Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Pojemność 5,5 g

Kolekcja pudrów do modelowania twarzy HD INGLOT to wszystko czego potrzebujesz by nadać makijażowi idealne wykończenie, podkreślając atuty twarzy.
Zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd. Doskonałe podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Również niezastąpiony element codziennego makijażu. Dostępne w pięciu odcieniach wkłady do palet Freedom System lub do puderniczki.

pudrowe

Może być

Oceniam odcień 514, który pomogła mi dobrać bardzo miła Pani w sklepie firmowym Inglota w Białymstoku. Nie planowałam tego zakupu, ale nie żałuję. Od dłuższego czasu chciałam wypróbować jakiś bronzer Inglota. Kolor jest chłodny, idealny do konturowania bladej cery. Co trzeba mu przyznać to to, że łatwo się nakłada i rozciera. Nie można zrobić sobie nim krzywdy i nie zapycha porów.
Niestety kolor nie jest zbyt intensywny i blednie w ciągu dnia. Czasem nawet znika. Znika też szybko z opakowania, więc nie jest turbo wydajny. Używałam go 5 miesięcy i zużyłam ponad połowę.
Cena pudru nie jest zaporowa i fajnie, że można to włożyć do kasetki Inglota.

Ulubiony bronzer

Jest to mój ulubiony bronzer do zadań specjalnych. Wesele? Impreza? Ważne wydarzenie w pracy? Wszystkiemu sprosta :)
Występuje w pięknych odcieniach, także każdy znajdzie coś dla siebie - jestem tego pewna.
Jes trwały, pięknie rozprowadza się na buzi, nie robi plan. Do tego wydajny i - jak na taką super jakość - w baaardzo niskiej cenie.

Jestem bardzo zadowolona

Posiadam puder w odcieniu 503 (nie wiem w sumie czemu nie zdecydowałam się na bronzer, ale dokupię jakiś odcień przy najblizszej okazji).
Odcień 503 to jest typowy kolor do rozjaśnienia okolic na twarzy, które chcemy rozjaśnić. Ja osobiście stosuję go nakładając pod bronzerem oraz ( i tu najważniejsze jego zadanie) jako bazowy cień na całą powiekę. W tej roli spisuje się zjawiskowo, ale w tej pierwszej jest niezgorszy.
Kosmetyk ma delikatną i satynową konsystencję, chociaż w trakcie używania mocno się łamie i kruszy oraz pyli. Nałożony na policzki (znaczy pod linię konturowania bronzerem) trzyma się w niezmienionym stanie cały dzień, nałożony jako cień bazowy na całą powiekę (na inną bazę) również sprawdza się doskonale i dodatkowo ma idealny odcień dla mojej karnacji, który nie jest za ciepły, tylko jest dość neutralnym beżem. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, chociaż przyznaję, że wkurza to, że z czasem on się kruszy i łamie w opakowaniu (nie mam kasetki tylko trzymam go tak jak został stworzony czyli w tej metalowej wyprasce), także o przewożeniu go gdziekolwiek nie ma mowy. Ale i tak jest świetny i na pewno kupię kolejne opakowanie, bo moje już sięga dna.

Idelany puder do konturowania

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tym pudrem, mowa tu o pudrze nr 505. U mnie spisuje sie swietnie do konturowania, nie tworzy plam, dobrze sie blenduje i nie sypie jak to inne pudry. Ma idelany kolor dla mojej jasne karnacji. Mam drugi wklad i na pewno kupie kolejny gdy ten mi sie skonczy.

Rewelacja!

Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ przez pewien czas poszukiwałam brązer o chlodnym odcieniu i jest! Polecam serdecznie każdemu ten puder o nr 505!

Jest moc

Tak jak w przypadku róży, pigmentacja jest powalająca, niestety jednak łatwo zrobić plamy i trudno się rozcierają, ale są też kolory bezproblemowe. Trwałość i wydajność na najwyższym poziomie.

Pewniak

Kupiłam z polecenia jednej youtuberki i jestem bardzo zadowolona. Posiadam odcień 505 - idealny dla jasnych i delikatnie smagniętych słońcem cer. Ma chłodny odcień, którym idealnie wykonturujemy twarz, a nie tylko ją przybrązowimy. Jest łatwy w obsłudze, pigmentacja jest taka akurat w punkt ;) Trzeba uważac, bo czasem możemy przy nim wyglądać na brudne.

