Le Teint Touche Perfection (Korektor w kompakcie)

Le Teint Touche Perfection (Korektor w kompakcie)

Korektor w kompakcie z nowej linii do makijażu Le Teint Matis. Zamknęty jest w eleganckim pudełku z lusterkiem. Dostępny w wersji korygującej (biały, żółty, zielony, fioletowy) lub bardziej klasycznej (beże). Każda kobieta wybierze więc coś odpowiedniego dla siebie.

Cena: 70 zł

doskonały,szkoda że już nie ma

Ja korektor stosuję w jednym specyficznym celu - rozjaśnienie cieni pod oczami. Bozia dała mi bowiem cerę, jak to się mówi, bez skazy, za to pobłogosławiła podkowami jakbym była wiecznie niewyspana:-)
I w tej roli to był do pewnego mementu najlepszy korektor pod słońcem (ustąpił miejsca tylko limitowanemu korektorowi z serii Backstage makeup Diora nie wiem, czy dostępnej w Polsce). Miałam kolor bodaj 01 - jasny beż. Idelanie maskował i to zaspanej Ani rano,sińce,aplikacja trwała 3 sekundy ,nie zbierał się co się czasem zdarza - w załamaniach, bajecznie wydajny...Niestety...Kupiłam go w perfumerii na wyprzedaży (a właściwie to Miś mi kupił;-) poinformowana przez Panią, że wyprzedaż bo Matis wycofuje kolorówke z Polski...Za biedny rynek...Jeśli to prawda to szkoda, a jeśli nie - kup. Świetny produkt i od Diora jednak tańszy.

Używam tego produktu od:około roku

Ilość zużytych opakowań: