Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bielenda, Skin Clinic Profesional, Super Power Mezo Serum (Aktywne serum korygujące Anti-Age do cery mieszanej i tłustej, z niedoskonałościami)

Kosmetyk korygujący podnosi jakość skóry z niedoskonałościami - mieszanej, tłustej, błyszczącej, szarej, z rozszerzonymi porami, z przebarwieniami, z widocznymi zmianami trądzikowymi. Delikatnie eksfoliuje, skutecznie redukuje błyszczenie skóry oraz zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia, dodaje skórze blasku. Redukuje zmarszczki i niedoskonałości, doskonale wygładza, poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Skóra wygląda na młodszą, jest gładka, jędrna, matowa, aksamitna w dotyku.
Zawiera wysoką dawkę silnie działających składników aktywnych:
- KWAS MIGDAŁOWY - delikatnie złuszcza naskórek, działa antybakteryjnie, zwęża pory, redukuje nadmierne wydzielanie sebum, zapobiega zatykaniu porów, rozjaśnia przebarwienia.
- KWAS LAKTOBIONOWY - złuszcza naskórek stymulując mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, wygładza i ujednolica koloryt cery, intensywnie nawilża.
- WITAMINA B3 - wzmacnia, odnawia i matuje skórę, podnosi jej odporność na uszkodzenia. Zwalcza problemy skórne - trądzik, zaczerwienienia i szorstkość. Rozjaśnia naskórek, redukuje plamy pigmentacyjne posłoneczne i starcze.

Testy in vivo przeprowadzone na grupie 25 kobiet przez okres 6 tygodni wykazały, że stosowanie serum w połączeniu z kremem z tej samej linii powoduje cofnięcie biologicznego wieku skóry o 10 lat! Niedoskonałości znacznie zredukowane w 91%, wyraźnie młodszy wygląd skóry w 85%.

Najlepsze na niedoskonalosci!

Odkad odkrylam to serum, wracam do niego zawsze gdy pojawiaja sie problemy z cera ( drobne wypryski, na dekolcie, zazwyczaj zwiazane z pierwsza ekspozycja na slonce) Jest to jedyny kosmetyk ktorego dzialanie doslownie widac natychmiast, juz po pierwszym zastosowaniu. Problem ( u mnie) jest zlikwidowany zanim wykorzystam nawet pol opakowania. Uzywam 3 opakowanie, wylacznie na noc, poniewaz dla mnie nie nadaje sie pod makijaz. Zadnego nie udalo mi sie zuzyc do konca, tak szybko dziala. Dla mnie kosmetyk wszech czasow :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609141].usefull || 0 }}% pomocna.

Buzia ok dla cery łojotokowej i problematycznej

typ cery: mieszana łojotokowa,świecąca w strefie t,po bokach bardziej normalna,ale wpada w tłustą
z przebarwieniami po bokach twarzy, mam również pęknięte naczynka przy nosie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607361].usefull || 0 }}% pomocna.

dziwne ale raczej +

ogólnie to skóra po tym jest taka ładna, napięta i tak promienieje, nie mam raczej problematyczne cery ale te przebarwienia które miałam stały się mniej widoczne tak samo pomaga na niedoskonałości. jednak to na czym najbardziej mi zależało czyli zniwelować świecenię skóry i wągry się nie udało. mimo to warto kupić dla samego tego że skóra na prawdę jest duzo oo ładniejsza ;) oceniam samo serum bez kremu, który dopiero mam zamiar wypróbować. Mam 20 lat także nie jestem w stanie ocenić działania przeciw zmarszczkowego. skóra mieszana z przetluszczaniem w strefie t.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601331].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 1

