ostrzem zgrzewu tak jak Cleanic,
- są od nich grubsze (a to bardzo cenię), ale jednocześnie mniej sztywne,
- nie pochłaniają tak dużo toniku i wody micelarnej (a to cenię jeszcze bardziej ze wzgledu na koszty tej ostatniej),
- łatwo je równo rozdzielić na pół, kiedy potrzeba czegoś cieńszego,
- nie "rozłażą się" w trakcie używania

Niestety, poprzednia wersja - bawełniana "Beauty" - bardziej mi się podobała, te potrafią czasem zostawić włókna na rzęsach i są trochę bardziej szorstkie, ale tak to już jest z ulepszeniami. ;)