L'Oreal Paris, Color Appeal Holographic

L'Oreal Paris, Color Appeal Holographic

Cień do powiek o wibrujących i mieniących się kolorach.

Skład /nr 118/: Talc, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Calcium Aluminum Borosolicate, Magnesium Stearate, Ricinus Communis/ Castor Seed Oil, Petrolatum, Oleyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Lanolin Liquida/ Lanolin Oil, Alumina, Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Polyethylene Terephthalate, Silica, Calcium Sodium Borosilicate, Ethulparaben, Butyparaben, Polymethyl Methacrylate, Isobutylparaben, BHT, BHA. [+- may contain Mica, CI 77891/ Titanium Dioxide, CI 77492, CI 77499, CI 77491/ Iron Oxides, CI 77007/ Ultramarines, CI 77742/ Manganese Violet, CI 75470/ Carmine, CI 77510/ Ferric Rerrocyanide, CI 77820 Silver, CI 77288/ Chromium Oxide Greens, CI 77163/ Bismuth Oxychloride, CI 77000/ Aluminum Powder, CI 73360/ Red 30, CI 12085/ Red 36, CI 77289/ Chromium Hydroxide Green, CI 77480/ Gold, CI 42090/ Blue 1 Lake, CI 19140 Yellow 5 Lake].

Cena: 33,90 zł

wspaniałe!

Miałam kilka kolorów: złoty, łososiowy i khaki - szczególnie ten drugi był piękny (prawdziwy cień holograficzny, mienił się całą paletą barw od złotego, przez zieleń, do szarego). Cienie wspaniałe, lekko się je nakładało, łatwo rozcierało. Zaskakująco trwałe, bez bazy wytrzymywały w nienaruszonym stanie nawet cały dzień. Opakowanie śliczne, a cienie "szlifowane" jak diament :-)
Nie wiem, dlaczego zostały wycofane, nie można ich już nigdzie dostać... szkoda... :-(

śliczne

Kupił mi te cienie mąż w prezencie jakoś okazyjnie:)
Mam dwa złoty oraz taki niby szary niby zieleń.Oba bardzo mi się podobają, złoty mieni się fantastycznie, szary już nie choć też ma drobinki.
Trzymają się na powiece dość długo chociaż za tą cene mogły by być trwalsze.
Aplikator też mógłby być troszkę lepszy ale ujdzie,ze tak powiem.
Bardzo ładne opakowania, cienie ładnie prezentują sie wizualnie.Jak dla mnie ok

Używam tego produktu od: od sierpnia 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania dwóch

Piekne

Mam juz 4 opakowanie.
Moja przygoda z tymi cieniami zaczela sie ok 4 lata temu.
Siostra dala mi zloty, oczarowal mnie totalnie. Piekne mieniace sie zloto, ale nie tandetne.
Mam tez granatowy, ladny ale jakos nie uzywam go czesto, i mialam tez w odcieniu rozu, cudny kolorek, uzywalam go rok codziennie!!! Ludzie pytali sie jaki cien uzywam bo jest piekny.Cena adekwatna do wydajnosci. Wg mnie warty jest ceny. Ja zaplacilam za niego 6£.
Trwalosc dobra, jednak ja nie uzywam baz tylko krem, i klade na niego cien, wiec wiadomo ze nie trzyma sie nie wiadomo jak dluuugo. Mysle ze przy bazie napewno bedzie o wiele trwalszy.

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

depilacja opóźnianie porostu włosów

Przeciętny.

Mam trzy takie cienie z wymiany, sama bym ich w życiu nie kupiła. Nie są warte swojej ceny.
Są średnio napigmentowane, ładnie się nakładają, są dość wydajne.
Z trwałością jest różnie, ale wybitne nie są w tej kwestii.
Równie dobre, a nawet lepsze cienie można kupić 5 razy taniej.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: trzy różne kolory

Nie dla mnie

Miałam raz kolor fioletowy, w opakowaniu wyglądał ślicznie, mieniła się, po prostu super.
Na tym koniec.
Bardzo dużo wartsw trzeba było położyć żeby coś było widać - załączony aplikator to porażka, bo cały ładny kolor zostawał na nim, a na oko szedł tylko jakiś taki brudny, cień strasznie się osypywał, a najgorsze, że już po 10 minutach calutki był zrolowany w załamaniach.
Może to wina tego koloru, nie wiem.
W każdym razie chyba z 5 lat poleżał w szufladzie, robiłam wiele podejść, ale za każdym razem po chwili wszystko zmywałam.
W końcu się przeterminował i wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Moja baza makijażowa

Ukochałam sobie cień o nazwie Golden Rose- bardzo jasny złoty, prawie prześwitujący o ogromnej liczbie drobinek. Stanowi dla mnie bazę naturalnego, dziennego i wieczorowego makijażu. Ponieważ nie mam czasami czasu perfekcyjnie wycieniować oczu np 3 kolorami cieni, stosuję tylko ten plus kreskę eyelinerem ( od klasycznej czarnej po kolorowe) i mam świetny makijaż oczu w ciągu 10 minut. To ile komplementów na jego temat usłyszałam nie sposób zliczyć. Bardzo trwały, przylega do powieki na amen, nie osypuje się wcale. Do tego najwazniejsze: Nie uczula. Numer jeden.

