Dax Sun, Przyspieszacz opalania `Extra Bronze`

Dax Sun, Przyspieszacz opalania `Extra Bronze`

Preparat najnowszej generacji.
Zawiera L - tyrozynę, naturalną substancję przyspieszającą opalanie, która wyzwala powstawanie melaniny – pigmentu skóry dającego efekt opalenizny. Drogocenny olej arganowy i masło kakaowe wzmacniają ochronną barierę skóry, odżywiają i regenerują oraz zapobiegają przesuszeniu i łuszczeniu się naskórka. Gliceryna silnie nawilża i chroni przed nadmierną utratą wody z naskórka.
Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji żel błyskawicznie się wchłania.

Cena: ok. 20zł / 150ml

Działa!

Przyspieszacz znajduje się w bardzo praktycznym i poręcznym opakowaniu, dzięki temu łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu. Ma konsystencję lekkio płynnego żelu, który błyskwicznie wchłania się, nie zostawiając żadnego filmu, ani lepkiej warstwy. Zapach ma bardzo przyjemny, słodki, kokosowy. I najważniejsze - działa! Moja skóra po krótkiej, półgodzinnej ekspozycji na słońcu zauważalnie nabrała od razu brązowego koloru. A bez przyspieszacza opalałam się niestety na czerwono. Dodatkowy plus za wydajność (wstarczy na kilka użyć) i niską cenę.
Uważam, że to świetny produkt do którego wrócę nie raz.

Piękna opalenizna!

Nigdy nie byłam tak opalona jak po stosowaniu tego produktu. Łapie od razu na ładny, brązowy kolor i nie podrażnia skóry. Tak jak pisze na opakowaniu wystarczy bardzo krótki czas, żeby zobaczyć efekty. Do tego pięknie, słodko pachnie i ma fajną konsystencje, która nie klei się, co raczej nie byłoby fajne w gorące dni. Opakowanie starcza na kilka użyć na całe ciało, co w zupełności wystarcza, żeby uzyskać ładną opaleniznę, a do tego cena jest przystępna. Na pewno w przyszłe lato znów zagości w mojej kosmetyczce.
Plusy:
+piękna opalenizna
+zapach
+przystępna cena
+łatwa aplikacja
+żelowa konsystencja
Minusy:
-nie dostrzegłam

Piękna opalenizna w krótkim czasie

Każdego lata używałam przyspieszaczy w formie olejku, typu ziaja, mariza czy też zwykła oliwka. Są one bardzo dobre jeśli chodzi o działanie, ale muszę przyznać, że ten produkt jest po prostu lepszy. Skusiłam się na jego zakup w zeszłe wakacje, pomyślałam a co tam, spróbuję czegoś nowego, olejki stały się już uciążliwe. No i jestem pod duużym wrażeniem.

Plusy:

-faktycznie przyspiesza opalanie, mam wrażenie że nawet lepiej od masła kakaowego z Ziaji- po 15 minutach przebywania na słońcu miałam pod bikini białą skórę, a część odkryta była BRĄZOWA. Oczywiście czym dłużej leżałam na słońcu, tym efekt był lepszy i co najważniejsze bardzo szybki
-opalenizna jest jakby głębsza, o razu opalam się na brąz
-kosmetyk jest w formie przyjemnego, chłodnego żelu, wchłania się ekspresowo. Nie ma mowy o tłustej powłoce i ubrudzonych olejkiem przedmiotów. Jest to bardzo wygodna alternatywa dla olejków
-piękny, delikatnie kokosowy zapach
-ładny design opakowania, kosmetyk posiada wygodne otwieranie/zamykanie-aby wydobyć żel wystarczy jedynie przekręcić zakrętkę, wycisnąć i z powrotem przekręcić

Minusów nie zauważyłam, może jest trochę niewydajny ale dla mnie to nie minus przy takim działaniu :)

Super!

Uważam, że to najlepszy przyspieszacz opalania dostępny na rynku!

Plusy:
+naprawdę przyspiesza opalanie.

Wydaje mi się, ze nie tyle przyspiesza, ale mega wzmacnia opaleniznę (zawsze opalałam się na czerwono, a po zastosowaniu tego przyspieszacza opalenizna była od razu mega mocna i brązowa!)

+idealna konsystencja żelu.

W odróżnieniu do przyspieszacza Ziaji i Bielendy, które mają tłustą oleistą konsystencję żel okazuje się być wybawieniem. Błyskawicznie się wchłania nawet na spoconej skórze.

+nawilża skórę
+pięknie pachnie jakby kokosami
+jest meeeeeeeeeeega wydajny.

Polecam!