Oriflame, Athena Bright Breeze EDT

Oriflame, Athena Bright Breeze EDT

Niczym słońce odbijające się w gładkiej tafli morza Egejskiego, woda toaletowa `Athena Bright Breeze` uwodzi promiennymi nutami bergamotki, soczystym jaśminem i aromatycznym piżmem, wzbudzając atmosferę przesyconą doznaniem nieziemskiego piękna.

Nuty zapachowe: bergamotka, jaśmin, piżmo

<50ml

dość dobry

Zapach rześki, letni, dzienny. Ja akurat jestem fanką takich nut zpachowych. Utrzymuje się jak każda woda toaletowa Oriflame około 2 godzin. Mi się podoba. Opakowanie solidnie wykonane.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Szkoda, że taki nietrwały

Zapach ładny, świeży, delikatnyJ, przyjemny na lato. Ale niestety ulotny niczym.... Po 10 minutach od spryskania nie czuję go na sobie. Jest jak mgielka. A 19,90 to zdecydowanie za duzo na taką jakość.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Słaby

Zapach typowo &quot;oriflameowski&quot; (z niższej półki tej firmy) - świeży, morski, nieco męski, niezbyt trwały, nie drażni, ale też nie powala, nie ma w nim niczego szczególnego. Do złudzenia przypomina &quot;Midsummer&quot; z oriflame. Takich zapachów się zbyt długo nie pamięta, bo nie odznaczają się niczym szczególnym.

spacer brzegiem morza

Zapach kupiony w ciemno. Z tego co wiem,jest to nowość. Regularna cena wynosi niby 36 zł,ale w katalogu jest za 19,90. Ja jako konsultantka zapłaciłam 15 zł z groszami.
Produkt ładnie się prezentuje. Prosta,zgrabna buteleczka.
Opis zapachu przekonywujący.
Nie jestem dobra w rozróżnianiu poszczególnych składników.Dla mnie jest on świeży,własnie jak bryza morska.Jak spacer plażą,gdy słońce wschodzi ,a wiatr delikatnie pieści nasze włosy.
Zapach jest prosty,ale urzekający. Cudowny na lato.
Trwałość na skórze wynosi ok. 3-4 godz.