Ilość zużytych opakowań: drugie

bdb

Cienie te nie odbiegają od color appeal loreala, tylko że nazwa jest inna. Miałam różne kolory-jestem bardzo zadowolona z nich. Nie obsypują się, nie rolują, utrzymują cały dzień na powiece. Jako pierwszy z tych cieni miałam odcień turkusowy-mam go do dziś, dałam za niego ok 40zł,ale się opłacało gdyż cienie sa bdb jakości, nie dają bazarowego efektu, nie maja brokatu tylko drobno zmielone drobinki,efekt super, polecam!!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Doskonałe cienie szkoda, że je wycofano...

Zakupilam 1 cien z tej serii latem zeszlego roku.
Nie pamietam kolorku ale wpadal w intensywny brazik.
Akurat byly wycofywane ze sprzedazy i kupilam je po okazyjnej cenie - cos kolo 8 zl.
Byla to mega promocja w Naturze, bo poczatkowo kosztowaly prawie 40 zl.

+ Cienie byly bardzo trwale, wytrzymywaly caly dzien na powiece, bez potrzeby nalozenia bazy.
+ Poza tym kolorek byl jak kameleon, w zaleznosci od swiatla przybieral inny odcien i slicznie podkreslal oczka:)
+ odcien byl bardzo intensywny.
+ nie osypywal sie pod powiekami.
+ nie rolowal sie.
+ nie zbieral sie w zalamaniach powiek.
+ ladne kolorki, moj posiadal fajne zlote drobinki, ktore pieknie mienily sie na powiece.
+ wydajny.
+ poreczny aplikatorek, nie zepsul sie po 1 uzyciu:)

Minusy:
- cena -> nie zaplacilabym za nie 40 zl.

Najlepsze cienie jakie do tej pory uzywalam, szkoda, ze je wycofali ze sprzedazy, bo naprawde produkt godny uwagi:)
Ja pamietam, ze raz sie nimi pomalowalam i poszlam pracowac w ogrodzie i jak skonczylam to cienie nadal byly na swoim miejscu i sie nie rozmazaly.

cien dobry opakowanie nie

cien jest bardzo dobry (mam jakis tam odcien brązu) trzyma sie na powiece caly dzien. nic do zarzucenia. jedyne co mnie bardzo denerwuje to opakowanie, szczegolnie majac dluzsze paznokcie ciezko otworzyc opakowanie i operowac patyczkiem, nawet bez paznokci jest to niewygodne

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pół

Fajne cienie

Fajne cienie mam kolor brązowy nie pamiętam jak się nazywa. Kupiony właściwie już rok temu, przeleżał w szafie dość długi czas. Jako, że uiwelbiam kupować kosmetyki kolorowe zupełnieo nim zapomniałam, przypomniałam sobie wczoraj i o dziwo wciąż sprawował się świetnie. Makijaż wyszedł bardzo ładny, cień się nie osypuje, długo trzyma na powiekach, delikatnie błyszczy. Zaznaczyłam, że nie kupie ponownie, bo lubie testować różne marki.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Super!

Bardzo trwaly cien,mialam jasny róz.
Przepieknie sie mienil i naprawde dlugo trzymal ,nawet bez bazy.
Polecam,ale ja nie kupie ponownie ,tylko dlatego,ze odkrylam KWC w tej kategorii :)

Używam tego produktu od:3 lata temu

Taki średni :(

Kupiłam jeden kolor - jasny róż mieniący się na złoto - niestety widać było na powiece tylko złoto, a róż gdzieś się stłamsił - wydaje mi się ze słabo napigmentowany ten cień był - dużo trzeba się namachać, żeby wogóle był widoczny na oku, a że widać i tak tylko złoto, to nie wiem gdzie ten efekt holograficzny. Ale trzymał się dość dobrze bez bazy i opakowanie tez ładne. Cena moim zdaniem za duża jak za jeden kolor, który na dodatek u mnie się nie sprawdził :(

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: 0- odsprzedałam go :/