Sesderma, Sesnatura, Body / Corporal Firming Cream for Body & Bust (Krem ujędrniający do ciała i biustu)

Zapobiega zwiotczeniu skóry związanemu z postępującym starzeniem, ekspozycją na słońce, utratą wagi etc. Preparat zalecany w przypadku utraty jędrności skóry na piersiach. Chroni przed przedwczesnym starzeniem oraz odżywia skórę. Idealny w czasie ciąży i laktacji. Zawiera wyciąg z soi 0,1%, matrixyl 4%, kwas mlekowy 1,89%, hydrolizat elastyny 0,04%, rozpuszczalny kolagen 0,003% oraz DMAE 2% (dimetyloaminoetanol). Nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając, że wygląda o wiele młodziej. Wraz z upływem czasu skóra zawiera coraz mniej kolagenu, traci elastyczność. Rozpuszczalny kolagen pobudza jego syntezę. Podobnie jak matrixyl. Oba te składniki przywracają skórze młodość. Hydrolizat elastyny pobudza właściwości biodynamiczne skóry, przywracając jej jędrność i elastyczność. Kwas mlekowy pobudza odnowę naskórka, zapobiegając powstawaniu podrażnień. Wyciąg z soi zapobiega utracie wody. DMAE 2% powoduje szybkie wygładzenie zmarszczek. To składnik aktywny powodujący uwalnianie acetylocholiny, działa ujędrniająco i antyoksydacyjnie.
Nałożyć na skórę ciała, w szczególności piersi, wykonując delikatny masaż opuszkami palców do całkowitego wchłonięcia preparatu. Do stosowania na dzień i na noc.

ujędrniające
balsamy
w tubie
krem
100 – 250ml
Skóra
z defektami

Producent mówi prawdę

Jest to chyba jedyny krem ujędrniający, który działa. Stosuję go na moje newralgiczne miejsca, czyli piersi, brzuch i pośladki - ostatnio także na uda. Stosuję zgodnie z zaleceniami producenta, czyli 2 razy dziennie - pierwsze efekty zauważyłam po ok.tygodniu stosowania - skóra jest wyraźnie jędrniejsza, bardziej napięta i jakby bardziej zagęszczona. I właśnie ten efekt zagęszczenia skóry najbardziej mi sie podoba - zbliżam się do czterdziestki :). Dodam, że jestem aktywna fizycznie na co dzień. Krem jest dość gęsty i aplikuję go na suchą skórę, inaczej ciężko się wchłania. Plus taki, że bardzo dobrze nawilża - co jest niespotykaną cechą kremów ujędrniających. Krem jest wydajny - zużyłam połowę tubki przez 2 miesiące.

Mój na zawsze

Kupiłam ten krem, bo zaufałam Sesdermie dzięki kremowi Retises 0,5, którego jestem wręcz wyznawczynią. Dodatkowo przekonała mnie recenzja koleżanki poniżej. Więc kiedy szukałam czegoś do biustu, padło właśnie na Sesnaturę. A jestem weteranką "ujędrniających" specyfików do biustu i nigdy żaden w widoczny sposób nie zadziałał. Z żadnej półki. Aż do teraz.
Ponieważ nie jest tani, używam tylko do biustu i brzucha, nie do całego ciała. Efekty na biuście są naprawdę spektakularne - skóra napięła się, wygładziła, a piersi nabrały kształtu.
Oczywiście, nie jest to cud, ale ogromna zmiana na plus.
Mleczny zapach mi nie przeszkadza, bo wielbię takie zapachy. Dla mnie więc specyfik nie ma wad. Do tego jest wydajny, nie klei się, szybko wchłania. Cudo.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetne ujędrnienie !

Krem do ciała Sesnatura zakupiłam eksperymentalnie, poszukując dobrego ujędrniacza, efekt przeszedł moje oczekiwania.

Po kolei:

Zauważyłam ostatnio u siebie zmniejszenie jędrności skóry, szczególnie na brzuchu, zaczęła mi się marszczyć niefajnie skóra. Zawsze stosowałam balsamy, ale niestety stały się niewystarczające.

Zrobiłam mały risercz i miałam kilka typów balsamów do kupienia, ale przypadkiem, zamawiając krem do twarzy Sesdermy zobaczyłam, że oferują też ten balsam.

Krem kupiłam niestety w hiszpańskiej aptece internetowej (nie znalazłam go nigdzie w Polsce).

Producent radzi wcieranie kremu z masażem dwa razy dziennie.

Ja stosuje raz dziennie po kąpieli.

I teraz efekty:

- juz po tygodniu zauważyłam zmiany w skórze na brzuchu, bardziej jędrny, już się tak nie marszczy - praktycznie powrót do stanu poprzedniego co mnie nie zmiernie cieszy!
- stosuje tez na pośladki i jest to pierwszy balsam w moim życiu, którego efekty są widoczne - czuję, jakby je trochę wypełniał od środka przez co są bardziej jędrne i cellulit mniejszy !

Narazie stosuję 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolona - działa!
Na pewno to nie pierwsza tubka tego balsamu.

PS.
Niestety balsam ma jedną dużą wadę - zapach - pachnie bardzo mlecznie, troche jak produkty dla niemowląt albo kobiet w ciąży - to na pewno przez kwas mlekowy w nim zawarty. Mnie to jednak nie zraża, bo WARTO !!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250ml (niecale)