Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Receptura odżywki uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Rzeczywiście powoduje szybszy porost włosów

Właśnie jestem po zużyciu pierwszej buteleczki, która starczyła mi na ok 2 miesiące, a używałam prawie codziennie, więc na początku już chcę zaznaczyć, że kosmetyk jest wydajny. Wcierka ma przyjemny, mydlany zapach. Jest prosta w użyciu, psik, psik i już jest na naszych włosach. Ja ją psikam na przedziałek, potem jeszcze na dłonie i wcieram w tył głowy, a później na sam koniec to już wcieram wszystko razem. Jeśli chodzi o efekty, włosy rzeczywiście rosną szybciej, ja po 4 tygodniach zauważyłam już zadawalające efekty, jednak jeśli chodzi o baby hair to brak. Plus za brak alkoholu w składzie.

powoduje wypadanie włosów i wypryski

Wbrew pochlebnym recenzjom specyfik spowodował u mnie, po dłuższym stosowaniu, wzmożone wypadanie włosów. Na pewno nic od niego nie urosło. Poza tym, w miejscu nakładania produktu po par dniach pojawiły się ropne wypryski (zezły po odstawieniu). Bubel, który szkodzi.
Dozownik małovwygodny, wylewa bardzo duzo produktu. Przyjemny zapach, który trzyma się ok 2-3 godzin. Zużyłam 2/3 opakowania.

Super odżywka!

Kupiłam bez przekonania z powodu niskiej ceny i dodatkowo w promocji w Hebe. Wypadały mi mocno włosy i nie wierzyłam, że ten produkt może mi coś pomóc. Mam dość dziwne włosy, przy skórze głowy przetłuszczają się a na końcówkach potrafią być bardzo suche. Pierwsze co zauważyłam to to, że włosy przy nasadzie przestały się tak przetłuszczać i nie potrzebowałam tak często myć włosów bo one nadal były ładne jak po umyciu. Często też miałam problemy z szamponami, pojawiał mi się łupież, jakieś problemy skóry głowy a używając tego specyfiku nie mam tych problemów. Co do wypadania włosów to wypada ich mniej a nawet przestały ale czy to zasługa tego specyfiku? Czy to coś było z moją skórą głowy albo zupełnie coś innego? Nie wiem... Grunt, że przestały ostro wypadać :)

Dobrodziej!

Słyszałam dużo dobrego o tej wcierce więc pewnego dnia postanowiłam przetestować na własnej skórze i nie zawiodłam się.
-Włosy przestały wypadać niestety efekt ten jest zauwazalny tylko podczas stosowania wcierki
-Wlosy zaczęły rosnąć szybciej i pojawiło sie mnóstwo baby hair
-Wygodny chociaż czasami zacinający się aplikator
-dla mnie zapach jest super
-wydajna
-dobry skład bez alkoholu i fajna cena
U mnie wcierka sprawdziła się świetnie. Polecam wypróbować!

Stary Jantar wróć!

Kiedyś za czasów starego opakowania Jantar i lekko zmienionego składu był idealny! Był moim ulubieńcem. Nie rozstawałam się z nim przez bardzo długo. Zrobił w końcu porządek z moimi włosami za niewielkie pieniądze. Moje włosy zaczęły szybko rosnąć, pojawiło się dużo "baby hair", włosy były mocniejsze i odżywione. Po prostu cudo! ;) Plus ten zapach przypominający lekko męskie perfumy. Czego chcieć więcej?
Niestety kiedy zostało zmienione opakowanie wszystko się posypało i Jantar nie spełnia już moich oczekiwań jak kiedyś. A szkoda.

