Avon, Luck for Her EDT

Avon, Luck for Her EDT

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Wykreuj własne szczęście dzięki zapachowi Avon `Luck`! Tto musujący zapach dla kobiety szczęśliwej w miłości i życiu. Luksusowy zapach natychmiast uwodzi olśniewającym aromatem orzeźwiających cytrusów oraz soczystych czerwonych owoców zmieszanych z zapachem kremowo białych kwiatów i ciepłych nut drzewa sandałowego. Świętuj swoje szczęśliwe chwile z nowym zapachem `Luck`.

Nuty zapachowe: cytrusy, czerwone owoce, białe kwiaty, drzewo sandałowe

owocowe, drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
50 - 100ml, <50ml

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Przyjemny słodziak

Już od momentu, gdy po raz pierwszy je powąchałam, wiedziałam, że skądś znam ten zapach... Okazuje się, że jest on łudząco podobny do Hugo Deep Red!
Jest może troszkę delikatniejszy, odrobinę świeższy, ale nadal jest to zapach bardzo podobny do tych markowych perfum. Analizując nuty zapachowe obu tych wód można faktycznie zauważyć sporo elementów wspólnych. Możemy więc cieszyć się tym zapachem w 'nieco' tańszej wersji. ;)

Perfumy spodobają się tym z Was, które lubią zapachy słodkie, ale nie za słodkie. Taka zmysłowa słodycz, ale przełamana świeżością białych kwiatów. Z fajnym, ciepłym wykończeniem. W mojej ocenie jest to zapach zarówno na dzień, jak i na wieczór, choć bardziej na wiosnę lub jesień. Jest kobiecy i radosny.

Plusik również za bardzo ładny flakon, który może stanowić ozdobę naszej toaletki i przypomina nieco buteleczkę Miss Dior. ;)

Jeśli chodzi o trwałość to jest ona niestety słabszą stroną. Woda dosyć szybko wietrzeje i trzeba powtórzyć aplikację po ok. 2-3 godz.

Kupiony w: Inna perfumeria

Mój ulubiony

Cudowny zapach, słodki ale nie duszący.
Długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, kilka dni. Bardzo trwały i strasznie wydajny. Wystarczą 2-3 psiknięcia. Opakowanie luksusowe, bardzo eleganckie. Wygodny atomizer, nie chlapie. Zużyłam już kilka opakowań i to nie koniec.

Powroty

Zapach dostalam od przyjaciółki poniewaz kiedys podobal mi sie na niej. Ogólnie sam zapach u jest przyjemny lekko słodki, ale subtelny, nie nachalny, ale czasem nudzi mi sie. Jedyna wada to, to ze zapach nie trzyma się na skorze długo, jest raczej ulotny.

Cudowny słodziak

Bardzo lubię wracać do tych perfum od kiedy dostałam je w prezencie jestem ich wierna fanką pomimo tego że zapach jest dosyć słodki to nie jest tak drażniący jak mogłoby się to wydawać. Zapach zamknięty jest w pięknym flakoniku z urocza kokardką. Lubię go o każdej porze roku bo pasuje w lecie i w zimie. Zapach jest orginalny słodki lekko kwiatowy orginalny. Trwalość dla mnie jest bardzo długa bo ja już go nie czuje a inni pytają jakie mam perfumy

Bardzo lubię

Avon, Luck for Her EDT + Piękny, kobiecy aromat bergamotki promieniejącej cytrusową świeżością ,spleciony z rozkosznymi, waniliowymi nutami Kwiatów ❤️Jednej Nocy na bazie ciepłych, uwodzicielskich nut aksamitnego drzewa sandałowego sprawia, że czuję się naprawdę wyjątkowo. Nie byłam przekonana do zakupu go, ponieważ zapachy Avon nie do końca mnie przekonują, ale flakonik mnie przekonał! Jest piękny, przykuwa uwagę, złoto kobiety przyciąga ????❤️
Zapach jest słodki, uwodzicielski a jednocześnie delikatny i elegancki. Idealny dla dziewczyn i kobiet, które lubią słodkie zapachy.

Według mnie idealny dla nastolatki jak i dla dojrzałej kobiety ( używam go odkąd skończyłam 18 lat, a w tym roku kończę 27 i nadal go uwielbiam ) . Wyjątkowo długo się utrzymuje na skórze i odzieży. Jest wydajny.
Nie jest drogi.

Kandyzowane jabłuszko

Niezwykle dziewczęcy, słodki zapach. Naprawdę uroczy. Jeden z lepszych na tą chwilę z firmy Avon. Jabłko w cukrze. Dość długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Butelka przepiękna. Idealna jako ozdoba toaletki ???? polecam!

Piękna buteleczka i zapach

Buteleczka wygląda na bardzo ekskluzywna, zapach słodki i trwały, który utrzymuje się na ubraniach do ponownego założenia. Na pewno kupię ponownie, jedne z moich ulubionych perfum. Polecam szukać ich na allegro, można kupić dużo taniej, niż u konsultantek.

PIĘKNE

Bardzo lubię słodkie perfumy te są nawet bardzo dla innych za słodkie lecz dla mnie nie zawsze do nich wracam znajomi tez pytają o ten zapach są trwałe buteleczka tez jest słodka ładnie się prezentuje wśród innych perfum

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Słodziutki zapach

Bardzo uwielbiam te perfumy, są to moje pierwsze perfumy z tej serii. Zawsze do nich wracam. Uwielbiam je. Mają piękną buteleczkę, niesamowite są. Trwałość jest świetna. Utrzymują się cały dzień. Intensywność zapachu super.

piękny słodki zapach

Z polecenia swojej manager zakupiłam pierwszy raz wode perfumowaną Luck pare miesięcy temu i jestem nim zachwycona . Ładny pikowany flakonik z elegancką kokardą, długo unoszący się słodki, delikatny zapach i atrakcyjna cena produktu podczas promocji, zachęciły mnie tym bardziej do zakupu kolejnego opakowania.

Świetne perfumy

Moją uwagę początkowo zwrócił śliczny flakonik. Jest taki jakby elegancki, pikowany. Potem pokochałam zapach. Jest on taki słodki ale nie przesadnie. Zapach jest mega dziewczęcy, lubię do niego wracać co jakiś czas. Jedynym minusem jest cena, bo jak za avonowske perfumy to trochę sporo. Jak dla mnie są nietrwale bo po paru godzinach ich nie czuje, jednak inni wciąż je wyczówają i często pytają co to za perfumy. Podobno nie my mamy czuć perfumy tylko inni więc w tym przypadku by się zgadzało.

Bardzo dobre

Perfumy są bardzo dobre a jako, że jestem fanką takich słodkich zapachów to musiałam je kupić. Mają jedną wadę - wysoka cena. Oczywiście na innych stronach internetowych są tańsze ale w samym katalogu są drogie. Pomimo takiej ceny to z całego serduszka polecam te perfumy.