Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Bardzo wydajny

Miałam problem z końcówkami włosów .
Strasznie się rozdwajaly i wyglądały na bardzo zniszczone. Po namowie znajomej kupiłam mgiełke Jantar i nie żałuję.
Włosy od razu odzyly. Końcówki stały się proste i odzywione,do tego przestały się rozdwajac. Mgiełka wystarcza też ba bardzo długo mimo codziennego używania. Polecam

Polubiłam ją!

Uwielbiam nią psikać na skórę głowy i wcierać delikatnie . Skora glowy jest mega odświeżona, a co najlepsze ? Mozna nawalic duzo tego na skórę głowy a wlosy w ogóle nie będą sklejone ! Tylko bardziej miększe ! Ma też apetyczny zapach . Odżywka wcierka jest przyjazna, ale bardzo szybko się zużywa. Zużyłam jedno opakowanie , byłam zadowolona , ale to chyba za mało, żeby stwierdzić czy faktycznie włosy rosną po niej :) musialabym uzyc wiecej opakowań, niestety duzo pracowalam .

Średnie działanie

U mnie działanie jest średnie - trochę przyspiesza porost, pojawiają się baby hair ale bez szału. Praktycznie nie szkodzi, nawet nawilża skalp, nie wzmaga przetłuszczania ani go nie ogranicza. Powiedziałabym że taki średniak ale byłam świadkiem jak koleżanka zapuściła grzywkę z baby hair po regularnym stosowaniu - także działa tylko nie u każdego. Plus za bardzo poręczne opakowanie, niską cenę i dużą dostępność. Nie zawiera alkoholu w składzie więc nadaje się do długotrwałego stosowania i dla wrażliwej skóry. Psikany na długości odżywia i nawilża - stosowany w zbyt dużej ilości może obciążyć.

Równie dobra jak poprzednia wersja

Podobnie jak wcierka w starej wersji, absolutnie mnie nie zawiodła. Jednak zaczynając od początku, wcierka znajduje się w wygodnej buteleczce z aplikatorem, dzięki czemu użytkowanie stało się o wiele prostsze. Kosmetyk rozpyla się w odpowiedniej ilości. Regularne używanie tej wcierki sprawiło, że moje włosy odżyły i pojawiły się w zaskakująco szybkim tempie nowe baby hair. Uważam, że jest świetnym dopełnieniem przemyślanej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Wiadomo przecież, że używając tylko szamponu i wcierki nie uzyskamy efektu wow.

po prostu ok

Wcierka jest po prostu ok. Starczyła mi na jakieś 2 miesiące, przez 4 tyg stosowałam praktycznie codziennie, później rzadziej. Co zauważyłam to to, że włosy się mniej przetłuszczały. Na skórę głowy działała zatem korzystnie. Pojawiły się baby hair. Nie zauważyłam niestety lepszej kondycji włosów, czy szybszego porostu.

Uwielbiam <3

Dla mnie najlepsza odżywka/wcierka. 1 buteleczka starcza mi na ok. 3 tygodnie używania co 2gi dzień, ale dość gęsto wcieram, i po takim czasie, 3 tyg, widzę różnicę w grubości włosów, mam wrażenie jakby o 1/3 się "powiększyły", szybciej też rosną i pojawiają się nowe włosy. Wcieram tuż po umyciu a przed suszeniem - mam wrażenie, że dzięki temu mam push up'a, a na suche włosy strasznie mi przetłuszcza. Przy okazji wcierania poprawił mi się stan paznokci, które mam bardzo łamliwe a teraz są twarde :)

Nie sprawdziła mi się

Bardzo popularna wcierka ze względu na cenę, dostępność i efekty. U mnie totalnie się nie sprawdziła, chociaż jestem ogromną fanką jej pięknego zapachu. Być może i zwiększyła ilość baby hair, ale nie na tyle, by było to mega zauważalne, może za krótko ją stosowałam. Trudno mi też powiedzieć, czy przyspieszyła przyrost na długości, bo generalnie nie to było moim celem i nie mierzyłam tego, ale szczerze mówiąc - nie zauważyłam. Generalnie niesamowicie wzmagała mi przetłuszczanie, używana zarówno przed, jak i po myciu, co dla mnie totalnie ją dyskwalifikuje, bo moje włosy i tak są z natury bardzo przetłuszczające.

