Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Scrub do ciała `Śmietanka i ziarna kawy`

Scrub złuszcza martwe komórki, usuwa zanieczyszczenia, poprawia ukrwienie i doskonale oczyszcza skórę. Pozostawia ją gładką, delikatną i aksamitną w dotyku oraz przywraca jej naturalny blask. Ze względu na naturalne produkty wchodzące w jego skład doskonale oczyszcza skórę, poprawia oddychanie poprzez stymulowanie metabolizmu. Regularnie stosowany pozostawia skórę gładką, aksamitną, delikatną w dotyku. Skutecznie oczyszcza przywracając skórze zdrowy blask.
Ziarna kawy zawierają wiele substancji zwalczających wolne rodniki, a przez to spowalniających procesy starzenia się skóry. Kosmetyki z kawą są również niezastąpione w walce z cellulitem, a to za sprawą kofeiny, która przyspiesza spalanie tłuszczu i usprawnia odpływ limfy z tkanki tłuszczowej
Śmietanka zawiera w dużej ilości tłuszcze, minerały i substancji biologicznie czynne. Nawilża, zmiękcza i odżywia skórę. Peeling delikatnie usuwa obumarły naskórek, usuwa toksyny zalegające w komórkach, pomaga ujędrnić skórę i poprawić jej elastyczność, poprawia krążenie krwi w naczyniach włosowatych, zmiękcza, nawilża i odżywia. Peeling poprawia ukrwienie i głęboko oczyszcza. Drobinki ścierające delikatnie złuszczają martwe komórki i usuwają zanieczyszczenia zmniejszając szorstkość naskórka. Polecany osobom walczącym z cellulitem.

w słoiku
>250ml
zapachowa

Domowe SPA

Nie ukrywam, że jak każda kobieta sroka skusił mnie przede wszystkim słoiczek-banieczka. Piękne opakowanie, trochę retro z widoczną zawartością :D
Ucieszyłam się, że kosmetyki pojawiły się stacjonarnie w drogerii Jasmin w cenie ok. 13 zł.
Dostajemy zatem fajne, poręczne opakowanie zakręcane zakrętką z perforacjami więc nie mam mowy, żeby mokrymi rękami mieć problem z otwarciem produktu.
Zapach jest nienachalny, przypomina deser lodowy śmietankowo-kawowy. Konsystencja jest rzadka, lekko lejąca i to byłby właściwie jedyny minusik tego peelingu.
Wolę grubsze/twardsze sruby.
Ten ma raczej za zadanie umilić nam czas w wannie, połechtać nozdrza przyjemnym zapachem i pozostawić skórę gładką, ale nie podrażnioną i mega wygładzoną.
Nie oczekujcie po tym produkcie solidnego zdzieraka, bo się rozczarujecie.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Dlikatna śmietankowa woń

Opakowanie peelingu jest wygodne, łatwo wydobyć go ze słoiczka, zapach to delikatna śmietankowa woń, bardzo ją lubię. Konsystencja jest rzadka, drobinki peelingujące są nieduże i niezbyt ostre. Jest to delikatny peeling, nie jest ostrym zdzierakiem.
Peeling dobrze sobie radzi z usuwaniem obumarłego naskórka. Skóra jest nawilżona, delikatna i ma ładny, zdrowy kolor. Po dłuższym stosowaniu widać ogólną poprawę wyglądu skóry. Polecam.

Używam tego produktu od: 2014