Delia, Dermo System, Tonik łagodzący do twarzy

Delia, Dermo System, Tonik łagodzący do twarzy

Odświeża i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Zapobiega tworzeniu się niedoskonałości na skórze. Zmywa nadmiar mleczka do demakijażu. Niezbędny w każdorazowym odświeżaniu skóry. Odpowiedni do każdego typu cery. D-pantenol i naturalna betaina zapobiegają wysuszeniu i uczuciu ściągnięcia. Wyciąg z lukrecji łagodzi podrażnienia i nawilża.

Sama bym go nie kupiła

Gdybym nie dostała z gazetą w prezencie, na pewno bym się na niego nie skusiła.
Fakt nie wysusza, ale czy aby łagodził ?? Nie była bym tego taka pewna, tonik jak tonik zwykły bez szału bez rewelacji i bez tego odświeżenia i nawilżenia jakiego moja skóra potrzebuje. Bez zapachowy bardzo szybko się skończył właściwe w jeden miesiąc

Bardzo dobry produkt

Śmiesznie tani ( ja kupuję za 7 zł ), lecz bardzo dobry produkt.
Solidnie nawilża i doskonale radzi sobie z resztkami makijażu. Nie robi żadnej krzywdy mojej wrażliwej, naczynkowej cerze, wręcz przeciwnie - uspokaja i koi podrażnienia. Pozostawia cerę odświeżoną i nawilżoną, bez zbędnego oblepiania skóry .
Jeden z najlepszych jaki miałam - zdyskwalifikował nawet toniki apteczne, które zazwyczaj stosowałam.
Przyjemny, lekko ziołowy zapach .

Używam go z czystą przyjemnością, tym bardziej,że firma nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach.