Wibo, Extreme Nails (Lakier do paznokci (nowa wersja))

Wibo, Extreme Nails (Lakier do paznokci (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 8,5 ml

Elegancka kolekcja lakierów do paznokci. Najmodniejsze kolory w nowej oprawie - wyjątkowe połączenie świeżego połysku i trwałości koloru. Lakier długo utrzymuje się na płytce paznokcia.
Kolekcja dostępna w 22 najmodniejszych kolorach. Idealna dla kobiety ceniącej elegancję, komfort i nowoczesność. Wygodny i szeroki aplikator zapewnia łatwą i szybką aplikację lakieru na płytce paznokcia. Lakier cechuje wyjątkowe połączenie połysku i trwałości koloru. Szybko schnie, nie pozostawia smug.

Sredni

hmmm jak na zwykly lakier musze prsyznac ze nie odpryskuje po poerwszym myciu garow... trzymal mi sie cale 3 dni.. uwazam jak na moje paznokcie to super. kolory tez sa bardzo fajne , lakier jest tani i bardzo wydajny. po pomalowaniu dosc szybko paznokcie wyschly. kolorek prezentuje sie swietnie szkoda ze nie wytrzyam dluzej ...

Jestem na tak

Lakiery marki wibo sprawdziły mi się znakomicie. Kolorki jakie posiadam to klasyczna czerń, jasny szary, oraz ciemny szary Lakiery są:
✅Trwałe
✅Nie odpryskują
✅Maja ładne głębokie kolory
✅Posiadają wygodny pędzelek
✅Duże, wygodne opakowanie
Moim zdaniem są to lakiery naprawdę dobrej jakości i lubię do nich wracać

Recenzja-Wibo, Extreme Nails

Kupiłam ten produkt w Rossmanie za bodajrze 7 zł lub coś koło tego. Wybor był bardzo trudny, ponieważ było tam wiele pięknych kolorów lakierów. Wybrałam matowy róż( z tyłu na buteleczce jest liczba 526) i jasny fiolet ( liczba 537 (nie wiem co one znaczą)). Ogólnie są bardzo fajne, lecz za krótko się trzymają

Świetny

Każda kobieta lubi mieć piękne paznokcie lakiery z Wibo mogą nam to zapewnić. Używam je na codzien i jestem z nich bardzo zadowolona. Duży wybór kolorów i łatwa dostępność to napewno plus do tego super krycie bez zacieków czy plam. Zmywanie też bez problemu. Opakowanie świetne a pędzelek pozwala nam prawie za pierwszym razem pokryć płytkę paznokcia. Do tego niska cena jak za produkt który naprawdę daje super efekt. Polecam jak najbardziej

Piękne i trwałe beże.

Extreme nails to dla mnie zdecydowanie piękna paleta beżów, które będą trwałe i dadzą mi wolne od malowania na przynajmniej tydzien. Nie mają silnego zapachu, przez co nie muszę się z nimi chować w łazience ;)

szafirowy z drobinkami - ciekawy, ale nie idealny efekt, jakość słabiutka

Miałam kilka różnych odcieni z tej serii (kupionych głównie ze względu na kolorystykę), ale w recenzji skupię się na aktualnie używanym, czyli nr 533 - odcień szafirowy, z delikatnie widocznymi w świetle drobinkami.

Odcień jest ciekawy, choć już po nałożeniu nie prezentuje się tak efektownie jak w buteleczce, gdzie na lakier patrzymy przez grubą szklaną warstwę, która trochę udoskonala jego wykończenie. Po wyschnięciu, pomimo top coatu, na paznokciach nie jest tak idealnie gładki i szklisty, trudno tak nieskazitelnie go nałożyć, może miejscami tworzyć grubszą warstwę, co nie wygląda już tak perfekcyjnie.

Największy zarzut mam do formuły - jest ona bardzo przezroczysta, przez co dla równego krycia trzeba nałożyć najlepiej trzy warstwy, i to cienkie, bo nałożony w dwóch warstwach, ale grubszych, może tworzyć miejsca z nierówno rozłożonym lakierem. W dodatku dość długo schnie (co nie dziwi tym bardziej przy kilku warstwach). Malowanie jest więc trochę uciążliwe i wymaga większej staranności i uwagi niż przy mniej wymagających lakierach.

