Sensu Wellnes Orange Mask

Sensu Wellnes Orange Mask

Maseczka przeznaczona do cery suchej, wrażliwej, naczynkowej, także dojrzałej oraz po opalaniu i solarium.

Zawiera duże stężenie wit. C oraz ekstraktu z kasztanowca.

Olejki geraniowy, pomarańczowy i cytrynowy nadają jej piękny zapach, przez co pełni rolę kosmetyku aromaterapeutycznego. Wspaniale nawilża, koi, odżywia, pielęgnuje naczynia krwionośne.

Doskonale się wchłania, przez co nie ma potrzeby jej usuwania, nadaje się pod makijaż.

moja ulubiona maseczka

Przecudna maseczka o niesamowitym zapachu. Mój ideał maseczki - kremowa konsystencja, nie trzeba zmywać, można zostawić na całą noc i rozkoszować się jej zapachem, doświadczając jednocześnie doznań upiększania i relaksu. Maseczka świetnie odżywia skórę, regeneruje ją po opalaniu i pięknie pachnie pomarańczami. Niestety, potwierdza się reguła, że to, co dobre, zostaje wycofane z rynku...

Ach , co za zapach.

Uwielbiam zapach tej maseczki, naprawdę jest relaksujący. Ponadto super nawilża skórę, nie trzeba jej zmywać :) (to lubię w maseczkach), działa na moją naczyniową cerę kojąco. Stosuje ją na noc i rano cera jest odżywiona, a przede wszystkim bez rumienia.
Ma dziwną konsystencję i trochę kiepsko się nakłada, przez co zostaje na palcach ( szkoda jej do rąk). Opakowanie kiepskiej jakości :( , nakrętka mi pękła, producent mógły zadbać aby taki specyfik miał ładniejszą i lepszą oprawę - za to odejmuję gwiazdkę.

polecam goraco

Zaskoczyla mnie ta maska naprawde.Pieeknie pachnie, no relaks pełen po prostu, ma kremowa jedwabistą konsystencje, nakladam ją na twarz, szyje i ona normalnie wsiaka, jak krem , a skóra jest nawilzona, odzywiona, zrelaksowana.Uzywam jej na zmiane z jej "siostra" maska - peelingiem i wiem, ze dlugo innych szukac nie bede.
Nie mam naczynek, wiec nie wiem jak sie w ich przypadku sprawdza, ale dla skóry potrzebujacej nawilzenia, ukojenia jest wspaniala.Nakładam ja rano pod makijaz lub na wieczór.Na pewno bede ją nakładac po opalaniu.