Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Kosmetyk korygujący podnosi jakość skóry z niedoskonałościami - mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, z przebarwieniami, z widocznymi zmianami trądzikowymi. Delikatnie eksfoliuje, skutecznie redukuje błyszczenie skóry oraz zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje skórze blasku. Redukuje zmarszczki i niedoskonałości, doskonale wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.
Zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- KWAS MIGDAŁOWY - delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- KWAS LAKTOBIONOWY - złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, intensywnie nawilża.
- WITAMINA B3 - wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia. Zwalcza problemy skórne - trądzik, zaczerwienienia i szorstkość. Rozjaśnia naskórek, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez okres 6 tygodni wykazały, że stosowanie serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Straszny zapychacz

Dla mnie tragedia. Aż założyłam konto na wizażu, żeby podzielić się z wami tym co ten produkt mi zrobił bo większosc super opinii, zachęca jednak do zakupu, a dla mnie ten produkt to jedna wielka pomyłka. Kupiłam bo pomyślałam, że musi być dobre skoro tyle super ocen. Okazało się, ze produkt tak mnie zapchał, ze moja cera nigdy nie wygladala gorzej. Nawet za czasów nastoletnich. Mam na twarzy pełno podskórnych, bolących bomb i wysuszoną skórę. Produkt leci do kosza, a ja czekam na lepsze czasy dla mojej cery.

Nic specjalnego

Serum kupiłam zachęcona szałem w internecie. Jak dla mojej cery nic nie robi, a nawet lekko wysuszył okolicę brody. Nie wiem skąd ten " szał" ale więcej nie kupię. Po raz kolejny zawiodłam się na Bielendzie. Za taką cenę mozna kupić nardziej naturalne serum.

Dobre serum :) ja stosuję tylko wieczorem na początku nakładałam serum na krem , po paru dniach gdy skóra troszkę się oswoiła stosowałam bezpośrednio na oczyszczoną skórę. Super konsystencja , piękny zapach , butelczka też w porządku. Niestety nie wiem co napisać o efektach , ponieważ nie stosuje systematycznie. Ale moja skóra bardzo go polubiła. Wydaje się być dosyć wydajny.

A mi nie pomogło...

Nie wiem czemu, ale nie zauważyłam właściwie żadnych efektów. Zuzylam dwa opakowania. Przy nakładaniu super przyjemne, zapach, konsystencja itd rewelacja. Ale mimo regularnego używania niedoskonałości jak były tak są. Możliwe że ograniczyło trochę ptzetluszczonie skóry, ale poza tym nie zauważyłam efektu.
Nie ocenieniam efektu przeciwzmarszczkowe, bo nie mam na razie z tym problemu.

Bardzo dobre i skuteczne serum

Serum zakupiłam przez bardzo dobre opinie na forum, nie zawiodłam się. Nakładam go na noc co kilka dni po dokładnym oczyszczeniu twarzy na 20 min. następnie nakładam krem. Rano moja cera wygląda na zdrowszą, koloryt jest ujednolicony.

rewelacja

kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na wizażu i nie tylko i nie żałuje. serum działa rewelacyjnie. tak jak opisuje producent w moim przypadku naprawdę redukuje pory i błyszczenie skóry skutecznie podnosi jakość skóry z niedoskonałościami i z widocznymi u mnie zmianami trądzikowymi.wygładza i poprawia nawilżenie i jędrność. Idaealne samo ale również jako baza pod makijaż.