warty uwagi

Na początku używania byłam nim zachwycona , stan mojej cery bardzo się poprawił, przebarwienia i blizny potrądzikowe delikatnie się zmniejszyły. W trakcie stosowania drugiego opakowania moja skóra miała już większą tendencje do przesuszania a moje niedoskonałości już się nie niwelowały. Może jest to kwestia zbyt długiego stosowania i przyzwyczajenia skóry do produktu. Zapewne wrócę do niego za parę miesięcy aby się przekonać czy nadal jest tak skuteczny jak na początku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598081].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny. Zdecydowanie polecam. Chociaż ze względu na działanie zluszczajace odstawiłam go na okres letni - boje się przebarwień.
Używałam go na dzień. Szybko się wchłania. Nie lepiej się. Poprawia koloryt. Wyrównuje. Minimalizuje powstawanie kostek. Co do działania antiage to narazie nie zauważyłam ale pewnie za krótko stosowałam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597421].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię to serum

Serum kupiłam w nadziei że pomoże mi z cerą trądzikową i tłustą, z dużymi defektami
I nie zawiodłam się stosowałam go przez okres trzech miesięcy i w tym czasie cera zmieniła się nie do poznania.
Krostki pojawiały się sporadycznie i pojedynczo i bardzo szybko znikały
już się też tak nie błyszczała i nie była w ogóle tłusta,miałam wrażenie też,że to serum spłyciło mi drobne zmarszczki mimiczne
Skóra po użyciu serum była uspokojona i zrobiła się pełna zdrowego kolorytu.
Na pewno do niego jeszcze wróce

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594506].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest to mój ideał, ale daje rade!

Natrafiłam na produkt zupełnie przypadkiem, gdy szukałam na drogeryjnych półkach jakiegoś ciekawego serum - wówczas dopiero włączałam tego typu produkty do swojej pielęgnacji. Dopiero później poczytałam zaskakująco wspaniałe opinie na jego temat - no u mnie nie ma może aż takiego spektakularnego efektu i nie zrobił mi cudów na buzi, ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona.

MÓJ TYP CERY I STOSOWANIE
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, nie mam dużych zmian skórnych, ale walczę z małymi krostkami i "kaszką" na twarzy. Moje pory w okolicy policzków są znacznie rozszerzone. Dodatkowo moja cera jest hiperaktywna, ze skłonnością do pękania naczynek, więc rumień i zaczerwienienia również nie są mi obce. Początkowo stosowałam ten produkt codziennie, podczas wieczornej rutyny pielęgnacyjnej, obecnie stosuję go średnio 1-2 razy w tygodniu, gdyż zamiast serum sięgam raczej po naturalne olejki.

PRODUKT I APLIKACJA
Opakowanie estetyczne, typowe dla większości serum, ale większe objętościowo. Wygodny dozownik w formie pipetki, dzięki czemu nie tracimy produktu, tylko możemy łatwo zaaplikować sobie jego odpowiednią dla nas ilość. Wklepuję delikatnie produkt po stonizowaniu i przed nałożeniem kremu na noc. Wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Nie zapchał mnie, ani nie podrażnił, a mam do tego tendencję. Zapach jest specyficzny, lekko pachnie męskimi zapachami, ale mi nie przeszkadza, szybko przywykłam.

EFEKTY
Zrobił to, czego od niego oczekiwałam, tj. realnie wpłynął na wygląd i kondycję mojej cery, szczególnie zmniejszył widoczność porów i rozjaśnił delikatnie niektóre przebarwienia. Mniejszy wpływ miał na moje krostki czy pryszcze, ale z nimi walczę głównie przy pomocy maści, więc nie rozczarował mnie tu. Nie ocenię jego działania Anti-Age, ponieważ nie walczę jeszcze z oznakami starzenia, jednak dla cery mieszanej z niedoskonałościami i przebarwieniami ten produkt jest strzałem w 10.

ZALETY:
+ cena odpowiednia do jakości, na promocji bardzo atrakcyjna
+ wydajny (nadal mam pierwsze opakowanie, mimo regularnego stososowania)
+ łatwy w aplikacji
+ szybko się wchłania
+ działa na widoczność rozszerzonych porów, ma lekkie działanie eksfoliujące (polecam stosowanie na noc), wygładza buzię, sprawia, że jest delikatna i miękka w dotyku, rozjaśnia drobne i niezbyt mocne przebarwienia
+ nie podrażnia, nie powoduje szczypania, zaczerwienienia itd.

