Delia, New Look, Max Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Delia, New Look, Max Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Nowoczesna, ultralekka formuła pozostawia na rzęsach delikatny film, który pogrubia bez sklejania. Specjalna kombinacja miękkich wosków daje niezwykłą trwałość maskary i intensywnie czarny kolor. Gęsta, silikonowa szczoteczka precyzyjnie rozprowadza maskarę, rozdzielając rzęsy.

Szczoteczka
silikonowa

Jest ok

Tusz ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja, nie zostawia grudek. Bardzo dobry do codziennego makijażu, ale efekt sztucznych rzęs ciężko uzyskać. Mimo tego nie czuję się zawiedziona bo jest to dobry produkt za niską cenę.

Boski w tej cenie!

Jest to mój ulubiony tusz, a za groszę. W Rossmanie i podobnych bym go nie znalazła, ale Pani obok mojego domu prowadzi sklepik i mi poleciła.. Po miesiącu wróciłam po zapas :) Nie obsypuje się, szczoteczka super! Faktycznie pogrubia, a rzęsy stają się długie i czarne jak smoła. Na pewno zawsze będzie w mojej kosmetyczce :)

Bardzo dobry tusz w rozsądnej cenie!

Tusz ten niestety jest trudny do zdobycia, ale warto poświęcić trochę czasu i energii na znalezienie go. Nawet po kilku miesiącach codziennego używania nie wysechł. Co więcej, nie osypuje się, ładnie pachnie, dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Wydłuża pięknie rzęsy! Jestem zdecydowanie ZA! :)