Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Inglot, HD Sculpting Powder (Puder HD do modelowania twarzy)

Pojemność 5,5 g

Kolekcja pudrów do modelowania twarzy HD INGLOT to wszystko czego potrzebujesz by nadać makijażowi idealne wykończenie, podkreślając atuty twarzy.
Zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd. Doskonałe podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Również niezastąpiony element codziennego makijażu. Dostępne w pięciu odcieniach wkłady do palet Freedom System lub do puderniczki.

pudrowe

Jest moc

Tak jak w przypadku róży, pigmentacja jest powalająca, niestety jednak łatwo zrobić plamy i trudno się rozcierają, ale są też kolory bezproblemowe. Trwałość i wydajność na najwyższym poziomie.

Pewniak

Kupiłam z polecenia jednej youtuberki i jestem bardzo zadowolona. Posiadam odcień 505 - idealny dla jasnych i delikatnie smagniętych słońcem cer. Ma chłodny odcień, którym idealnie wykonturujemy twarz, a nie tylko ją przybrązowimy. Jest łatwy w obsłudze, pigmentacja jest taka akurat w punkt ;) Trzeba uważac, bo czasem możemy przy nim wyglądać na brudne.

Rewelacja :)

Parę pudrów do konturowania już miałam i Inglot zdecydowanie jest moim faworytem jak dotąd.

Przede wszystkim odcień nr 505 wygląda rewelacyjnie przy jasne karnacji (w typie Revlon 150 Buff). Nie za ciemny, ale widoczny przy odpowiedniej aplikacji. Lekko szarawy, ale nie za bardzo, nie wygląda jak brudna skóra. Idealnie tworzy iluzję wgłębienia na skórze, wygląda bardzo naturalnie. Znaczy wiadomo, jak troszkę na makijażu się znamy to go zobaczymy, ale wygląda bardzo subtelnie. Wykończenie matowe, żadnych drobinek. Zero ciepłego pigmentu, nigdy nie wytrąca się z niego żadna pomarańczka czy ciepły brąz. Puder konturujący jakich mało na rynku jeszcze, mimo wszystko.

Bardzo lubię jego konsystencję, jest niezwykle prosty w obsłudze, trudno sobie nim zrobić krzywdę. Nie pyli się, nie nabiera na pędzel w zbyt dużej ilości, przez co jest niesamowicie wydajny. Bardzo ładnie się rozciera na skórze, nie robi plam, tworzy ładne, płynne przejścia z różami czy rozświetlaczami. Trwałość w ciągu dnia również zadowalająca. Do tego możemy sobie dobrać opakowanie jakie lubimy, otwierana kasetka z lusterkiem, bądź zasuwany wkład na magnes. Co kto lubi :)

Maestro naturalnego efektu

Jestem w posiadaniu pudru brązującego o najchłodniejszym odcieniu i pasuje on idealnie do mojej bladej karnacji. Podczas nakładania nie musimy martwić się o to, że produkt zafunduje nam jakiekolwiek nieestetyczne plamy, a efekt jaki pozostawia jest bardzo naturalny i subtelny- do tego można go na spokojnie stopniować i dodawać intensywności. Bronzer nie osypuje się i jest dostępny w dobrej gamie kolorystycznej, więc myślę, że zaspokoi większość potrzeb.

Jeden z ulubieńców

Bardzo lubię ten produkt. Posiadam zarówno wersję do konturowania jak i rozświetlania.
Pudry są stosunkowo wydajne, mają dobra trwałość na twarzy. Trudno zrobić sobie nimi plamy, sa dosyć pudrowe w swojej konsystencji, łatwo się pylą. Produkt średnio wydajny.
Opakowanie ok, pasuje dobrze do kasetek różnych firm. Nie zapycha porów i nie powoduje wyprysków.
Polecam, chociaż obecnie

Świetny!

Posiadam bronzer w odcieniu 505. Ślicznie prezentuje się na twarzy, daje delikatny, ale wyraźny efekt. Nie tworzy smug i ładnie współgra z resztą makijażu. Trwałość też bez zarzutów. Polecam!

puder świetny, strategia sprzedażowa fatalna

Mam bardzo mieszane odczucia odnośnie tego produktu. Zainteresowałam się nim po obejrzeniu jednego z nagrań Goar Avetisyan i krótko potem odwiedziłam stoisko Inglota. Zirytowało mnie to, że teoretycznie powinnam dokupić do pudru w sumie bardzo drogą (porównując z kosztem produktu) kasetkę. Zniechęciło mnie to do zakupu w tamtym momencie, później zdecydowałam się jednak kupić puder bez kasetki, tak dla zasady. Puder jest faktycznie obłędny, świetny do konturowania twarzy nawet dla osób początkujących. Można bardzo dobrze dobrać kolor (chociaż w większości przypadków na pomoc sprzedających nie ma co liczyć), efekt jest bardzo dobry. Natomiast opakowanie jest tragiczne, ja już swój puder połamałam (oczywiście żałuję teraz, że nie kupiłam kasetki). Wydaje mi się, że można popracować nad strategią sprzedażową - na przykład przedstawić dwie opcje - pełnego produktu i wkładu wymiennego.

Mój HIT

mialam okazję być nim malowana na warsztatach makijażu i od razu podbił moje serce. Udało mi się go kupić lecz odcień 515 jest bardzo ciezki do zdobycia :) Idealnie konturuje buzię, nie osypuje się. Wystarczy niewielka ilość produktu by nadac buzi odpowiednie rysy

Naprawde i szczerze polecam !

Bardzo dobry do konturowania

To jeden z moich ulubionych pudrow do konturowania. Chyba jedyny który to tej pory zużyłam do dna.
Ma ładny kolor, piękne wykończenie, lekko satynowe. Może wpływa to nieco na trwałość ale uważam że wygląda dużo lepiej niż w 100% matowy kobo.
Nie.jest bardzo wydajny bo nieco się pyli ale nie.jest drogi i jest łatwo dostępny
Super ze można kupować pojedyncze wkłady
Wg mnie bardzo przypomina pudry do konturowania kat von d

Bardzo dobry.

Używam koloru 503 do utrwalania korektora pod oczami i koloru 505 do konturowania twarzy. Kolor 505 świetnie się sprawdza do modelowania twarzy, nie ma żadnych pomarańczowych podtonów. Oba pudry trzymają się na twarzy cały dzień. Jak dla mnie jedynie wydajność jest problemem. Dość szybko się kończą w moim przypadku.

ok

Pudry mają zimne odcienie i są świetne do modelowania twarzy, gładko się rozprowadzają. Mają aksamitną konsystencję. Można nimi budować kolor. Nie blakną w ciągu dnia. Mam odcienie: 505 i 509. Oba są też bardzo wydajne, nie pylą się. Osobiście mi podpasowały.

w porządku

puder posiadam w odcieniu 507
kolor jest ciepły, ale nie pomaranczowy, do opalania
dobrze napigmentowany, miałam jednak do czynienia z brązerami ktore rozcieraly sie znacznie przyjemniej