Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska uzdrawiająca do włosów tłustych i normalnych z chlebem żytnim i zółtkiem

Maska do włosów na bazie chleba żytniego i żółtka jajka odnawia słabą i zniszczoną strukturę włosów, zapobiega ich łamliwości. Sprawia, że włosy stają się gładkie i doskonale odżywione. Maska do włosów na bazie chleba żytniego i żółtka jajka odnawia słabą i zniszczoną strukturę włosów, zapobiega ich łamliwości.
Dzięki zawartości chleba żytniego i żółtka jajka maska skutecznie pielęgnuje i odżywia włosy. Odnawia je i poprawia ich strukturę, zapobiega procesowi rozdwajaniu się końcówek i łamliwości włosów.
Składniki:
Chleb Żytni - bogaty w wiele witamin, mikro- i makroelementów, oraz w wiele innych składników odżywczych. Wzmacnia i odbudowuje włosy, wygładza je, poprawia ich strukturę, zapobiega łamliwości i rozdwajaniu końcówek. Stymuluje krążenie krwi w skórze głowy i odżywia cebulki włosowe co przyczynia się do wzrostu włosów.
Żółtko Jajka - zawiera lecytynę, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, ma właściwości zmiękczające, odżywcze i nawilżające. Żółtko wzmacnia i regeneruje włosy, zamyka łuski nadając im blasku, miękkości, większej objętości i sprężystości. Zapobiega ich wysuszeniu i rozdwojeniu końcówek.

Bubel

Nie jestem entuzjastką masek do włosów tłustych, jeszcze nie spotkałam takiej, która pomogłaby choć w najmniejszym stopniu. Z tą nie było inaczej.

Maskę dostałam w prezencie. Zamknięta w plastikowym słoiku.

Maska ma rzadką konsystencję, lekko słodkawy zapach, który trochę utrzymuje się na włosach.

Maska jest niewydajna, na moje długie włosy za łopatki zużyłam 1/7 opakowania.

Niestety po użyciu maski włosy oczywiście przetłuściły się jeszcze szybciej niż zwykle. Mało tego, tuż po spłukaniu i wysuszeniu były przyklapnięte do głowy i mocno obciążone. To są wady, które w mojej opinii całkowicie dyskwalifikują ten produkt.

Nie polecam.

Błyszczące włosy

Jest to trzecia maska z tej serii jaka miałam przyjemność stosować, na zmianę z innymi z tej serii. Konsystencja maski jest bardzo rzadka, przez co jest mało wydajna, przecieka przez palce. Maska ma kolor biały o przepięknym zapachu, pozostajacym długo na włosach. Po spłukaniu maski włosy są błyszczace, śliskie, lekko dociążone, nie puszą się. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca