Ingrid Cosmetics, Ideal Skin, Długotrwały korektor w płynie 9 w 1

Ingrid Cosmetics, Ideal Skin, Długotrwały korektor w płynie 9 w 1

Luksusowy korektor o lekkiej, aksamitnej konsystencji. Innowacyjna formuła łączy w sobie właściwości tradycyjnego korektora oraz kremu pielęgnacyjnego, dzięki czemu twarz zachowuje idealny i zdrowy wygląd. Mikronizowane pigmenty perfekcyjnie dopasowują się do kolorytu cery, zapewniając doskonałe krycie. Produkt łatwo się rozprowadza, skutecznie ukrywa niedoskonałości i oznaki zmęczenia, delikatnie rozświetla, nawilża oraz optycznie wygładza zmarszczki. Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.
Formula 9 w 1: precyzyjnie tuszuje niedoskonałości, koryguje cienie pod oczami, rozświetla dopasowuje się do koloru skóry, nawilża, uelastycznia, optycznie wygładza zmarszczki, trwałość do 24. Zawiera filtr UV.

Fajny produkt za niewielkie pieniądze

Jestem bladziochem i bardzoo ciężko znaleźć produkty, które będą odpowiadać mi kolorystycznie (czyli będą bardzo jasne w tonacji żółtej), a żeby do tego nie ciemniały to już cud :D Kupiłam korektor w numerze chyba 09, zapłaciłam za niego mniej niż 10zł na promocji. I to był strzał w 10! :P Kolor jest piękny. Nie ma mocnego krycia ale mi wystarcza na lekkie rozświetlenie pod oczami. Nie jest ciężki więc idealnie pasuje na te okolice. Utrwalony pudrem trzyma się cały dzień. Jest w formie błyszczyku więc łatwo się go aplikuje. Idealny dla osób które nie mają problemów z sińcami pod oczami a tylko chcą delikatnie rozświetlić tę strefę. Za tę cenę jest naprawdę świetny!

Szybko się ściera

Byłby to produkt idealny, gdyby nie jego trwałość.
Po pierwsze jest bardzo jasny, przez co idealnie nadaje się pod oczy. Ma przyjemną lekką konsystencję i nie wchodzi w załamania. Posiada wygodny pędzelek, którym łatwo i równomiernie nakładam produkt. Ma właściwości rozświetlające, które dodatkowo pozwalają ukryć cienie.

bardzo słaby

Gdyby nie to, że tak okropnie ciemnieje, to byłby jeszcze czegoś wart. Niestety to go dyskwalifikuje. Kryje też bardzo średnio, żeby to i owo pod oczami zakryć muszę nakładać dużą ilość, przez co mam wrażenie, że jest bardzo nie wydajny. Jedyny plus jaki widzę to niska cena (chociaż przy tej wydajności to też kwestia wątpliwa).

To nie to

Po zaskakująco dobrych wrażeniach z użytkowania (niegdyś) dwóch podkładów tej firmy, postanowiłam wypróbować ten korektor.

No i niestety okazał się trochę niewypałem. [Oceniam kolor "środkowy", spomiędzy trzech oferowanych]

Na plus jest jego konsystencja, delikatny zapach, wygodne opakowanie- proste, skromne, widać całą zawartość w środku (no i lubię takie twardawe aplikatory).

Ale jego minusy, przekreśliły jego szanse u mnie, bo owy korektor zupełnie nie spełnia swojego zadania!
Przede wszystkim, ani trochę nie kryje, szybko się ściera (albo i trochę wchłania), bo zaraz po nałożeniu na skórę, po prostu znika.

No i jest ogromną pułapką, bo po nałożeniu najpierw wygląda (kolorystycznie) całkiem prawie jak w opakowaniu, a po chwili....ciemnieje okrutnie! na zgniło- żółty kolor (czego zupełnie nie można się było spodziewać, po ładnym, naturalnym jasnym kolorku w opakowaniu).
Więc przy jego "nie kryciu", wygląda to na twarzy, jak "zaciek" po herbacie.

Próbuję go "wyciapać" na modelowanie nosa (przyciemniać skrzydełka nosa), ale i tak efektów prawie brak.

2 gwiazdki za wyżej wymienione plusy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4ch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Średniej jakości produkt.

Mimo, że produkt ma ładny, jasny kolor i dobrze wygląda na skórze to nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Produkt ten nie zakrywa cieni pod oczami. W moim przypadku nie są one bardzo widoczne, ale ten korektor i tak sobie nie radzi.
Kosmetyk jest tani, łatwo dostępny, ale ja już go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Wogóle nie kryje!

Mieszkam w małym miasteczku w którym są 2 drogerie z małym asorymentem. Do najlbliższego ROSSMANA mam ok. 40 min. a korektor musiałam mieć " na teraz". Oczywiście poszukałam coś w necie, opinie I cena były dla mnie bardzo ważne, korektor miał db kryć! Poszłam do Jasmina w którym pani zaproponowała mi ten - Z Ingrid. Cena była imponująca - 8,50 za podobno "jeden z lepiej kryjących". Byłam zafascynowana opisem. W domu jednak się rozczarowałam. Nakłądajac go, a potem wklepując nie widać żadnej zmiany. Kompletnie nic nie kryje.
Gwiazdka jedynie za to, że lubię firmę INGRID - a ich nowy puder jest fenomenalny!
Dlaczego tylko zchrzanili korektor który mógłby być hitem?

Używam tego produktu od: 4,5 tygodnia

dobry produkt

Korektor ma przyjemną konsystencję, dosyć gęstą ale łatwo rozprowadza sie skórze.
wybrałam odcień naturalny jednak odcień okazał się za ciemny na okres jesień-wiosna.
Kryje całkiem dobrze problemy skórne, po paru godzinach dobrze jest poprawić makijaż ( korektor utrzymuje się ok 8 h).

