Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Bielenda, Laser Xtreme, Liftingująco-odmładzający krem koncentrat - zaawansowany korektor zmarszczek 60+ na dzień

Bielenda, Laser Xtreme, Liftingująco-odmładzający krem koncentrat - zaawansowany korektor zmarszczek 60+ na dzień

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem odbudowuje skórę bardzo dojrzałą 60+. Krem aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry, liftinguje, wygładza i spłyca zmarszczki, poprawia jędrność i elastyczność skóry, modeluje geometrię owalu twarzy. Stymuluje wzrost gęstości, napięcia i struktury skóry, rozjaśnia przebarwienia, nawilża.
Składniki aktywne:
- Bio lumen lift - składnik aktywny, który pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające na skórę, na światło czerwone. Pod wpływem światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji; następuje wzrost poziomu elastyny, odpowiadającej za jędrność i elastyczność, skóra zostaje widocznie odnowiona i odmłodzona.
- Mikrosieci kwasu hialuronowego - tworzą na powierzchni skóry siateczkę, która zatrzymuje wodę w naskórku. Hialuronian odpowiada za elastyczność i sprężystość skóry, napina i modeluje owal twarzy.
- Phyto cell Tec Alp Rose - roślinne komórki macierzyste z liści szwajcarskiej róży alpejskiej poprawiają witalność komórek macierzystych skóry, chronią je, regenerują i podnoszą odporność na uszkodzenia. Redukują także głębokie zmarszczki.
Test in vivo przeprowadzony pod nadzorem dermatologów na grupie 25 kobiet po 4 tygodniach stosowania potwierdził, że skóra jest skutecznie zliftingowana, widocznie młodsza (95%), zmarszczki i przebarwienia zredukowane (91%), wyraźna poprawa jędrności skóry i owalu twarzy (83%).

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  254
  recenzji

  317
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  112
  recenzji

  280
  pochwał

  6,35

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  248
  pochwał

  5,96

Zobacz cały ranking