Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Nigdy więcej

Z problemem wypadających włosów borykam się od kiedy pamiętam. Oczywiście czasem wypada ich więcej, czasem mniej. Nigdy jednak nie jest aż tak, żeby wychodziły garściami, ale jednak są trochę przerzedzone. Stosowałam już wiele wcierek i suplementów, oczywiście z różnym skutkiem - jedne działają lepiej, inne gorzej. Ale czegoś takiego jak po wcierce Jantar nie miałam nigdy wcześniej.

Na promocji 2+2 w Rossmannie nie miałam pomysłu jaki czwarty produkt wybrać. I wtedy mój wzrok padł na wcierkę Jantar. Włożyłam ją do koszyka i poleciałam do kasy zadowolona. W końcu używałam kiedyś tej wcierki i była świetna.

Jakie było moje zdziwienie kiedy odkryłam, że produkt zamknięty jest w wygodnej, plastikowej butelce. No cóż, niepotrzebnie kupiłam wcześniej strzykawkę. Tutaj mamy bardzo wygodny aplikator.
Szybko zabrałam się do roboty i zaczęłam wcierać produkt w skórę głowy. Zapach był taki, jaki zapamiętałam z poprzedniej wersji - ziołowy, trochę męski, ale mimo wszystko przyjemny.

Następnego dnia po użyciu wcierki zaczęła swędzieć mnie głowa. Z każdym użyciem było coraz gorzej. W końcu doszło do tego, że moje włosy zaczęły wychodzić garściami. Na początku myślałam, że może mi się wydaje, ale po tym jak pewnego dnia przejechałam ręką po włosach a na mojej dłoni znalazło się 11 (!) włosów. To strasznie dużo. Od razu wyrzuciłam wcierkę i nigdy do niej już nie wrócę. Strasznie żałuję, bo poprzednia wersja bardzo dobrze na mnie działała. Teraz muszę zrobić wszystko, żeby przywrócić moje włosy do ich normalnego stanu. Nigdy nie zrozumiem dlaczego producenci grzebią i zmieniają formuły produktów, które są dobre i tego nie potrzebują.

Jedynymi zaletami produktu jakie dostrzegam to cena i wygodne opakowanie (ale do czasu, potem produkt zaczyna z niego wyciekać), ale co mi po nich jeśli w środku znajduje się beznadziejny produkt?

Słabo

Kupiłam wcierkę zachęcona pozytywnymi opiniami. Szukałam czegoś co pomoże mi zregenerować włosy i pomóc w ich zapuszczaniu. Kuracje stosowałam 2 miesiące wg. zaleceń producenta.

Niestety nie zauważyłam ŻADNYCH efektów...

Raz dobrze, raz źle

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Za pierwszym razem w listopadzie zdziałał cuda. Włosy przestały mi wypadać w ciągu 4 tygodni (używałam jej po każdym myciu, czy prawie codziennie). Do dzisiaj mam dużo nowych, krótkich włosków. Jednak w kwietniu włosy zaczęły mi znowu wypadać i kupiłam ją ponownie. Teraz nie ma żadnych efektów. Włosy dalej wypadają. Nie wiem o co chodzi.

U mnie nic

Właśnie kończę 5-tą butelkę ( 4 miesiące kuracji ) i niestety muszę powiedzieć, że nie ma u mnie ŻADNYCH rezultatów. Nic. Zero. Null.
Mega zawód + zmarnowana kasa

Oj nie

Zużyłam ok. 3 opakowania stosowałam dość długo i niestety nie zauważyłam nawet minimalnej poprawy w związku z wypadającymi włosami. Dodatkowo wcierka bardzo przetłuszczała mi włosy, mogłabym to zaakceptować gdyby rzeczywiście spełniała swoje zadanie, ale niestety rozczarowałam się.

Nie tylko na włosy

Wcierka była dla mnie ogromnym zakoczeniem gdy po krótkim czasie stosowania moja maniciurzystka zapytała mnie czemu mam tak ogromny odrost, większy niż zwykle. Zaczęła mnie wypytywać czy stosuje jakieś witaminy, cokolwiek - to był okres zimowy, sądziłam, że moje paznokcie będą w gorszej kondycji. Doszłyśmy do wniosku, że wcieranie wcierki Jantar nie tylko sprawiło, że na mojej głowie pojawiła się masa Baby Hair ale moja płytka się wzmocniła i paznokcie rosły jak szalone! Jestem stanowczo na tak!

Chyba nie dla mnie

U mnie sprawdza się jako odżywka go włosów - są w lepszej kondycji, mocniejsze, mniej podatne na zniszczeni, gładkie, mniej wypadają. Niestety skóra głowy nie polubiła się z tym produktem. Stała się dość wrażliwa: swędzi gdy jest goraco, boli po kilku godzinach z kucykiem czy podczas czesania.

