Sephora, It Palette (Paleta do makijażu oczu)

Sephora, It Palette (Paleta do makijażu oczu)

Po raz pierwszy Sephora wprowadza `It bag` palety cieni do powiek: piękna wewnątrz i z zewnątrz, `It Palette` zawiera 12 niezbędnych cieni do powiek Sephora, ołówek i pędzelek; całość w super trendy opakowaniu z motywem skóry węża.
Paleta ma dwa warianty dające nieskończenie dużo możliwości:
-` Smoky`: 12 cieni do powiek, w tym 1 rozświetlający, eyeliner, 3 cienie brokatowe, pędzelek i czarny ołówek. Ta paleta zawiera cienie szare i czarne, aby uzyskać przydymione spojrzenie zgodne z upodobaniem - od bardzo dyskretnego do niezmiernie wyrafinowanego.
- `Naturalny`: 12 cieni do powiek, w tym 1 bazę, 2 cienie rozświetlające, 2 eyelinery, pędzelek i brązowy ołówek. Ta paleta zawiera cienie w uwodzicielskich odcieniach ciepłego brązu, od złotego do czekoladowego, tonacje szarawe od różu do głębokiej mrożonej kawy, aby uzyskać dyskretny lub wyrafinowany makijaż na dzień.

Cena: 139zł / 12x0,33g

Polecam tym, które szukają bezpiecznej opcji nude

Kolejna alternatywa dla Urban Decay, jednak tym razem jest to udany eksperyment. Zgodzę się z @helpxx - brakuje mi matowej czerni/grafitu.
Poza tym, nie zauważyłam, aby cienie blakły czy też się osypywały. Cena nie należy do niskich, ale w stosunku do UD jest ok.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie warta swojej ceny

Paletę kupiłam sobie ze względu na ciekawy zestaw kolorów i sprytnie zapakowany w ozdobne opakowanie. I na opakowaniu zalety produktu się kończą. Faktycznie, paleta wygląda bardzo dobrze, ale jakość produktu jest fatalna. Cienie rozświetlające bazują na osypującym się bazarowym brokacie. Każdy kolor osypuje się niewiarygodnie. Pędzelek dołączony do zestawu jest za miękki, nieporządnie wykonany, trzonek się rusza. Absolutnie nie wart swojej ceny.

Słabo, efekt na 30 minut

Oceniam mając na uwadze, że używam też innych cieni marki Isa Dora. W porównaniu z Isa Dora trwałość cieni z Sephora jest słaba. Nakładam cienie palcami i pędzelkami.

+ dużo kolorów w jednej palecie + kredka
+ ładne, estetyczne opakowanie z lusterkiem
+ można wyczarować różne looki w łatwy sposób

+/- ładny efekt, ale tylko na 30 minut (kolory blakną)

- błyszczące cienie powodują, że po 30 minutach drobinki zaczynają wędrować po całej twarzy (cienie się osypują)

Miłe zaskoczenie

Paletę dostałam w prezencie i byłam sceptycznie nastawiona, bo miałam juz palete sephora moonshadow baked i była ono bardzo słabo napigmentowana. Planowałam zakup paletki nude tude thebalm.
Paleta składa sie z 12 cieni, a na dołączonej folii sa one podzielone na cienie, rozswietlacze i eyelinery i bazę. Nie kieruje sie za bardzo tym oznaczeniem.
W zestawie jest tez pedzel - z jednej strony gruby pedzelek (super do blendowania nałożonych juz cieni) a z drugiej skosny do brwi (do kreski na pewno za gruby, do brwi idealny) i brazowa miękka kredka.

Cienie:
GÓRA:
1. Bardzo jasny. Nie widać koloru, tylko drobniutki brokat, używam w pod łukiem brwiowym
2. Rudawy, miedziany z drobinkami, chyba moj ulubiony, wyglada pięknie z niebieskimi oczami
3. Brąz z drobinkami, dobry w załamanie
6. Bardzo ciemny brązowy mat

+świetna pigmentacja
+trwałość
+ładne kolory
+pasujące kolory, nie da sie zrobic sobie dużej krzywdy połączeniami
+super pedzelek do blendowania
+super pedzel do brwi
+fajna brązowa kredka. Ładny kolor i przyjemnie miękka i kremowa
+eleganckie opakowanie
+lusterko
+na dzien i na wieczor

-duzo podobnych kolorów (3 podobne brązowe maty)
-brak jasnych matow
-jaśniejszy rozswietlacz którego nie widać
-brakuje mi czerni

Super paletka, idealny zamiennik Naked dla początkujących! Ja z nim nie potrzebuje juz żadnych cieni, poszukam tylko czarnego matu.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1