Arnica Essentiel, Créme hydratante Quotidienne (krem nawilżający do rąk ze słodkim migdałem)

Bardzo dobry kremik, dobrze nawilża, nie ślimaczy się, nie zostawia tłustego filmu i do tego ładnie pachnie.

p>

przeciętny

w sumie to raczej nie mam mu nic konkretnego do zarzucenia(no...zapach taki dziwny, ale nie najgorszy), ale jakoś do mnie ten krem nie "przemówił" i znam dużo lepszych kremików do rąk. Przede wszystkim nie nawilżył wystarczająco, nawet przy dłuższym, regularnym stosowaniu, po drugie ręce miałam po nim jakieś śliskie. Lubię kremy, które mają lżejszą konsystencję i wchłaniają się nie pozostawiając filmu ale też nie wysuszając, ten do nich nie należy :( pozostało mi używać go na noc.

Świetny!

Fantastyczny krem. Tak jak emulsja do pielęgnacji tej samej firmy szybko się wchłania i dobrze nawilża. Ręce nie kleją się od kremu :D Mam wrażenie że podczas wcierania z kremu uwalnia się wilgoć, która po dokładnym wtarciu kremu przez chwile pozostaje na dłoniach. Bardzo przyjemne uczucie. Zapach ma bardzo miły (o wiele przyjemniejszy niż wspomniana emulsja) ;-) Ręce są dobrze nawilżone, skóra gładka i odżywiona.
Godny polecenia kremik. :D

niezly

krem dobrze wsiaka w skore,dlonie jednak pozostaja troche lepkie.dobrze nawilza,wygladza.jestem z niego zadowolona,ale szukamm lepszego..

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

naprawdę dobry

Jeden z lepszych kremów do rąk. Nie dość, że nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach to ślicznie pachnie [delikatnie - trochę jakby trawą].

Nie lubię kremów do rąk, które pozostawiają tłusty film i tych które wchłaniają się 'absolutnie' i dłoń jest nadal sucha. Ten krem jest inny - pozostawia satynowy film, który nie brudzi książek, gazet i ubrań. Krem świetnie i długotrwale nawilża skórę [po kilkunastu aplikacjach, nawet po umyciu dłonie są nawilżone]. Wydajny, gdyż nalezy wycisnąć niewielką ilość, aby nie "przedobrzyć".

ilość zużytych opakowań: 2

Kiepski

Strasznie się męczyłam żaby zużyć go do końca. Okropny zapach... Poza tym po nałożeniu ręce są strasznie lepkie...bleee Trochę nawilża ale nie jest to nawilżenie długotrwałe-niestety.

faworyt

Uzywam tego kremu od czasu gdy mial jeszcze stare opakowanie. Jest naprawde swietny, super sie wchlania, rece sa nawilzone, ale nie tluste i zaraz mozna cos robic bez obawy poplamienia. Najwieksza zaleta jest jego cudowny zapach, ktory urzeka mnie od lat.
Plus dla firmy YR, ze daja go w promocji za punkty. Akurat gdy mi sie konczy-daja go w prezencie!!

Okropy zapach.

Wszystko było by w miarę dobrze, gdyby ten krem nie miał tak przeraźliwego zapachu trawiasto-ziolowego. Strasznie mi się nie podoba również fakt, ze klei się niemiłosiernie i zostawia warstwę lepkości na rękach. Nawilża przeciętnie, ale ja go na pewno już nie kupie. Wiele mnie kosztowało, aby wykończyć tubkę.

Fajny

Przyjemny w stosowaniu, szybko sie wchlania, dobrze nawilza, lekko natluszcza. Koi sciagnieta skore dloni. Nie wymaga czestego wklepywania, nawilza na dlugo. Ladnie, delikatnie pachnie.

prawie the best

lubie go. Glownie za efekt "rekawiczki" - wiekszosc kremow tego typu pozostawia na dloni tlusta warstwe ktora zmywa sie przy nastepnym zanurzeniu dloni w wodzie (czyli nie chroni i wrecz przeszkadza np. przy zmywaniu) - tutaj "rekawiczka" trzyma sie lepiej. Wchlania sie bardzo szybko i dokladnie. Jesli chodzi o skutecznosc dorazna - to jest najlepszy krem do rak jaki mialam. Niestety gorzej jest gdy chodzi o nawilzanie dlugotrwale. Jesli ma sie sucha skore trzeba czesto smarowac lapki.

dobry

Ma w sam raz konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą.
Nawilża poprawnie i na dość długo, wygładza i zmiękcza dłonie.
Zostawia film ochronny, ale jedwabisty, nie tłusty.
Zapach przyjemny, ziołowy, prawie neutralny.

Bardzo go lubię

Uważam, że to naprawdę dobry kremik. Świetnie dba o moje dłonie - nawilża je i odżywia. Ja osobiście nie odczuwam żadnego dyskomfortu po jego zastosowaniu - rączki wcale nie są za tłuste, czuć za to że się coś w nie wsmarowało. No i bardzo odpowiada mi jego zapach :)

ilość zużytych opakowań: drugie się kończy, trzecie już kupiłam

fatalny

Jedyną jego zaletą jest to, że bardzo szybko się wchłania. Poza tym słabo nawilża, w ogóle nie natłuszcza. Moje ręce widocznie potrzebują kremu o większych wartościach odżywczych.