Żel pod prysznic `Różany ogród`

Żel pod prysznic `Różany ogród`

Żel pod prysznic delikatnie oczyści skórę i otuli ją poruszającym emocje zapachem róży. Ekstrakt z kwiatu róży doskonale nawilża i tonizuje. Proteiny jedwabiu wyraźnie poprawiają kondycję skóry oraz pozostawiają ją jedwabiście miękką i gładką. Żel zapewnia uczucie orzeźwienia i odświeżenia przez cały dzień.

Roses! A lot of roses!

Bardzo, ale to bardzo przyjemny różany żel pod prysznic. Jeśli chodzi o róże to kocham je pod każdą kosmetyczną odmianą i ten żel mnie nie zawiódł.

Lirene dobrze myje, nie wysusza i pięknie pachnie. Po pryszicu na skórze błądzi delikatny zapach róż, jednak szybko znika niestety. Żel nie wysusza skóry, odświeża ją i czuję się po prostu czysta, a po długim dniu w pracy i nie tylko to uczucie jest bezcenne. Bardzo podobny do różanego żelu Yves Rocher, ale na szczeście za połowę ceny, polskie róże nie ustępują francuskim. Opakowanie 400 ml starcza na długo i przyjemnie się na nie patrzy.

Czy kupię ponownie - tak, zdecydowanie, rzadko można doświadczyć tyle róż w jednej butelce...

Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Pięknie pachnie...

Uwielbiam róże i dbam o to, żeby u mnie w domu zawsze znajdował się wazon z tymi pięknymi kwiatami. Co za tym idzie, jestem też wielką fanką wszelkich kosmetyków z ekstraktami z róży i o zapachu róży.

Żel jest doskonały pod prysznic. Pieni się bardzo dobrze. Po prysznicu czuję się odświeżona, a moja skóra jest gładka. Na pewno nie ma co liczyć na specjalne nawilżenie. Ja po każdym żelu do kąpieli muszę jednak użyć balsamu. To co mi odpowiada to zapach, który czuć przez dłuższy czas w łazience i na skórze. Jest to prawdziwy zapach róż, intensywny, ale nie nachalny.

Ilość zużytych opakowań: Drugie w użyciu

Piękny zapach róż:)

Od razu przyznam się, że jestem miłośniczką róży i wszelkich jej zapachów, więc z wielką chęcią sięgnęłam po ten żel w drogerii:) i bardzo go polubiłam:)
Żel ma różową konsystencję rzadkiego kisielu i przepięknie pachnie różami. Zapach jest intensywny, elegancki ( nie przypomina " babcinych perfum"), dość długo utrzymuje się na skórze i dość długo po kąpieli pachnie nim łazienka. Chciałabym mieć takie perfumy:) Co do reszty-też same zalety, myje bardzo dobrze, nieźle się pieni ( choć nie jest to obfita piana), nie wysusza. Praktyczne, przeźroczyste opakowanie pozwala zobaczyć ile kosmetyku zostało zużyte. Plus za dużą pojemność i przystępną cenę:)

Studio fryzur kucyk Beyonce

Kiss from the rose

Żel jak to żel - dobrze myje, czuję po prysznicu uczucie świeżości i o to głównie mi chodzi :) Cena jest przystępna, ok. 10 zł za dużą butelkę. Świetnie się pieni i jest bardzo wydajny. Jednak czepię się tego zapachu. Ładnie pachnie ta różyczka, ale przy tak dużej pojemności mam dość, jest po prostu męczący... Ale polecam bezwzględnym fanom woni róż ;) Zapach nie utrzymuje się po kąpieli zbyt długo, do kilkunastu minut.
Żel ma prosty skład, nie uczula i nie podrażnia, a do tego nie wysusza skóry. Jest to przyjemny żel, ale nie kupię go ponownie, bo wolę spróbować inne wersje zapachowe ;)

Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania 400 ml