Celia, Nail Expert, 4 in 1 Fast Dry Top Coat (Odżywka do paznokci 4 w 1)

Celia, Nail Expert, 4 in 1 Fast Dry Top Coat (Odżywka do paznokci 4 w 1)

Wysuszacz, utwardzacz, nabłyszczacz, utrwalacz. Znacząco przyspiesza wysychanie lakieru. Tworzy na paznokciach szczelną powłokę ochronną, która zapobiega odpryskiwaniu i ścieraniu się lakieru oraz zwiększa odporność paznokci na uszkodzenia mechaniczne. Przedłuża trwałość lakieru, zabezpieczając kolor przed blaknięciem i matowieniem. Nabłyszcza, dając efekt szklistej powierzchni.

Niepozorny i dobry!

Nie będę ukrywać, że moim hitem jest Seche Vite. To zawsze on jest pierwowzorem, do którego porównuję podobne produkt i albo jest to godny następca albo nic nie warty bubel. W tym wypadku mogę śmiało stwierdzić, że będę po niego sięgać.

Zalety:
- cena
- wygodny pędzelek
- nie ściąga lakieru
- wysusza lakier na kamień w ciągu 10 - 20 sekund
- zostawia błysk bliski tafli lodu
- lakier trzyma się na paznokciu min. 6 dni
- lekko utwardza paznokieć
- nie gęstnieje dłuższy czas

Wady:
- są problemy z dostępnością

Efekt hybrydy

Ten produkt ma dla mnie same plus:
+nie gęstnieje bardzo szybko
+uzyskuje się efekt hybrydowych paznokci
+przedłuża trwałość lakieru
+paznokcie przez tą odzywkę nie łamią się
Minusy:
-ciężko dostępny

Tylko jako wysuszacz

Miałam top coat z Seche Vite, teraz postanowiłam spróbować nasz rodzimy produkt.
Plusy:
-wydajny
-tani
-nie gęstnieje
-nadaje dodatkowego połysku
-przyśpiesza wysychanie lakieru

Minusy:
-kompletnie nie przedłuża trwałości lakieru. Jeszcze tego samego dnia lakier potrafi schodzi z paznokci płatami. Mimo, że top coat nakładam cieniutką warstwą.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie zachwyciła mnie

Potrzebowałam na gwałt jakiegoś top coata, więc będąc w Hebe wybrałam najtańszy, czyli ten z Celii.

Jedyne, co można o tym produkcie powiedzieć, to w zasadzie tylko to, że nabłyszcza paznokcie. Nie zauważyłam przyspieszenia wysychania w porównaniu z moim ulubionym top coatem z Oriflame (który nie jest wysuszaczem). Lakier nie utwardził się też jakoś szczególnie, ani nie utrwalił - z tym preparatem lakier odpryskuje mi szybciej niż z użyciem tego z Ori. Więcej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

zdecydowanie tak

Miałam już zamiar polować na jakąś okazyjną promocję Poshe, albo Sally Hansen - jednak skuszona ceną 11 zł postanowiłam przetestować rzeczoną Celię. I o dziwo, okazało się, że w tak przyzwoitej kwocie dostałam realizację wszystkich obietnic producenta. Pierwsze, co rzuca się w oczy to piękny połysk, z żelowym wręcz efektem. Po drugie, znacząco przyspiesza schnięcie lakieru, w przeciwieństwie do stosowanych przeze mnie dotąd wysuszaczy w kropelkach, które w porównaniu z tym produktem, okazały się dosyć kiepskie. Dodam, że malowałam bazą i dwukrotnie lakierem, nie robiąc przerw pomiędzy poszczególnymi warstwami. Manicure perfekcyjny ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Must have

Nie wierzyłam w zaden lakier cud, wszystkie dotychczasowe top coaty, z którymi się zetknęłam tylko przedłużały długość schnięcia lakieru i prawie zawsze kończyło się to jakimś uszkodzonym pazurkiem.
Ten produkt robi to co obiecuje producent na opakowaniu. Przyspiesza wyscyhcanie, utwardza i zabezpiecza. Jest fantastyczyny. Zostanie ze mną na długo! Cena za taką jakoąś jest śmieszna (kupiłam go za 7 zł w promocji w hebe)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte