Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska uzdrawiająca do wszystkich rodzajów włosów z cebulą i łopianem

Maska wzbogaca włosy w składniki odżywcze, odnawia słabą i zniszczoną strukturę włosów, nadaje im elastyczności, ułatwia rozczesywanie. Maska, dzięki zawartości oleju z łopianu i cebuli regeneruje włosy, odżywia i wzmacnia cebulki włosowe hamując tym samym wypadanie włosów i przyspieszając ich wzrost. Miód odżywia, wzmacnia i przywraca włosom połysk. Włosy stają się mocne, odzyskują dobrą kondycję i gęstość.

Cebula - ogranicza przetłuszczanie włosów, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia je hamując tym samym wypadanie włosów, odżywia je i nawilża. Włosy stają się błyszczące, mocniejsze, gęstsze. Eliminuje łupież i regeneruje zniszczoną strukturę włosów.
Olej z łopianu - odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich wzrost. Eliminuje łupież, suchość i swędzenie skóry głowy, wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Odnawia słabą i uszkodzoną strukturę włosów.
Miód -stymuluje cebulki włosowe przyspieszając w ten sposób wzrost włosów, dba o ich odpowiedni poziom nawilżenia, zapobiega wypadaniu, eliminuje łupież, odżywia skórę głowy. Sprawia, że włosy stają się miękkie, jedwabiste, pełne blasku.

Przyjemna

Maskę kupiłam za 9 zł w jednym ze eko-sklepów. Ma zbyt płynną konsystencję przez co spływa z włosów i niewygodnie się nakłada. Po zmieszaniu z jakąś gęstszą maską (u mnie. dr. Sante Argan) jest o wiele wygodniej i działa jeszcze lepiej. Pachnie typowo ziołami, ale nie jest to drażniące. Pozostawia włosy gładkie i miękkie . Starcza na długo.

ładne, lśniące włosy, znacznie mniej wypadających włosów

Witam,
Używam tej maski od około miesiąca raz w tyg.
Po zastosowaniu maski włosy zdecydowanie są grubsze i lśniące.
Mam włosy po wielu zabiegach fryzjerskich (zmywanie koloru, rozjaśnianie) więc dość dużo ich wypadało. Obecnie widzę znaczną poprawę i mniej wypadających włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo dobra odżywka

Raz na tydzień stosuję intensywną kurację nakładam maskę na włosy. Trochę obawiałam się tej cebuli w składzie, ale niepotrzebnie. Zapach jest taki ziołowo przyjemny, dla mnie ok. Stosujac maskę moje włosy są dokarmione, nawilżone, dopieszczone. Włosy nie są obciążone, są za to miękkie, gładkie, mięsiste i jeszcze bardziej błyszczące. Polecam.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca