Biotherm, Aquasource, BB Cream (Nawilżający krem BB do twarzy)

Biotherm, Aquasource, BB Cream (Nawilżający krem BB do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Aquasource BB Cream to natychmiastowa, nawilżająca pielęgnacja upiększająca. Poza perfekcyjnym kolorytem podstawą pięknej skóry jest jej odpowiednie nawilżenie. Aquasource tworzy swój pierwszy BB Cream, by upiększyć Twoją skórę jednym muśnięciem: intensywne nawilżenie*, naturalnie jednorodna powierzchnia, ochrona przed promieniowaniem UV (SPF 15). Formuła zawierająca połączenie regeneracyjnych właściwości czystego Planktonu Termalnego i pigmentów mineralnych intensywnie nawilża skórę* nadając długotrwały efekt naturalnego makijażu. Nie zawiera parabenów.
*Test instrumentalny na górnych warstwach naskórka.

Dostępny w dwóch odcieniach: jasnym i ciemnym.

Godny polecenia

Po przeczytaniu pozytywnej recenzji tego BB pomyślałam: o! to jest krem-podkład, jakiego szukam. Moja mieszana skóra była wówczas w złej kondycji, miejscami bardzo przesuszona, odwodniona i napięta (wynik walki z przetłuszczaniem w literze T i niedoskonałościami). Usłyszałam kilka razy w drogerii, że mam "sztywną" skórę. I rzeczywiście, brakowało jej elastyczności, dlatego zaczęłam intensywną regenerację i nawilżanie. Kupiłam owy BB krem na lotniskowej strefie bezcłowej za coś około 99 zł. I teraz mogę go szczerze polecić do suchej skóry, bo naprawdę fajnie nawilża i komfortowo się go nosi, a przy tym spełnia on funkcje podkładu. Czyli kryje niedoskonałości, nie robiąc przy tym na twarzy maski. Nie widać go, a skóra sprawia wrażenie wypoczętej (jego ciepła kolorystyka jest ok).

Niestety, tak jak dla mnie lekkie błyszczenie czy rozświetlenie jest jak najbardziej na plus, to efekt mokrej buzi, jaki uzyskałam z tym BB, jest na NIE. A nie lubię zasypywać się tonami pudru dla zmatowienia. Dlatego jak na razie nie zamierzam do Biothermu wracać. Ale jak pisałam wcześniej, myślę że dla skóry suchej po całości ten krem będzie super.

BB Biotherm alternatywą dla podkładu

BB to wielofunkcyjny kosmetyk, który pielęgnuje skórę, zapewnia naturalny i świeży wygląd twarzy.Ileż to ja ich przerobiłam?Masę! Azjatyckie miały brzydkie,ziemiste kolory..Inne znów były tak light,ze aż za bardzo:)Jeszcze inne -zawodziły tym jak w nich mi było-nie do twarzy:)Biotherm to świetna alternatywa dla cer suchych.Cudnie ów BB nawilża i nie jest to pusta obietnica producenta.Nawilża<3 Fair medium jest idealnym kolorem dla polskich karnacji..Buzia wyglada jak lekko smagnięta promieniami z tym mokrym efektem glow:)Koryguje niedoskonałości za dnia:)i ślicznie rozświetla cerę.Nie ma tępej maski mima,jest twarz która az lśni zdrowiem i tym blaskiem nastoletniej buzi-tak uroczo wyglądającej:)Jeśli chcemy więcej wydusić z Pana BB:)wystarczy na Biotherm nałożyć fluid, a następnie oprószyć twarz pudrem. Dzięki temu przedłuży się trwałość makijażu i zyska on na efekcie..Polecam .Wart uwagi:)

Używam tego produktu od: kiedyś tuba,dziś tuba
Ilość zużytych opakowań: drugie