Plusy:
- cena
- krycie
- łatwość aplikacji

bardzo średni

Czy nałożę korektor czy też nie- różnica jest niewielka.

Ma świetną konsystencję i faktycznie dobrze stapia się ze skórą. No i cena bardzo niska.
ALE...
-Kompletnie nie rozświetla skóry (może tworzy tylko delikatną "mokrą" taflę ale jeśli chodzi o kolor to nic a nic a mam najjaśniejszy)
-Trzeba naprawdę namachać się z warstwami aby delikatnie zakrył cienie pod oczami.

Ogólnie mogę go polecić tylko na obszar już rozjaśniony jakimś innym korektorem ale poza tym na pewno już go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Idealny za idealną cenę !

Oceniam kolor 10.
Wybrałam odcień najjaśniejszy z obawy, że będzie ciemniał po nałożeniu czego ku mojemu zaskoczeniu nie zrobił. Ma swietną konsystencję, jest łatwy w aplikacji i doskonale wtapia się w podkład. Rozświetla i maskuje cienie pod oczami i co najważniejsze nie zbiera się w załamaniach. Polecam osobom szukającym mocniejszego krycia problematycznych miejsc. Trwałość przez wiele godzin..
Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

BARDZO DOBRY.

Moim zdaniem to bardzo dobry produkt, spełniający swoje przeznaczenie. Nie mam cery problematycznej, trądzikowej lub z bliznami potrądzikowymi, nie mam też typowych przebarwień, ale mam lekko podsinione oczy, kiedy jestem niewyspana (czyli bardzo często) i problem z klasycznymi rumieńcami wstydu, zażenowania, zmęczenia i ekscytacji.
Korektor pomaga mi je w jakimś stopniu ukryć i odświeżyć spojrzenie.

+ bardzo wygodne opakowanie, pędzelek jest miękki, aplikuje odpowiednią ilość produktu, całkiem sprawnie można nim manewrować, nic się nie wylewa, nie odkręca, nie pęka - drobne, porządnie wykonane, same plusy.
+ konsystencja - nie spływa, ale nie jest też tępa, toporna, łatwo można rozporwadzić go na skórze, nie pozostawia smug, nie osadza się w załamaniach, szczególnie dotyczy to okolicz pod oczami, czy w pobliżu powiek.
+ bardzo długo się utrzymuje, nakładam makijaż wcześnie rano i zmywam późnym wieczorem, wciąż widać jeszcze efekty jego krycia i ujednolicenia kolorytu buzi, chociaż na pewno już w miejszym stopniu.
+ łatwo go zmyć przy pomocy płynu micelarnego, bądź też mleczka, nie trzeba trzeć i naciągać skóry.
+ jest bardzo wydajny i niedrogi.
+ paleta odcieni akurat trafiła idealnie w moje potrzeby.
+ nie zapycha, nie powoduje wysypu niedoskonałości, nie uczula, nie podrażnia skóry.
+ nie sprawia, że skóra się nadmiernie błyszczy (mam cerę mieszaną z tendencjami do błyszczenia w strefie T).

Według mnie to bardzo dobry produkt, chociaż mógłby jeszcze nieco intensywniej kryć, fajnie, że nie osadza się w załamaniach i nie uwidacznia drobnych odstających skórek czy włosków na twarzy. Przyjemnie się go nakłada, wydajny, niedrogi, polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

niestety nie

Hmm, jak dla mnie średni. Średnia trwałość, średnie krycie (pod oczami), u mnie na niedoskonałości się nie sprawdza, bo wcale ich nie kryje. Dla mało wymagających, bez większych problemów z cerą się nada. Ale ja kolejny raz go nie kupię he.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użytku

Jak za tę cenę- świetny!

Korektor ten kupiłam w pobliskim sklepie, który oferuje niewielki asortyment kosmetyków, i tam radzę go też szukać.
Opakowanie jest standardowe i w 100% mnie zadowalające, z aplikatorem. Napisy ścierają się tylko gdy wkładamy korektor często np. do kosmetyczki, u mnie gdy cały czas leży w jednym miejscu napisy się nie ścierają.
Konsystencja jest dość rzadka, ale nie spływa. Po nałożeniu na twarz, gdy rozcieram np. pod oczami i reszta czeka na wklepanie to lekko ciemnieje, ale gdy go zaczynam rozcierać znów pojawia się jasny kolor. W ciągu dnia nie ciemnieje nigdzie. Pod oczami przypudrowany lekko pudrem matującym, lub bambusowym trzyma się cały dzień, czasem wchodzi w zmarszczki, ale rzadko.
Niedoskonałości widać po ok. 5-6 h co uważam za super wynik. Jedyne co mi w nim przeszkadza to wydajność. Użyłam go może ze 20 razy, a nie mam już połowy, więc ciągle szukam ideału, bo wolę dołożyć trochę i mieć spokój z kupowaniem korektora na kilka miesięcy, jeśli ktoś maluje się codziennie to myślę że miesiąc użytkowania max. Nie nakładam go zbyt dużo, bo tylko na kilka niedoskonałości i pod oczami. Według mnie warty jest uwagi jeśli się go spotka w sklepie, ale na pewno nie warto latać za nim i szukać przez internet, bo są lepsze jeśli chodzi o wydajność i trwałość. Jeśli chodzi o kolor, jestem osobą bardzo bladą, mam naturalne jasne blond włosy, i ten korektor dobrze wpasowuje się w moją porcelanową karnację (posiadam najjaśniejszy kolor).

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno