Giorgio Armani, Luminessence Bright Revelator Universal Greige BB Fluid (Rozświetlający krem BB)

Krem BB stanowi połączenie właściwości makijażu z rozświetleniem i wysoką ochroną przed promieniowaniem UV. W kilka sekund dostosowuje się do skóry, zapewniając naturalne pokrycie. Zapewnia 9 efektów:
- ujednolicenie,
- przejrzystość,
- różany blask,
- ochrona SPF 50.

świetny!

Mój pierwszy bb cream:) i tak cudownie trafiony! Zakupiony w douglasie za ponad 300 zł, co z perspektywy czasu uważam za zbyt impulsywny zakup, ale konsultantki w douglasie potrafie przekonac do wsyztskiego:).

Wg. producenta kolor "greige" jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry- nie wiem jak na innych ale u mnie sprawdza sie cudownie.

Skóra jest super rozświetlona, ale nie tandetnie połyskująca drobinkami, jakby lekko wilgotna i super wypoczeta. Fajnie wyrównuje koloryt, jedynie odrobina korektora i baza lekkiego letniego makijażu gotowa!:)Używam również jako bazę pod makijaż dzienny- świetnie sie spradza ajko korektor dla zmeczonej i szarej, niedospanej skóry.

Ja nie odważyłabym sie wyjść bez dodatkowej ochrony na twarzy w postaci filtru ( od długiego czasu jest to la roche anthelios lekki fluid), ale dla niektórych być może oferowana przez luminessence ochrona spf 50 moze być wystarczajaca.

Produkt jest wydajny wystarczy 1 1,5 pompeczki, aby pokryć cała buzię.

Opakowanie 30 ml z aplikatorem airles. Niestety zauważyłam, że metalizowny aplikator z czasem gubi drobinki, które można przy aplikacji przeniesc wraz z produktem na twarz.

Świetny prodkt, ale ta cena... hm...ciutek za dużo.

Ps. To nie jest zdjecie produktu Giorgio Armani luminessnce bright revelator:(

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego:)