Widać efekty

Wcierkę stosuję od 1,5 miesiąca. Mniej więcej na tyle starcza mi jedno opakowanie. Aplikator jest dość wygodny. Sam produkt łatwo dostępny i tani. Zapach kojarzy mi się z kosmetykami dla mężczyzn, ale dla mnie to nie problem.
Dzięki wcierce włosy rosną szybciej. Udało mi się również ograniczyć wypadanie. Obecnie mam całe mnóstwo baby hair (głównie na zakolach), jednak większość pojawiła się zanim rozpoczęłam kurację. Nie zauważyłam, żeby wcierka spowodowała szybsze przetłuszczanie. Nie podrażniła również skalpu.

Zdziałała Cuda

Jest to jedna z tych rzeczy bez których nie mogę żyć.

Używam wcierki od roku czasu prawie codziennie. Miałam kiedyś bardzo duże czoło. Albo bardziej fair byłoby powiedzieć że po prostu słabo zarośnięte. Lata robienia sobie bardzo ciasnego kucyka i po prostu szarpania włosów przy czesaniu uszkodziły mi skórę głowy. Miałam zakola, przednia linia włosów szła do tyłu a ja czułam się ze swoim czołem po prostu źle.
Od kiedy zaczęłam używać wcierki, włosy zaczęły rosnoć jak szalone, zniknęły mi zakola w ciągu miesiąca a czoło zaczęło dosłownie zarastać.

Mam obecnie na prawdę normalne czoło. Nie wiedziałam że to możliwe bez operacji plastycznej ale dzięki tej wcierce jest. Jednen z moich najgorszych kompleksów został wyeliminowany.

Opakowanie jest ładne, jednak niepraktyczne jeżeli chodzi o aplikator. Polecam zamiast męczenia się z nim zakupić taką małą strzykawkę. W taki sposób o wiele łatwiej się aplikuje.

Zapach jest dosyć męski. Mi nie przeszkadza.
Wcierka może odrobinę przetłuszczać włosy ale nie jest to nic szalonego. Efekty są na prawdę tego warte.

Polecam każdemu spróbować.

Wracam do niej często

Odżywka Jantar jest dla mnie produktem , do którego wracam szczególnie w okresie jesiennym.Dla mnie spełnia ona swoje zadanie.Już sam fakt , że włosy rosną po niej w szybszym tempie , pojawia się mnóstwo baby hair-tak bynajmniej jest u mnie.W cenie promocyjnej zawsze kupuję ja podwójnie.Polecałam ją też znajomym i również słyszę dobre opinie.

Działa!

To moja pierwsza wcierka jaką miałam okazję stosować i jestem z niej zadowolona. Zawsze miałam długie piekne włosy, niestety po drastycznych próbach zmiany koloru włosów z czarnych na blond musiałam obciąć wlosy. Przed obcięciem włosów sięgały one do pępka, a po przed ramiona. Nie moglam się przyzwyczaić do takich krótkich włosów i zaczęłam szukać sposobów na przyspieszenie porostu włosów i trafiłam na tą wcierke. Już po miesiącu wcierania wcierki w skórę głowy zauważyłam zagęszczenie wlosow, pojawiło się mnóstwo "baby hair" i co najważniejsze dłuższe włosy na długości. Po aplikacji wcierki miałam wrażenie że włosy są mocniejsze i podniesione u nasady. Używałam wcierki na różne sposoby, czasem przed myciem włosów, a czasem po myciu, gdyż wcierka wcale nie ma takiego odpychającego zapachu rosołu jak wiele osób twierdzi. Mi ten zapach odpowiada, pachnie pokrzywą a nie rosołem. Polecam ten produkt jeśli chcecie zapuscic włosy,zwiększyć porost, zagęścić włosy i odżywić cebulki.

Na wypadające włosy? Tylko ta odżywka!

Po ślubnym stresie tracilam włosy garściami! Rano wstając z łóżka byłam załamana. Ilość włosów na pościeli zaczęła mnie jeszcze bardziej stresować. Po miesiącu stosowania wcierka Jantar włosy przestały wypadac o połowę. Po dwóch miesiącach moja fryzjerka zauważyła efekty i to ona mi je pokazała. Włosy zrobiły się bardziej gęste i zaczęły odrastac ... Teraz po pół roku używania odżywki efekty widać gołym okiem. Włosy są mocniejsze i jest ich o wiele więcej. Sam sposób aplikowania odżywki nie jest najprostszy... Strzeba ja dobrze westrzec w skórę głowy ale warto poświęcić temu odrobinę czasu.