Life Pearl Cellular Reinitializing Cream SPF 15

Life Pearl Cellular Reinitializing Cream SPF 15

Laboratoria Heleny Rubinstein zainspirowane osiągnięciami w dziedzinie hodowli pereł, a w szczególności bardzo rzadkiej Czarnej perły Królewskiej, stworzyły produkt "LIFE PEARL". Preparat opracowano w celu pobudzenia i wzmocnienia naturalnego metabolizmu skóry, spowolnionego wiekiem i zmianami hormonalnymi. Kompleks Cyto-Pearl Eliksir-TM zawarty w preparacie ma za zadanie stymulować odbudowę komórek skóry, intensywnie ją odżywiając i poprawiajac elastyczność. Uzupełnieniem Eliksiru Cyto-Pearl-TM jest Cleard Shield - kompleks rozjaśniający o bardzo silnym działaniu, zapewniajacy złuszczanie starej warstwy naskórka, rozjaśnianie i likwidację przebarwień skóry.
Preparat ma zapewnić optymalną pielegnację skóry wymagającej. Zapewnić skórze odżywienie, wzmocnienie wewnętrznej struktury, gładkość, jędrność, świetlistość i bardziej wyrazisty owal twarzy. Przeznaczony dla cery po 40 roku życia. Należy unikać kontaktu z oczami.

Perełka

Cena tego kremu jest rzeczywiście wysoka. Na Allegro można go nabyć nieco taniej. Ja za swój dałam 380 zł.
Oczywiste (jak cena) jest przyjemne stosowanie. Konsystencja, zapach, wchłanianie...piekny słoiczek (sroka ze mnie straszna jednak;)
Zużyłam słoiczek tego kremu, następny jest prezentem. O długofalowych skutkach mówię kiedy zużyję dwa-trzy słoiki. Jeden to przystawka i tyle.Na razie skóra jest rewelacyjnie ywpoczęta, idealnie naiwiżona i nie ma na niej żadnej zmarszczki, nie wiem czy to aby nie w części zasługa duetu Eclat Chanel;)
To jest krem dla cery dojrzałej, ja takiej jeszcze nie mam, ale stosuję kremy przeciwzmarszczkowe profilaktycznie, w okresach stresowych lub na noc latem po niszczącym słońcu.
Nie wiem czy "perełka" jest warta swojej ceny;)
Wiem, że mi odpowiada i myslę, że cudów na poważne problemy nie zdziała, ale pomaga w początkowych etapach starzenia skory, ktore są nieprzyzwoicie i niesprawiedliwie wczesne.

Używam tego produktu od:Dwa miesiące, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań:Słoiczek

Jak na razie super :)

Krem doskonale się wchłania, jego nakładanie to czysta przyjemność mam wrażenie odstresowywania skóry twarzy . Ma tez ładny zapach.
Na pewno ożywia skórę i pięknie rozświetla oraz wygładza, moim zdaniem poprawia też jej napięcie .

Co do walorów odżywczych , odbudowujących czyli długofalowych , to na razie zbyt krótko go używam aby się miarodajnie wypowiedzieć. Ale wróće tu za jakiś czas.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze - w trakcie