Lirene Dermoprogram, Żel pod prysznic `Brzoskwiniowy deser`

Lirene Dermoprogram, Żel pod prysznic `Brzoskwiniowy deser`

Żel pod prysznic dokładnie oczyści, odżywi i zregeneruje skórę, pozostawiając ją idealnie gładką i miękką w dotyku. Ekstrakt z brzoskwini, bogaty w minerały i witaminy, wygładza skórę. Ekstrakt z miodu zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Zmysły przepełni zniewalający zapach dojrzałej brzoskwini, a Ty będziesz orzeźwiona i pełna energii przez cały dzień.

Cena: ok. 10zł / 400ml

Brzoskwiniowa przyjemność...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o pomarańczowym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, brzoskwiniowy. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

Brzoskwinia z cukrzycą

Żel pod prysznic ma naprawdę słodki zapach, aż za słodki. Zamiast "Brzoskwiniowy deser" powinien się nazywać "Brzoskwiniowa cukrzyca" albo "Przesłodzony deser". Kupując go myślałam, że będzie pachniał bardziej owocowo niż cukrowo a tu niestety. Lubię słodkie zapachy ale ten jakoś średnio mi podszedł. Zdziwiłam się, bo wersja "Szampańska truskawka" bardzo mi się podobała jeśli chodzi o zapach. Ale do konkretów:
Żel ten ma dosyć rzadką konsystencję i troche wysusza skórę (zapewne przez intensywny zapach). Ma wygodne i ładne opakowanie, które jest przezroczyste dzięki czemu widzimy ile nam ubywa żelu. Cena całkiem ok biorąc pod uwagę wielkość i wydajność. W Rossmanie go nie widziałam lecz w Naturze powinien napewno być.

Używam tego produktu od: paru tygodni