Perfecta, SPA, Masło do ciała wygładzające `Lody melba`

Perfecta, SPA, Masło do ciała wygładzające `Lody melba`

Zawiera olejek arganowy, który regeneruje skórę oraz nadaje jej gładkość. Olejek Monoi de Tahiti łagodzi podrażnienia i czyni ją miękką i delikatną. Kwas hialuronowy nawilża. O owocowym zapachu deseru lodowego 'Melba'.

regenerujące, nawilżające
bogate
masło
100 – 250ml

Warte wypróbowania

Dobre masełko o przyjemnej konsystencji i świeżym owocowym zapachu. Dobrze się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną. Dobra jakość za niewielką cenę.

faktycznie wygładza

To masło można spokojnie porównać jakościowo do masła z TBS, które są jednak droższe.

Plusy:
-fajna, masłowata konsystencja
-dobrze nawilża suchą skórę
-ładne opakowanie
-trwały zapach
-szybko się wchłania
-wydajny, wystarczy cienka warstwa i skóra jest zadowolona

Na pewno będę do niego wracać, zwłaszcza zimą.

W porządku ;)

Może dupki, nie urywa, jednakże, pachnie zniewalająco. Kupiłam na promocji. Przy zakupie, byłam zdanai, iż jeśli mi coś nie podpasuje, to oddam koleżance/mamie. I, jestem pod wrażeniem, że podpasował mi, jak żaden inny kosmetyk tej firmy. Używam go sporadycznie, na zmianę z innymi.
PLUSY:
~ cena
~ zapach (rewelacja, aż chce się go zjeść)
~ spełnia swoją rolę
~ wchłanialność
~ pojemność
MINUSY:
~ wydajność

Spełnia swoją rolę

Uwielbiam masła do ciała z serii Perfecta Spa, wykorzystuję promocje do robienia ich zapasów. To masełko jak i pozostałe świetnie spełnia swoje funkcje. Przy regularnym stosowaniu skóra jest świetnie nawilżona, gładka, przyjemna w dotyku. Ładnie nawilża skórę pod tatuażami, która w moim przypadku przesusza się jako pierwsza. Pojemnik pozwala na wykorzystanie kosmetyku do końca. Jest tylko jeden malutki minus: piękny zapach kosmetyku, który i tak jest dość delikatny utrzymuje się na skórze tylko przez chwilę po aplikacji i bardzo szybko wietrzeje. Pewnie następnym razem poszukam czegoś mocniej pachnącego, ale jeśli ktoś szuka dobrej pielęgnacji skóry, nie koniecznie mocno pachnącej na pewno warto sięgnąć po to masło.

Pięknie pachnące masełko do ciała

Uwielbiam to masełko, a już najbardziej jego zapach.

Zalety
+design
+zapach
+cena
+pojemność
+opakowanie
+wydajność
+konsystencja(średnio-gęsta)
+nawilża
+ujędrnia
+wygładza
+szybko się wchłania

Wady
-brak

Średnio

Balsam ten dostałam w prezencie jakiś czas temu. Potwierdzam ma cudny zapach, lekko chłodzi orzeźwia idealny na lato. Bym zapomniała niestety ten wspaniały zapach krótko się utrzymuje na ciele. Nawilżenie czuć tylko po nałożeniu kremu a już 5minut później nie czuję się nawilżenia. Gładsza jędrniejsza skóra? Także nie zauważyłam takich efektów. Moim zdaniem balsam ten tylko chłodzi i ma przyjemny zapach i nic więcej. Z plusów: jest wydajny, szybko się wchłania, nie klei się i ma stosunkową lekką konsystencję. Reasumując nie zachwycił mnie on i z pewnością nigdy go już nie kupię.
3 gwiazdki daję za (wydajność, piękny zapach i opakowanie wygodne)

Relaks z zapachem

Masło kupiłam w Biedronce, zainteresował mnie zapach : słodkie lody oraz cena w promocji. Ponadto jest to pierwszy mój kosmetyk do ciała tej firmy. Czemu nie ? Opakowanie kolorowe z fajną szatą graficzną, dodatkowo zabezpieczone sreberkiem, ale jest duże w porównaniu do zawartości.
Plusy
- gęsta, puszysta konsystencja,
- dobrze się rozprowadza , świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze,
- oryginalny i przyjemny zapach, nie utrzymuje się długo na skórze,
- wygładza i nawilża skórę, choć efekt nawilżenia nie utrzymuje się długo,
- jest dość wydajne, niewielka ilość wystarczy do nakremowania ciała,
Nie polecam dla osób z mocno przesuszoną skórą jak też osobom które oczekują od tego kosmetyku długotrwałego nawilżenia.
Przyjemne w użytkowaniu masełko, nie każdy polubi się z tym zapachem, mnie zapach odpowiadał i za cenę 8,99 PLN nie żałuję zakupu.

Lubię te masła

Po raz kolejny nie zawiodłam się na tych masełkach.
Produkt całkiem udany, spełniający swoje zadanie.
Czyli nawilża skórę całkiem dobrze, szybko się wchłania pozostawiając na skórze przyjemny zapach. Stosowany przeze mnie codziennie na noc doskonale nawilżył moją skórę, pozostawiając ją przyjemnie gładką.
Produkt wydajny, zamknięty w praktycznym opakowaniu, dzięki czemu nic się nie zmarnuje.

Jest okej

Sądzę, że masło to jest najzwyczajniej w świecie przeciętne. Mam suchą skórę i owszem, nawilża, ale nie jest to jakieś super nawilżenie, opakowanie jest okej, można z niego wygrzebać cały kosmetyk, nie podoba mi się jednak plastik, z którego został wykonany, trochę taki cienki i niezbyt ładnie wykończony. Poza tym mam wrażenie, że masło jest dosyć niewydajne - trzeba go dużo nałożyć, żeby rozprowadzić na całym świecie. Zapach oceniam jako przyjemny, choć po wiele obiecującej nazwie "lody melba" spodziewałam się czegoś więcej, ale już się nie czepiam ;). Ogólnie nie można powiedzieć, że produkt jest zły, spełnia swoje zadanie, ale następnym razem kupię coś innego, bo są przyjemniejsze kosmetyki tego typu :). Za całokształt daję 3+.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy, dosyć nieregularnie ;)

Lato w jednym pudełeczku

Kojarzy się z wakacjami,słodkie lenistwo i objadanie się lodami ! <3 *.*

-wydajne
-przyjemnie się smaruje
-perfekcyjnie wygładza skórę
-najlepiej używa się przed snem
-przystępna cena jak na tak niesamowitą jakość

Podsumowując: raj na Ziemi istnieje *o*

Używam tego produktu od: lata 2015 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze nie zużyte

fajny

Przyjemny balsam, może niezbyt treściwy i pewnie za słaby dla mocno przesuszonej skóry, ale dla mnie w zupełności wystarczający. Nawilża w optymalnym stopniu, szybko się wchłania. Ma przyjemny, moim zdaniem lekko intrygujący zapach- mi kojarzy się z szampanem i truskawkami, sama nie wiem czemu :P Średnio wydajny, trochę przydrogi ale da się przeżyć. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Bardzo fajny

Produkt bardzo mi się podoba, spełnia wszystkie swoje funkcje:
-nawilża na długi czas
-skóra jest gładka, miła w dotyku
-bardzo ładnie pachnie
- ma fajne opakowanie, dzięki czemu produkt można zużyć do końca
-łatwo się rozprowadza
- przyjazna cena

Minus:
trochę szybko się skończył, mam wrażenie, że inne balsamy o tej samej pojemności wystarczają na dłużej