Tonik intensywnie nawilżający

Tonik intensywnie nawilżający

Tonik do pielęgnacji skóry twarzy. Intensywnie nawilża, przyspiesza odnowę komórek oraz uelastycznia i wygładza skórę.
Zawiera oligoceane - minerały pochodzenia morskiego wprowadzające do skóry niezbędne sole mineralne i oligoelementy (Miedź, Cynk, Mangan, Kobalt) oraz witaminy, substancje nawilżające i wygładzające.
Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, także dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Nie zawiera alkoholu. Delikatnie perfumowany.

Cena: ok. 4 zł / 200 ml

całkiem niezły

który to już raz używam kosmetyku mojej mamy...ale nic, trzeba go ocenić.
jest fantastyczny dla tłustej cery, bo nie trzeba po nim używać kremu-tak doskonale nawilża całą szyję i twarz, zostawia cienką warstwę ochronną, która nadaje gładkość. poza tym, ma ciekawe zamknięcie-pstryk, pstryk. po chwili, gdy wyschnie, liftinguje, to znaczy świetnie napina skórę, tak, że już bez kremu da się zrobić makijaż. bardzo dobry, kompleksowy, nawet jako mgiełka do twarzy-tylko przelać do butelki z psikaczem,
a efekt piorunujący! zwłaszcza latem. no i doskonała cena, że można używać bez umiaru!

Używam tego produktu od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:nie wiem, bo to moja mama go używa, ja tylko się przyłączam

ech

może powinnam spróbowac jeszcze raz ,bo poniższe opinie mówią że jednak jakies działanie ma, natowmiast wg mnie to zwykła woda podprawiona zapaszkiem- zero działania- 2 gwiazdki za brak pewności- inaczej bylaby jedna

taki sobie

Kupiłam go głównie ze względu na cenę. Grosze faktycznie. Nawilża całkiem dobrze. Twarz po nim jest odświeżona i gładka.
Natomiast ten zapach... tragedia! Miałam wrażenie, że smaruję się mydłem w płynie. Aż dziw, że się nie pieni.
Do tego fatalne opakowanie. Z tak nieporęcznym rzadko się można spotkać.

Gdyby tak producent zmienił zapach... to może kupiłabym go jeszcze raz.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

pierwsza depilacja bikini

Faworyt

To mój ulubiony tonik, najlepszy jakiego używałam, a jednocześnie najtańszy - niezwykła kombinacja. Kupiłam go z przekonaniem, że wyląduje w śmietniku, a okazał się moim kosmetycznym odkryciem. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża cerę; mam często wrażenie, że już krem po nim jest niepotrzebny. :) Jest także bardzo łagodny - nawet na mojej nadwrażliwej skórze nie powoduje żadnych podrażnień. Przyjemnie pachnie. Pomysłowa zatyczka, pozwalająca na nabranie odpowiedniej ilości kosmetyku.
Polecam!