Niczego niestety póki co nie widzę..

Mam ochotę wyrazić swoją opinię po ukazanym poście na stronie wizaż o zbawiennym działaniu wcierki Jantar.
Borykam się z bardzo słabą niedoczynnością tarczycy, ale gdzie włosy leciały i lecą mi garściami. W okresie 8 miesięcy straciłam 2/3 włosów.. Co człowiek to inna różnica.. Aczkolwiek postanowiłam raptownie postawić na wszystko co naturalne, aby tylko ratować swoje włosy.
Kupiłam wcierkę bo jest przystępna cenowo, bo wiele moich klientów sklepu ją używa i po nią wraca, więc czemu by nie spróbować?
Używam jej od miesiąca i nie widzę ani efektu minimalnej redukcji wypadania włosów ani wzrostu "baby hair", o którym pisze wizaż. Takie rzeczy się po prostu nie dzieją w przypadkach chorób jak tarczyca czy łysienie androgenowe. Osłabienie włosów skutkiem brakiem tylko i wyłącznie witamin? Być może.. Aczkolwiek nie takich chorób jak tarczyca.. Nie dajmy się na to złapać.
Jedynym plusem jaki mogę postawić przy tym produkcie jest fakt, iż włosy przetłuszczają mi się mniej. To jedyny plus.

Jestem na tak

Efekty które zauważyłam po jej uczuciu to :
✅Zmniejszenie wypadania
✅Babyhair
❌Oraz niestety szybsze przetluszczanie skory głowy
Ale nie było to dla mnie problemem, gdyż stosowałam ją godzinę lub dwie przed mycie włosów. Jest to już moje drugie opakowanie. Po pierwszym na prawdę byłam zaskoczona tak dobrymi efektami, natomiast w trakcie drugiego nie były one już tak spektakularne. Nie wiem co się zmieniło ale od połowy kwietnia strasznie zaczęły wypadać mi włosy, ale nadal stosuje jantar która z całego serca polecam.

Polecam na przetłuszczające się włosy

Używam średnio 5/6 razy w roku. Fajny produkt super radzi sb z moim problemem przetłuszczających się włosów. W pierwszym tygodniu zawsze dodaje objętości wlosom. Mnóstwo po nim malutkich baby hari na głowie ❤️ Po zużyciu jednej całej buteleczki robię przerwę miesięczna gdy robiłam krótsza nie widziałam żadnych efektów :(

Odżywka z wyciągiem bursztynu!

Na temat odżywki Jantar przeczytałam kiedyś na wizażu, że ma super właściwości na zniszczone i przetłuszczające się włosy. Kupiłam go kiedyś i stosuję do dziś. Staram się używać jej zawsze po umyciu włosów. Spryskuję wtedy głowę i dokładnie wmasowuję produkt, a następnie suszę włosy. Trzeba jej trochę używać, bo efekty nie są widoczne od razu. Ja zauważyłam u siebie poprawę. Włosy przestały się tak szybko przetłuszczać, zaczęły nawet szybciej rosnąć, a przynajmniej takie mam wrażenie. Ogólnie poprawia się kondycja włosów. Błyszczą się i dobrze przeczesują. Polecam!

Pierwszorzędna wcierka

Tą odżywkę bez spłukiwania stosuję naprzemiennie z innymi produktami wzmacniającymi pasma. Seria Jantar firmy Farmona ma bogaty asortyment. Ja jednak miałam możliwość stosowania tylko produktów do włosów: szamponu, ampułek, mgiełki i odżywki, która najbardziej przypadła mi do gustu.
Odżywka znajduje się w pudełku,które tak jak jej opakowanie posiada grafikę bursztynu. Stosowałam już starszą wersję, która była w szklanej butelce. Ta z kolei znajduje się w plastikowym opakowaniu z rozpylaczem, posiadającym zabezpieczającą zatyczkę.Aplikator nie szwankuje. Ma wydłużony kształt, co pozwala na dokładne dozowanie wcierki na skalp i włosy.Odżywka ma wodnistą konsystencję, posiada przyjazny skład i brak w niej alkoholu denaturowego. Produkt ma zachęcający zapach, który krótko utrzymuje się na włosach. Moim zdaniem odżywka jest idealna osób, które zmagają się ze słabymi włosami. Nie obciąża i nie wysusza pasm ani skóry głowy. Powoduje zauważalny ich porost i dużo,, baby hair". Hamuje wypadanie i łamanie. Wzmacnia włosy i dodaje im blasku.
Wszystkie produkty wzmacniające do włosów trzeba używać zgodnie z zaleceniami i nie przesadzać z ilością, bo potem jest inny skutek. Wcierka należy do niskiej półki cenowej.