Avon, Neonowa konturówka do oczu

Avon, Neonowa konturówka do oczu

Pojemność 0,2 g

Kremowa formuła zapewnia gładką i precyzyjną aplikację, dzięki której kreski nie rozmazują się i nie rozcierają, a makijaż utrzymuje się do 12 godzin. Dzięki wysuwanej końcówce, nie ma konieczności temperowania. Co robi:
-Precyzyjne podkreślenie oczu
-Łatwa aplikacja
-Modne, neonowe kolory
-Wodoodporna formuła.
Dostępna w 6 odcieniach.

Może być

Piękne kolory!Bardzo wygodne opakowanie. Plus, że nie trzeba temperować. Bardzo miękka, ładnie maluje, ale wydaje mi się, że nie jest jakoś szalenie trwała. Często odciska się na powiece.

przeciętna

Mam kolor fioletowy, kolorek jest ładny, żywy, i w sumie to jedyna wielka zaleta tego produktu. Wszystko inne jest przeciętne, rozmazuje się, nie trzyma zbyt długo powieki, wersja diamentowa jest dużo lepsza.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

rozczarowanie

Zakupiłam kolor turkusowy.

Kolor jest śliczny, nasycony, ale niestety aplikacja jest godna pożałowania.

Grudkuje się, zbija, w jednym miejscy prześwituje, w drugim straszy grubą warstwą.

Na mojej bazie do cieni w ogóle nie chce współpracować, więc kładę ją na gołą skórę, przez co szybko się ściera.

Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zależy jaki kolor, ale generalnie są bardzo przeciętne...

Powoli zaczęłam przekonywać się do Avonowskiej kolorówki. Żelowe kredki SuperShock tak mi się spodobały, że postanowiłam spróbować innych kredek - diamentowe odpadają, wiec postawiłam na neonową, letnią edycję.

W mojej kosmetyczce mam dwa odcienie Purple Punch i Cobalt Cool. W zasadzie co do samego koloru nie mam zastrzeżeń.. obydwa są bardzo intensywne, mocne, wyraziste, neonowe. Pasują piwnookim i osobom z zieloną tęczówką.

<b>Purple Punch</b> to neonowy fiolet, dla mnie śliwkowy, przechozący w niebieskie odcienie fiolet. Mocny, bardzo wyrazisty i intensywny. Chcicałabym by do tego koloru dołączyła trwałość i niesamowita pigmentacja. Niestety Purple Punch mimo pięknego koloru (bardzo intensywny, rzucający się w oczy fiolet i genialnie podkreślający zieloną tęczówkę) nie pozostawia tak mocnego, intensywnego koloru jak np. kredki SuperShock. Aby pokryć dolną powiekę kredką, muszę sunąć nią kilka razy, by wydobyć kolor. Nietsety, wraz z kolejnymi pociągnięciami kredki, tworzy grudki i prześwity. Nie schodzi rónomiernie, blaknie w ciągu dnia. Na szczęście się nie rozmazuje i nie tworzy efektu pandy. Kolor nie jest zbyt intensywny na powiekach, nie nadaje się także do stosowania jako eyeliner. Nie pdooba mi się jej konsystencja, ponieważ w odcieniu Cobalt Cool jest ona nieco bardziej zbita. Purple jest zdecydowanie bardziej.. glutkowata, że tak to ujmę :D Ubywa bardzo szybko, jest dziwnie lepkowata, jakby była po terminie, a kupowałam o konsusltanki, więc wątpię, by natrafił mi przeterminowany produkt (bądź wcześniej otwarty). Przez swoją konsystencję nie rozprowadza się zbyt dobrze, traci na kolorze, a efekt jest mizerny. Do tego jest mało wydajna, kruszy się, ciapie całe opakowanie. Nie, nie kupię jej więcej ;)

<b>Cobalt Cool</b>, który podciąga moją punktację. Kolor jest iście kobaltowy, mocny. Nie jest on tak intensywny i mocny za pierwsyzm pociągnięciem jak przy żelowych kredkach, ALE wystarczą 2-3 poprawki i jest idealnie. Jest mocny, iście neonowy. Bardzo podbija kolor tęczówki. Nie roluje się, konsystencja kredki jest bardziej zbita i łatwiej się nią operuje. Niestety traci na kolorze, trzeba poprawiać ją w ciągu dnia. Jest wydajniejsza od wersji fioletowej, ale nie jest to taki produkt, który kupiłabym ponownie.

Kredki nie sprawdzają się na linię wodną .. giną błyskawicznie, rolują się, kolor jest mało intensywny. Jedyne co ich ratuje to kolor, ale gdybym miała ponownie je kupic, byłoby mi szkoda pieniędzy.

Nie uczula i nie podrażnia olczu, nie pwooduje też łzawienia.

Są to kredki automatyczne. Nie trzeba ich temperować. Dobrze leż w dłoni, nie wyślizgują się. Cena regularna jest kosmiczna, ja kupiłam jedną po 7 złotych i dla mnie to i tak zbyt wysoka cena jak na taką jakość :)

Poniżej zamieszczam podgląd Cobalt Cool i Purple Punch.

Reasumując - nie ejst to produkt godny uwagi. Jest bardzo przeciętny, ciężko nim się operuje i cena jest stanowczo zbyt wysoka. Nie kupię ponownie ..

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania