Playboy, Generation EDT

Playboy, Generation EDT

Radosna i zmysłowa interpretacja zabawnej kobiecości z przepyszną wisienką w sercu... Na początku doświadczysz musującego połączenia soczystej mandarynki, ekscytującego różowego pieprzu z impertynencko pysznymi czerwonymi wiśniami. Następnie poczujesz się otoczona przez świetliste i kobiece płatki jaśminu, puszyste kwiaty fiołka kontrastującego z zaskakującą maliną. Daj się uwieść ciepłym akordom kremowego drzewa sandałowego i jedwabistego piżma na tle subtelnego, lecz kuszącego cedrowego finiszu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz, wiśnia
nuta serca: jaśmin, malina
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, cedr

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

potencjał był

Dostałam kiedyś na urodziny w sumie ucieszyłam się- znałam firmę tylko przez mgiełki których kilka miałam , zapach był jednak dla mnie całkowitą nowością

Flakon mi osobiście nie wadzi. Jest Playboy są królicze uszka , normalne wiec czemu miałabym się tego czepiać

Zapach potencjał miał próbował sie nawet czasem rozwijać jednak , okazał sie być dla mnie kompletnym nieporozumieniem

Miał otwierać się różowym pieprzem , który w perfumach kocham , w tej kompozycji jednak pieprz pachnie na mocno zwietrzały , zamiast dawać kopa pikanterią on jest po prostu gorzkawy. Na tą gorycz nakłada się bardzo plastikowa malina- był kiedyś na rynku takie błyszczyki do ust z kulką i ten malinowy pachniał dokładnie tak samo jak nuta maliny w tych perfumach.Więc jest naprawdę źle. Poza zwietrzałym pieprzem i plastikową maliną czuje tutaj jeszcze wiśnie która nie jest kremowa ani rześka niestety jest najzwyczajniej w świecie pocukrzona i to dość szczodrze

Zbyt chemiczna całość jak dla mnie z 3 godzinną trwałością. Nie powiedziałabym , że to zapach dla młodych dziewczyn . Niby czemu miałby być ? Młode dziewczyny też zasługują przecież na to by pachnieć po prostu przyjemnie dla siebie i innych. My starsze kobiety nie mamy przecież żadnego monopolu na ładne , kobiece zapachy- spokojnie starczy ich dla nas wszystkich , trzeba się wspierać przecież :)

Nie polecam nikomu właściwie :)

Tak pachnie tłum nastolatek w klubie.

Mam z tym zapachem niezbyt pozytywne skojarzenia i bardzo możliwe że moja niska ocena wynika właśnie z tych silnych wspomnień.

Jest taka specyficzna nuta zapachowa, bliżej dla mnie nieokreślona, która przewija się w zapachach kierowanych do młodych dziewczyn. Plastikowo-pieprzowe coś występujące zawsze w towarzystwie słodkich owoców. To coś sprawia że wszystkie te perfumy pachną dla mnie tak samo. Ten zapach (w niewiele różniących się między sobą odsłonach) wąchałam na koleżankach przez całe liceum. Każda impreza, każde wyjście, każde rytualne psikanie się po WF'ie okraszone było owocami z plastikowym pieprzem. Jest to najbardziej wyeksploatowane dna zapachowe jakie znam będące bardzo charakterystyczne dla niskopółkowych zapachów (tak - sugeruję że pachnie bardzo tanio). Gdybyście w 2011 roku poszli do klubu pełnego świeżo urwanych z łańcucha licealistek to dokładnie ten zapach unosiłby się w powietrzu.

W przypadku tego zapachu wspomniane owoce to wiśnia i malina. Same w sobie nie są złe, słodkie i lekko kwaskowe, ale niestety dla mnie wspomniana powtarzalna baza psuje wszystko.

Parametry zapachu są o tyle ciekawe że przy stosunkowo słabej trwałości (około 4h), perfumy mają jednocześnie ogromny ogon.

Dla niektórych z was zapach ten może być fajną podróżą w czasie, dla innych będzie swego rodzaju przekleństwem. Ja muszę się zastanowić komu go podarować aby nie musieć się nim otaczać :D

Nic specjalnego

Na początku po psiknięciu wyczuwa się alkohol jednak po chwili perfumy stają się przyjemne. Mają ładny, słodki zapach, który nie jest duszący. Niestety nie utrzymują się zbyt długo na skórze, ale jak na taką cenę to może być.

nuty zapachowe:
nuta głowy: wiśnia, różowy pieprz i mandarynka
nuta serca: jaśmin, fiołek i malina
nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe i piżmo

Taki sobie

ZApach bardzo słodki, mało utrzymujący się na skórze i ubraniach, bardzo tani. Nie kupie go na pewno ponownie. Psikałam się nim do pracy i w domu. Według mnie lepiej dopłacić a mieć coś bardziej trwałego.

Bezpieczny

Kupiłam je, gdyż zapach wydał mi się słodki, ale delikatny. Są to naprawdę fajne perfumy, jednak bardziej nadają się dla młodej osoby. Dla mnie były czasami zbyt banalne. Nie są zbyt trwałe, więc lepiej je kupić w promocji.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Ładny zapach

Nie dawno dostałam ten zapach od mojego faceta w prezencie. Z początku pomyślałam, że trochę nie trafił z wyborem, ale po kilku użyciach zmieniłam zdanie. Zapach może nie jest idealny dla kobiet ponieważ jest bardzo słodki i dziewczęcy, więc idealny dla nastolatek, ale na ciepłe słoneczne dni będzie dobry. Osobiście lubię słodkie, kwiatowo-owocowe zapachy, a ten właśnie taki jest.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Przyjemny zapaszek :)

Postanowiłam wypróbować ten zapach, bo mam pozytywne wspomnienia związane z wodami Playboy.
Wiele pań twierdzi, że są to zapachy wyłącznie dla młodych dziewczyn w wieku gumnazjalnym. Ja nie do końca się z tym zgadzam. :)
#Generation, to przyjemny, słodki zapach, który nie przytłacza, a wręcz przeciwnie - jest miły dla noska :)
Jestem zwolenniczką zapachów orientalno-kwiatowych. Intensywnych, wyrazistych, ale równocześnie delikatnych. #Generation jest jedną z delikatniejszych wód, jakie stosowłam. Słodka, ale można w niej wyczuć nieco ostrzejszą nutę różowego pieprzu.
Co do trwałości wody... Jest dobrze, naprawdę. Myślę, że za taką cenę zdaje egzamin i nie mogę narzekać. Wg mnie najtrwalszym zapachem od Playboy jest Play It Sexy (utrzymywał się na mojej skórze niemal cały dzień)
Podsumowując, nie rozczarowałam się i mogę polecić tego króliczka kobietkom, które lubią słodkie, wesołe zpachy :)

Używam tego produktu od: Kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Słotki,letni zapach

+/-W lato był świetny,ale teraz odnoszę wrażenie,że jest za słodki i będę musiała się męczyć z wykończeniem
-duszący i to bardzo
+trwały jak na Playboya
+przyjemna cena

Używam tego produktu od: prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

jeden z ładniejszych tej marki

Zapach jest dziewczęcy, dla młodszych, lub starszych jeśli szukają czegoś mniej poważnego. Pachnie słodko, przyjemnie malinowo - wiśniowo i delikatnie, jest dobrej jakości. Kolor opakowania współgra z zawartością, bo to miły słodkawy zapach, ma też nutę która kojarzy mi się z herbatą. Polecam na wszystkie pory roku, w zimie przyjemnie otuli swoją słodyczą.

Używam tego produktu od: chyba od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 50 ml