WADY:
- specyficzny zapach, który niektórym może przeszkadzać
- nie wpłynął mi znacznie na moje wypryski i niedoskonałości, ale niektórym z tym problemem pomógł, więc i tak warto spróbować, bo działa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591426].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny

Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opini, oczekiwania byly wielkie i efekty tez byly wielkie ! Rewelacyjny kosmetyk za rewelafyjna cene. Po pierwszym uzyciu widoczne efekty, zaczerwienienia zniknely, pory znacznie zniknely, wagry znacznie zniknely uzywam go dopiero pare dni ! Jwstem w szoku naprawde tym bardziej ze ostatnio bardzo ppgorszyl sie moj stan skory znaczne zmiany tradzikowe trudne do zagojenia po ktorych zostawaly brzydkie slady. Skora po uzycou serum napieta, mila w dotyku, efaktu matu nie zauwazylam jeszcze .Naprwno kupie ponowie,napewno polecam , buteleczka ladna wygodna pipeta, serum ma przyjemny zapach latwo sie aplikuje, wydajny to tez napewno. Cena naprawde jak za takie efekty bardzo fajna napewno skusze sie tez na serum z tej serii brazujace. Serdecznie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571866].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwy czarodziejski eliksir urody !!!!

Kupiłam go ze względu na rzekome dobroczynne działanie dla cery mieszanej z niedoskonałościami. Jako taki Anti-Age nie jest mi jeszcze potrzebny, choć jakieś początki pierwszych zmarszczek się pojawiają, więc jeśli i na to ma pomagać- tym lepiej.
Cóż mogę powiedzieć..... wspaniały kosmetyk !

Formuła, która jest lekko lepka, ale bardzo ładnie się wchłania. Zapach dla mnie zupełnie nieważny, teraz nie jestem w stanie go sobie nawet przypomnieć.
To, co robił z wypryskami na mojej twarzy to po prostu magia ! Podczas jego stosowania wszystkie zmiany znikały błyskawicznie, ograniczał występowanie nowych, twarz była ujednolicona i zdrowo błyszcząca, ale nie tłusta. W dotyku po prostu jak pokryta satynową powłoczką. Na początku obawiałam się, czy aby na pewno się wchłonie, ale zupełnie niepotrzebnie. Dodatkowo buzia była przyjemnie napięta, wszystkie zmarszczki mimiczne( zwłaszcza te bardzo widoczne na czole) jakby spłycone, zupełnie niezauważalne.

Na początku, chcąc ograniczyć wypryski stosowałam je codziennie, na miejsca które tego potrzebowały. Z czasem zauważyłam, że skóra powoli przestaje go w takiej ilości wchłaniać, więc ograniczyłam częstość używania do 2-3 razy na tydzień, i to zupełnie wystarczało.

Chociaż mam wielką ochotę przetestować pozostałe sera z tej linii, jak tylko widzę go na półce w sklepie odruchowo sięgam po niego, bo wiem, jak dobrze działa na mojej cerze. Polecam przetestować każdemu !!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562126].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię..

Po przeczytanych recenzjach, opiniach znajomych skusiłam się.
Ma dziwny specyficzny zapach ale można się do niego przyzwyczaić.
Stosuję go rano a czasami wieczorem na zmianę z serum z Biodermy.
U mnie się sprawdził. Pipetka odmierza dobrą ilość do nałożenia, szybko się wchłania, lekko szczypie ale to znaczy, że działa!
Skóra jest bardziej matowa, wyrównał się koloryt, wygląda na taką bardziej odżywioną. Nie wiem czy to on wpłynął na suche skórki ale zniknęły te zmory.
Pory są zmniejszone i nie wyskakują nowi nieproszeni goście.
Bardzo wydajne używam codziennie od ok 2 miesięcy a ledwo co z niego ubyło.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559061].usefull || 0 }}% pomocna.