Jest dobrze

Kupiłam go dość dawno, kiedy wchodziło na rynek. Na początku popełniłam straszną gafę, przez którą przestałam go używać przez około rok. Mam cerę bardzo wrażliwą ale też mieszaną, przetłuszcza się w strefie T, tam też pojawiają się zaskórniki, krostki, przebarwienia. Kiedyś, po umyciu buzi, nałożyłam serum na całą twarz. Wystąpił bardzo silny rumień, uczulenie, strasznie mnie piekło. Musiałam udać się do lekarza pierwszego kontaktu, żeby dał mi jakieś maści i jakies tam jeszcze tabletki na uczulenie. Oddałam go wtedy koleżance i była super zadowolona. Po roku postanowiłam dać mu szansę, bo na czole, na brodzie miałam "kaszkę". Od tamtej przygody smaruję właśnie tylko te miejsca (czoło, nos i broda). Jest doskonały, gdy wyskakują jakieś niespodzianki, po 2 dniach goją się, przebarwienia znikły (albo wyblakły), zaskórniki też znikają. Czasami nakładam go też na dekolt, gdy wyskoczą mi tam dzikie krostki, których, po góra 3 dniach, już nie ma :)

Ratunek

Mogłabym go rozpatrywać w kategorii kuracji, leku, dermokosmetyku na wysokim poziomie. Odkąd zaczęłam stosować moja skóra przeszła jakąś przemianę dla mnie przedziwną, ale przeogromnie na +. Każda próba zmiany, odstawienia go w okresie letnim, testowania czegoś nowego kończyła się stosowaniem serum jako ratunku. Po odstawieniu wracają problemy z zapchanymi porami, zaskórnikami i krostkami. Serum po prostu i najkrócej ZNORMALIZOWAŁO mi cerę. Oczywiście nie jest idealnie bo hormony raz w miesiącu, bo czasem zjem coś co mojej skórze nie służy, ale na prawdę- polecam wypróbować wszystkim, którzy mają jakiś większy problem ze znormalizowaniem cery tłustej/mieszanej/trądzikowej.

Odkrycie roku!

Raczej nie oczekuję od produktów spektakularnych efektów, gdy je kupuję. Myślę zawsze, że coś tam poprawi, ale szału nie będzie :) jakie było moje zaskoczenie po kilku dniach stosowania tego produktu! Serum stosuje tylko i wyłącznie na noc, zamiast kremu ok.4-5 razy w tygodniu. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Skóra jest widocznie lepsza, mniej zauważalne są powiększone pory i zdecydowanie rzadziej występują wypryski. Z czystym sumieniem polecam!

Niedoskonałości znikają!

Zakupiłam serum po promocyjnej cenie (ok 16zł). Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to że serum został odznaczony KWC! Zdecydowanie to mnie skusiło, by zakupić! Niedoskonałości, rozszerzone pory czy błyszcząca się skóra - postanowiłam coś z tym zrobić. Serum stosowałam rano (kilka kropel do mojego kremu lub jako baza pod makijaż) i wieczorem (kilka kropel do kremu).
Jakie efekty zauważyłam?
+mniej niedoskonałości na skórze
+skóra bardziej jędrna i gładsza w dotyku
+cienie pod oczami tj stały się coraz bardziej mniej widoczne
+skóra odzyskała utracony blask
Jestem zadowolona z dwutygodniowego stosowania serum. Czekam na więcej efektów (oczywiście tych pozytywnych)

cudo w czystej postaci

Serum kupiłam po przeczytaniu recenzji na wizażu. Nie rozczarowałam się ani trochę. Pięknie goi wszystkie wypryski, nie pozwala na pozostanie blizn, a nawet pomaga pozbyć się blizn po moich częstych opryszczkach. Pokochał go nawet mój mąż który ma problem z wypryskami, stosuje go na noc do miejscowo i rano nie ma śladu. Zwracając uwagę że jest on jednak na kwasach (o większym lub mniejszym stężeniu) używam go tylko na noc dwa razy w tygodniu i skóra jest idealna bez wyprysków.

Cudowny

Zachęcona opiniami na kwc, zakupiłam serum i to była świetna decyzja. Leczy krosty i pryszne nawet w 1 noc. Bardzo mnie to cieszy, bo już straciłam wiarę, że kiedykolwiek będę miała ładniejszą cerę. Trochę rozjaśnia blizny i zwęża pory, ale zbyt krótko stosuję, aby widzieć spektakularne efekty(3 tyg.), ale poprawa jest!