Rewelacja :)

Parę pudrów do konturowania już miałam i Inglot zdecydowanie jest moim faworytem jak dotąd.

Przede wszystkim odcień nr 505 wygląda rewelacyjnie przy jasne karnacji (w typie Revlon 150 Buff). Nie za ciemny, ale widoczny przy odpowiedniej aplikacji. Lekko szarawy, ale nie za bardzo, nie wygląda jak brudna skóra. Idealnie tworzy iluzję wgłębienia na skórze, wygląda bardzo naturalnie. Znaczy wiadomo, jak troszkę na makijażu się znamy to go zobaczymy, ale wygląda bardzo subtelnie. Wykończenie matowe, żadnych drobinek. Zero ciepłego pigmentu, nigdy nie wytrąca się z niego żadna pomarańczka czy ciepły brąz. Puder konturujący jakich mało na rynku jeszcze, mimo wszystko.

Bardzo lubię jego konsystencję, jest niezwykle prosty w obsłudze, trudno sobie nim zrobić krzywdę. Nie pyli się, nie nabiera na pędzel w zbyt dużej ilości, przez co jest niesamowicie wydajny. Bardzo ładnie się rozciera na skórze, nie robi plam, tworzy ładne, płynne przejścia z różami czy rozświetlaczami. Trwałość w ciągu dnia również zadowalająca. Do tego możemy sobie dobrać opakowanie jakie lubimy, otwierana kasetka z lusterkiem, bądź zasuwany wkład na magnes. Co kto lubi :)

Maestro naturalnego efektu

Jestem w posiadaniu pudru brązującego o najchłodniejszym odcieniu i pasuje on idealnie do mojej bladej karnacji. Podczas nakładania nie musimy martwić się o to, że produkt zafunduje nam jakiekolwiek nieestetyczne plamy, a efekt jaki pozostawia jest bardzo naturalny i subtelny- do tego można go na spokojnie stopniować i dodawać intensywności. Bronzer nie osypuje się i jest dostępny w dobrej gamie kolorystycznej, więc myślę, że zaspokoi większość potrzeb.

Jeden z ulubieńców

Bardzo lubię ten produkt. Posiadam zarówno wersję do konturowania jak i rozświetlania.
Pudry są stosunkowo wydajne, mają dobra trwałość na twarzy. Trudno zrobić sobie nimi plamy, sa dosyć pudrowe w swojej konsystencji, łatwo się pylą. Produkt średnio wydajny.
Opakowanie ok, pasuje dobrze do kasetek różnych firm. Nie zapycha porów i nie powoduje wyprysków.
Polecam, chociaż obecnie

Świetny!

Posiadam bronzer w odcieniu 505. Ślicznie prezentuje się na twarzy, daje delikatny, ale wyraźny efekt. Nie tworzy smug i ładnie współgra z resztą makijażu. Trwałość też bez zarzutów. Polecam!

puder świetny, strategia sprzedażowa fatalna

Mam bardzo mieszane odczucia odnośnie tego produktu. Zainteresowałam się nim po obejrzeniu jednego z nagrań Goar Avetisyan i krótko potem odwiedziłam stoisko Inglota. Zirytowało mnie to, że teoretycznie powinnam dokupić do pudru w sumie bardzo drogą (porównując z kosztem produktu) kasetkę. Zniechęciło mnie to do zakupu w tamtym momencie, później zdecydowałam się jednak kupić puder bez kasetki, tak dla zasady. Puder jest faktycznie obłędny, świetny do konturowania twarzy nawet dla osób początkujących. Można bardzo dobrze dobrać kolor (chociaż w większości przypadków na pomoc sprzedających nie ma co liczyć), efekt jest bardzo dobry. Natomiast opakowanie jest tragiczne, ja już swój puder połamałam (oczywiście żałuję teraz, że nie kupiłam kasetki). Wydaje mi się, że można popracować nad strategią sprzedażową - na przykład przedstawić dwie opcje - pełnego produktu i wkładu wymiennego.