Melisa, Tonik bezalkoholowy z prowitaminą B5, alantoiną i wyciągiem z ziela melisy

hmmmnn...

Bardzo łagodny, można nim z powodzeniem przecierać oczy.Bez obaw, na pewno nie podrażni.Świetnie nadaje się do odświeżenia cery w ciągu dnia.Mimo tych superlatyw nie mogę zająć wobec niego jednoznacznego stanowiska:)Mam wrażenie, że jest tak delikatny że nie wywiera na moja cere absolutnie żadnego wpływu. I że równie dobrze mogłabym przecierać ją wodą a nie byłoby zauważalnej różnicy.Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
PS 10.2007
Tonik jednak kupiłam i całkiem sie do niego przekonałam. Widać kobieta zmienną jest;) Dodaję dwie gwiazdki bo aktualnie to mój kosmetyczny numer jeden.Moja recenzja dotyczy toniku Melisa (łagodny + nawilżający) koloru zielonego. Pomyliłam sie i wpisałam ją tutaj.

Ha!

Zaopatrzyłam się w 12 butelek (wszystko, co było w sklepie) i już nie straszne mi wycofanie produktu tudzież zmiana jego składu ! ;D (datę ważności mają do końca 2008 roku, nie przerażajcie się ;D ).

No po prostu cud, ja nie wiem jak ja mogłam wcześniej bez niego żyć. Nie dość, że ma piękny zapach, to jest po prostu cudowny dla cery (uwaga, jestem tłusta i pryszczata, stosuję krwiożercze kwasy i mam skłonności do wrażliwości). Pięknie oczyszcza (matuje, matuje !, a po sebum ani śladu), wygładza, rozjaśnia, koi, lekko nawilża, zmiękcza ... i jeszcze długo, długo...

A to wszystko za 6 zł ...

Nic tylko pędzić do sklepu i modlić się, żeby nie wycofali i nie zmienili składu. Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Pierwszy tonik:)

To był jeden z moich pierwszych kosmetyków, kiedy zaczynałam z nimi przygodę;) chyba w 6 klasie?????:) Raczej dobrze go wspominam, bo pamiętam że zużyłam chyba z 2 opakowania. Nie pamiętam czy coś działał, na moją tłustą, trądzikową cerę, bo do tej pory nie znalazłam żadnego specyfiku:( ale to był jeden z lepszych toników. Pamiętam, że ładnie pachniał i to przeważyło o zakupie:) Przecierałam nim twarz, plecy, pośladki:D
Nigdzie go nie widuje? Wizażanki piszą, że go kupują, też bym chętnie wróciła i spróbowała po Waszych zachętach,ale nigdzie nie mogę go dorwać:/ Z tej serii tez chyba ochronne balsamy do ust były???

Konkurs Maturantka 2017

Świetny

Mój tonik ma co prawda inne opakowanie- przezroczysta jsna butelka z zieloną nakrętką, ale to ten sam produkt:). Tonik jest bardzo dobry, pięknie pachnie świezymi ziołami. Dobrze nawilża, nie ściąga twarzy, nie podrażnia i co najważniejsze- nie lepi się i nie pieni. Bardzo polecam, tymbardziej,że 210 ml kosztuje zaledwie 5 zł.

KWC z dolnej półki?

To jeden z moich niezbędników kosmetycznych - i choć nigdy nie był moim "podstawowym" tonikiem, zawsze dbam o to, żeby mieć go w domu.
Jest śmiesznie tani i, przede wszystkim, ani trochę nie podrażnia wrażliwej skóry.

Kiedyś używałam go do wszystkiego - do odświeżania cery w ciągu dnia (rano był tonik przeciwtrądzikowy "Ti" - ale kiedy cera stawała się wrażliwsza i "Ti" zaczynał szczypać, na parę dni przechodziłam na "Melisę"), do poprawek rozmytego makijażu oczu (w zasadzie można go sobie chyba nalać do oka, nic nie szczypie, a 2 pałeczki nasączone "Melisą" zawsze mam przy sobie), do wstępnego zmywania makijażu po powrocie z pracy, do przemywania szyi i dekoltu, do łagodzenia podrażnień po Antidralu i ... już sama nie pamiętam, do czego jeszcze. ;)

Teraz demakijaż powierzyłam wodzie micelarnej i równie łagodnemu tonikowi "Arnika" (naczynka), ale "Melisy" ciągle używam do "całej reszty". Napisałam już kiedyś na Wizażu, że to mój Kosmetyk Wszechczasów z dolnej półki i za swoje wieloletnie zasługi dostaje ode mnie mocne 4 * (pięciu nie dam tylko dlatego, że nie podoba mi się glikol propylenowy w jego składzie i cała masa innych sztucznych dodatków, zupełnie tam do niczego niepotrzebnych).

doskonały :)

Pierwszy raz kupiłam go... ho, ho, wiele lat temu, na początku liceum ;) Wtedy się tak jeszcze nie znałam na kosmetykach, jak teraz i nie doceniałam jego cudownego działania - zauważałam "tylko" to, że poprawia kondycję cery i nie podrażnia.
Używam go ponownie i muszę przyznać, że jest idealny!

1. wspaniale nawilża, wygładza, odpręża skórę po umyciu
2. łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia; twarz nabiera jednolitego kolorytu
3. w ciągu dnia przynosi ukojenie i odświeżenie
4. na mnie jego zapach działa aromaterapeutycznie ;) delikatny, jakby kremowy
5. bardzo wydajny
6. niesamowicie tani - płacę 5,40 zl za butelkę (czyli 200 ml!)

Przecieram nim również powieki, w ogólę nie podrażnia oczu. I naprawdę poprawia stan cery - przy regularnym stosowaniu staje się gładsza, zdrowsza, po prostu ładniejsza :)

Czego chcieć więcej? To mój idealny, jedyny tonik :D

Ehem, no tak, ten tonik jest teraz sprzedawany w innej buteleczce i ma 200 ml a nie 160, no ale do rzeczy.
To jeden z moich ulubionych, jego jakość znacznie przewyższa cenę moim zdaniem. Dobrze nawilża skórę, przyjemnie odświeża, nie szczypie, nie podrażnia i ma fajny, delikatny zapaszek. Co jakiś czas do niego wracam.

Używam tego kosmetyku od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: dużo, dużo.