Oriflame, Harmony EDT

Oriflame, Harmony EDT

Kluczowy składnik tej kompozycji to gardenia tahitańska, zapach przywołujący na myśl atmosferę leniwego popołudnia spędzonego na egzotycznej plaży. Idealny na lato - kiedy tylko zechcesz przeniesie Twoje myśli ku miejscu, w którym doznajesz całkowitej harmonii z otaczającym Cię światem.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: gardenia tahitańska

<50ml
Nuty
kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato

Doskonałe

Uwielbiam ten zapach, świeży jak po kąpieli. Idealny na wiosnę, lato. Bardzo podoba mi się, szkoda że była to wersja limitowana i trudno go dostać gdziekolwiek. Jeśli ktoś ma jeszcze w zapasie i chce sprzedać to będę zawsze chętna aby kupić. Może ktoś kto zna się na zapachach może mi polecić jakieś perfumy innej firmy podobne do tej wody?

nie dla mnie

Woda ma bardzo lekki, rześki zapach. Idealny na lato. Trwałością nie grzeszy, utrzymuje się do dwóch godzin. Nie kupię ponownie, ponieważ zapachy szybko mi się nudzę i wolę słodsze zapachy. Butelka przyobleczona folia wygląda nieco tandetnie.

nie podbiły serca ale okres lata napewno ;-)

Wodę toaletową nabyłam w ciemno z ostatniego katalogu, gdyż to nowość. Z niecierpliwością czekałam na Harmony, chciałam wiedzieć jak pachnie, czy nadaje się na lato, itd..Pierwszy psik, o! dziwne, dziwne, nawet niezłe, fajne, fajne ;) Gdy sobie trochę &quot;poleżał&quot; na skórze podobał mi się coraz bardziej. Harmony są dla mnie kwiatowe, ale nie jest to słodki kobiecy kwiat, tylko lekko gorzki, słoneczny, inny. Taka woń to dla mnie nowość, z czego bardzo się cieszę. Używając tego zapachu czuję się jak na plaży. Czuję jak ciepłe promienie słońca muskają mój policzek. Trwałość zadowalająca. Flakon uroczy, minimalistyczny, letni, zatyczka dobrze działa.
Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 początek