Pędzelek - nie jestem jego fanką, jak dla mnie jest trochę zbyt cienki, wolę grubsze pędzelki, którymi mogę w jednym ruchu pokryć większą część płytki, a nie kilkakrotnie dokładać lakieru, przez co też ostatecznie wyschnięta warstwa może nie wyglądać tak gładko, jak bym sobie tego życzyła.

Połysk - sam w sobie, bez topu, umiarkowany.
Trwałość - na każdy lakier nakładam top coat, zwykle sprawdzony Rimmel Gel. Mimo tego lakier nie jest zbyt trwały, wytrzymuje krócej niż inne lakiery, względnie dobrze wygląda jakieś 2 dni, zaczyna później odpryskiwać i się ścierać. Wątpię, żeby bez topu wytrzymał dłużej niż 1 dzień w ładnym stanie, to jeden z takich bardzo krótkodystansowych lakierów.
Nie pamiętam, jak inne kolory z serii Extreme, ale wątpię, żeby kolor grał tu aż taką różnicę - raczej trzymały mi się podobnie.
Co rzadko zdarza mi się przy innych lakierach - nałożony grubszą warstwą może tworzyć "bąbelki", czego osobiście nienawidzę.

Opakowanie na plus - lubię prostokątne buteleczki, które łatwo jest obok siebie poustawiać w pudełku czy szufladzie.

W mojej opinii to dużo słabszy lakier niż pozostałe serie Wibo. Można się skusić dla koloru, ale ze względu na słabą jakość - raczej odradzam. Zdecydowanie lepiej kupić na przykład coś z serii Incredible Gel od Wibo. Parę razy kupiłam go skuszona kolorem, ale to i tak te parę razy za dużo. Więcej już nie dam się nabrać, ostatni zakupiony szafirowy przekonał mnie, że poza kolorem producent niewiele ma tu do zaoferowania.

Rozczarowanie

Lakier zainteresował mnie ze względu na piękną barwę z drobinkami.
Znałam markę WIbo już wcześniej i z innych produktów byłam bardzo zadowolona. Niestety lakier nie spełnił moich oczekiwań. Rozmazuje się , należy kilka razy nakładać, nie wygląda estetycznie

Podoba mi się

Używałam wielu lakierów do paznokci gdyż nie do końca jestem przekonana do hybrydy. Mam słabe paznokcie i nie chce ich bardziej niszczyć. Ten jako jedyny lakier w podobnej cenie utrzymuje mi się nawet 3 dni, pełne zmywania, gotowania i innych prac domowych. Jak dla mnie jeden z lepszych lakierów :)

Słabo

Kupiłam lakier, bo znalazłam idealny granatowy kolor, którego nigdzie indziej nie mogłam znaleźć (482). Niestety wiem, że Wibo to kiepsa firma nie zdziwiła mnie jakość lakieru: na drugi dzień odpryskuje, jest transparentny. Nie kupię na pewno, bo są inne firmy, które oferują o iwle lepsze lakiery w tej samej cenie. Plusem jest to, że dobrze sę rozprowadza i nie gęstnieje.

Całkiem dobry

Ten lakier kupiłam na przecenie. Wybrałam czarny kolor nr 34. Lakier bardzo dobrze rozprowadza sie po płytce paznokcia i całkiem szybko schnie. Zwykle nakładam 2 warstwy, a potem lakier bezbarwny. Z reguły ten lakier odpryskuje już po 3 dniach, ale ze względu na dobrą konsystencje i cene bardzo go lubie.

Zaskoczenie

Nie jestem paznokciową maniaczką :D Lakier zakupiłam na promocji w Rossmannie za grosze. Skusił mnie liliowy kolor, który chodził za mną od dłuższego czasu. W dziennym świetle ujrzałam, że lakier odbija światło na różowo-fioletowo co tylko dodaje ciekawszego efektu. To, czym zaskoczył mnie lakier to trwałość. Wytrzymał 5 dni i to ze zmywaniem (naczyń oczywiście! :D) itp. Idealne rozwiązanie dla mnie, leniwej buły, maluje paznokcie raz na tydzień i mam spokój :D Jedyny minus to długość schnięcia, trzeba uważać, bo łatwo zrobić kuku jeśli lakier dobrze nie wyschnie.

Bardzo dobry lakier

Mam kolor czarny i musze powiedzieć, że jest super jak za taką cenę. Kolor jest wyrazisty, łatwo się nakłada, zastyga dosyć szybko. Pędzelek mógłby być większy, ale i tak jest dobrze :) Używam też przezroczystego top coatu z tejże firmy i trzyma się długo, polecam :)