L`Acquarossa EDP

L`Acquarossa EDP

Zapach kwiatowo-owocowy, stworzony przez Delphine Lebeau Krowiak, Benoita Lapouzę i Francoisa Demachy`ego, premiera 2013r. Reklamowany jako zmysłowy, kobiecy i bardzo elegancki.
Kompozycja składa się z sycylijskiej mandarynki, kalabryjskiej bergamotki i suszonej śliwki w otwarciu, serce wybrzmiewa czerwonymi i złotymi kwiatami Lantana, kwiatami pomarańczy i magnolii oraz różą.
Bazą zapachu jest czerwony cedr, piżmo i indonezyjska paczuli.
Czerwony kolor flakonu ma podreślać jego zmysłowość.
Twarzą zapachu jest francuska aktorka i piosenkarka Charlotte Chiara Mastroianni, córka Catherine Deneuve i Marcello Mastroianni.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka, suszona śliwka
nuta serca: czerwone i złote kwiaty lantany, róża, kwiat pomarańczy, magnolia
nuta bazy: czerwony cedr, piżmo, indonezyjska paczula

Delikatna róża

Zapach zakupiłam w drogerii internetowej, typowo w ciemno. Spodobała mi się butelka. Kiedy zapach przyjechał...przepadłam ;)) Perfumy są ciepłe, zmysłowe. Różna i okrutnie kobiece. Czuje się w nich doskonale. Wyczuwalne są, ale nazwałabym je raczej blisko skórnymi. Trwałość jak na Fendi, dobra. Strasznie wydajny. Polecam każdej delikatnej kobiecie, która zna swoją wartość :)

Bogaty kompozycyjnie

Zapach bogaty, najbardziej czuć kwiat kalinę i różę. Paczuli prawie nie ma, śliweczka ,piżmo ,ciekawe i eleganckie przyjecie. Takie mam skojarzenia, piękna jesień.
A to ponieważ mam próbke edp od X.2013r. Tylko nie było na wizażu tych perfum abym mogła wystawić, moją opinie.
Polecam do wypróbowania ,warto. Kolory pasują do flakonu. trwałość ok. 6-7 godzin