HIT

Kupiłam rok temu i od tego momentu używam non stop. Moje włosy po niej oszalały. Pojawiły się baby hair, zaczęły rosnąć jak szalone. Polecam wszystkim! :)

Zawsze chetnie do niej wracam

Kilka lat temu nie obylabym sie bez tej wcierki. Wystarczylo kilka dni by pojawily sie baby hair,wlosy byly zdrowsze i mocniejsze. Chetnie do niej wracam ,zwlaszcza przed wakacjami gdy potrzebuje szybkiego porostu włosów. Niestety zgadzam sie , ze poprzednia wersja byla lepsza. Aktualnie musze dluzej czekac na efekty. Jak to jest ze zwykle zmiany w produktach koncza sie fiaskiem?

Brak słów

Jedyne co ta odżywka wywołała na mojej głowie to łupież i swędzenie, nie zauważyłam nawet najmniejszej zmiany w długości ani w zmniejszeniu wypadania. Nie miałam przyjemności używać starszej wersji, bo to na jej temat słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale mam nadzieję że różniła się sporo od tej, a Jantar wróci do poprzedniej formuły wtedy być może przetestuję jeszcze raz, póki co jestem bardzo zawiedziona.

Było miło ale się skończyło ;)

No cóż, kiedyś wcieraj jantar była moim hitem, nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że wraz ze zmianą opakowania, zmieniła się też jakość produktu, niestety na gorsze. Kiedyś efekty stosowania były widoczne niemalże od raz, teraz natomiast, mimo zużytych kilku opakowań nie widzę żadnej różnicy. Jedyny co łączy nową wersje odżywki ze starą, to cudowny zapach i to byłoby w zasadzie na tyle...

Bardzo dobra wcierka :)

Jest ze mną od dłuższego czasu i często do niej wracam. Polski produkt. Opakowanie jest poręczne, aplikator w formie spryskiwacza bardzo dobrze się spisuje. W składzie dużo dobrych składników dla włosów i skóry głowy. Wydajność nie jest powalająca ale za taką cenę ok.

A teraz działanie. Jest to odżywka/wcierka którą stosuję zawsze po umyciu na mokre włosy wtedy nie obciąża i nie przetłuszcza włosów oraz wtedy kiedy włosy mam już przetłuszczone i mam je umyć . Przy stosowaniu codziennym trochę włosy obciąża i trzeba je myć częściej. Oczywiście wtedy są najlepsze efekty. Natomiast ja stosuję ją teraz profilaktycznie i działa. Dobrze nawilża skórę głowy, nie podrażnia, dotlenia, masaż i ciepło pomaga wniknąć składnikom wgłąb oraz stymulują cebulki włosów. Przy regularnym stosowaniu ogranicza wypadanie włosów, poprawia znacznie ich stan, lepiej się układają, nie są sianowate. Bardzo dobry produkt za niską cenę !

Niestety, ale nie

Miałam wiele opakowań starej wersji tej odżywki i zawsze odnosiłam wrażenie, że spisywała się całkiem ok. Może bez szału, bo moja czupryna nagle nie zrobiła się gęsta i cudna, ale jednak co jakiś czas pojawiał się wysyp baby hair, więc byłam zadowolona. Po zmianie opakowania (a pewnie też składu) odnoszę wrażenie, że ta odżywka nie robi już nic. Stosuję codziennie rano po myciu włosów i masuję jak głupia tą głowę, a niestety efektów nie widzę, chociaż zużyłam już 3 opakowania, także chyba coś tutaj jest nie tak. Pompka w opakowaniu też mogła być zrobiona inaczej, na podróż nie polecam, bo się wylewa, więc tu też komuś nie poszło. Generalnie jestem bardzo zawiedziona, bo efektów żadnych, a jednak spodziewałam się, że ten produkt będzie choć w połowie tak dobry, jak jego stara wersja.

Zawsze wracam

To chyba najlepsza wcierka jaką stosowałam. A mam ich za sobą całe mnóstwo -i Khadi i Sesa (mój numer dwa) i Andrea i jeszcze kilka innych. Ale zawsze wracam do wcierki Jantar.
Mam po niej najlepszy przyrost włosa oraz multum baby hair.
Jedyne co mi wadzi to opakowanie. Czy to szklana buteleczka czy ta z dozownikiem, zawsze używam pipetki.