seria "poniżej 20", Żel myjący truskawkowy

seria "poniżej 20", Żel myjący truskawkowy

Skutecznie oczyszcza, wygładza i odświeża cerę tłustą i trądzikową.

chemiczne nic

PLUSY
- brak

MINUSY
- chemiczny zapach
- lejąca się konsystencja
- bardzo wysusza

Produkt nie zdziałał na mojej skórze niczego dobrego. Jedyne co zrobił to wysuszył mi skórę. Bleee!

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu

sredniak

produkt rzeczywiscie pachnacy straszna chemiczna truskawka,specyficzny. dobrze sie pienil, higieniczne opakowanie z pompka, dobrze zmywal makijaz,nie wysuszal bardzo, ogolnie to sredni

Używam tego produktu od:2 lat

śmierdziel

dla mnie zapach kosmetyku nie ma większego znaczenia więc jeśli zapach tego żelu mnie drażni to cos jest nie tak. za pierwszym użyciem zajechało mi jak spirytusem :o generalnie dobrze zmywa co potrzeba, ale słabo się pieni i jest okropnie wodnisty.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: mała tubka 50 ml

Dieta na trądzik

Przeklamany opis :/

Ten kosmetyk bardziej nadaje sie do cery normalnej,a nie tlustej czy tradzikowej.Niezbyt odczulam dzialanie antybakteryjne tego produktu.Jest dosyc lagodny,ma owocowy zapach -co mi sie podoba.Po jego uzyciu skora jest wygladzona,napieta.
Po dlugich wahaniach przyznaje 2 gwiazdki(bardziej oddaje to ocena 2,5 gwiazdek)-opis i przeznaczenie kosmetyku do cery tlustej i tradzikowej jest przeklamaniem. Kosmetyk ma swoje plusy,ale tylko przy "niewlasciwym" zastosowaniu.

średniawy

Niezbyt podobał mi się ten kosmetyk, miał nieprzyjemny zapach i nie zauważyłam jakiegokolwiek działania antybakteryjnego. Jedyną jego zaletą była wydajność - miałam go prawie rok, może dlatego, że niechetnie po niego sięgałam ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

truskawa z laboratorium

Skusiłam się, bo wcześniej używałam peelingu o tym zapachu i nie był najgorszy. Myślałam, że produkty Eris są dobre, a tu taka klapa. Żel, jak żel - nie ma jakichś specjalnych właściwości. Wręcz uważam, że po nim zaczęły mi się robić jeszce większe niespodzianki. Wogóle nie opłaca się go kupować.

ilość zużytych opakowań: 1

chemiczna truskawka

Nie za bardzo przypadł mi ten żel do gustu, ale to chyba ze względu na jego sztuczny zapach, który z truskawką niewiele ma wspólnego. Poza tym dosyc dobrze zmywa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy, jest taki aksamitny i śliski. Wygodne ma tez opakowanie, bo z pompką; 2 "porcje" starczą, żeby umyć twarz.

Dobry, ale...

- uczucie sciągnięcia
- wysusza
- źle się pieni
- źle się zmywa
- wodnista konsystencja, za rzadka

I LIKE IT:)

Ja go lubię:
+ jest delikatny
+ ładnie pachnie, jakby syropkiem
+ dobrze oczyszcza
+ dzięki niemu, mniej mi się tłuści skóra
+ mało go potrzeba do umycia twarzy
+ wygodne dozowanie
+ ładne opakowanie
+ niezbyt drogi
Ma jeden minus:
- nie podoba mi się konstytencja, wodnista
Ogólnie jest w porządku.

ja nie wiem...

Zel do mycia twarzy ktory tym wygrywa z mydlem ze jest delikatniejszy. Nijaki zel o nijakich wlasciwosciach. Myje i pachnie ot co. Mozna sobie odpuscic. Stosuje bo nie mam problemow z cera i i tak mi wszytsko jedno.

fajnaTruskaweczka

milutki żel do mycia twarzy. bardzo go lubię. podoba mi się jego zapach truskawek,aż chce się zjeść ;-)
Ładnie myje i oczyszcza buzię,z tym wygładzaniem to bym polenizowała, jednak reszta mi bardzo odpowiada.
Myślę,że do każdego rodzaju skóry jest o.k.
Ja ogólnie nie mam problemów z pryszczami,krostkami itp, więc mi on zupełnie wystarcza:)
polecam

ujdzie

Nawet nienajgorszy. Rzeczywiscie dobrze oczyszcza skore i odblockowuje pory. Zapach ma przyjemny. Moim zdaniem nadaje sie do mycia kazdego rodzaju skóry. Jedyną jego wadą jest to, ze ma za rzadką konsystencje i troche trudno spłukuje sie z twarzy. Ma wygodne opakowanie, cena tez moze byc.