Joanna, Sensual, Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini (nowa wersja)

Joanna, Sensual, Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini (nowa wersja)

Krem zapewnia delikatną, szybką i skuteczną depilację wrażliwych partii ciała. Do opakowania dołączona jest saszetka z emulsją nawilżająco-łagodzącą po depilacji. Mleczko z awokado oraz ekstrakt z rumianku działają łagodząco i nawilżająco. Krem posiada przyjemny, świeży zapach.

całkowita pomyłka...

Po odczekaniu 20 minut , krem usunął kilkanaście włosków...ale nie tyle usunął całkowicie , co zostawił takie milimetrowe odrosty.
- zapach
-nie depiluje
-długość oczekiwania
+cena

całkiem fajny krem

Kremów do depilacji używam czasami, kiedy chcę dać skórze trochę odpocząć od maltretowania woskiem czy maszynką (nie jestem systematyczna w jednej metodzie). Zawsze, ale to zawsze trzymam krem dłużej, niż sugeruje producent, bo mam grube włoski i mało wrażliwą skórę, której nic się nie dzieje. Po wydłużonym czasie usuwam szpatułką krem razem ze wszystkimi włoskami. Zapach taki jak większości tego typu kosmetyków, czyli nic przyjemnego, ale nie jest tragicznie. Sama szpatułka wygodna, powiedziałabym nawet, że wolę ją od tej z kremów Veet. Krem po zmyciu zostawia lekki, przyjemny film ochronny.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to pojemność. Za skarby świata przy moim wzroście jedna tubka nie wystarczy mi na obie nogi :D (wszystkie znane mi kremy mają taką pojemność).
Dostępność i cena bardzo dobra, ja kupuję online przy okazji innych zakupów.
Generalnie polecam.

bez sensu

Dla mnie ten produkt jest częściowo bez sensu. Konkretnie dlatego, że nie usuwa wszystkich włosków a niektór tylko "przycina" daje to przekomiczny efekt, ale niestety totalnie nie o taki mi chodzi. Dodatkowo pachnie naprawdę tragicznie... Dodatkowo z samym usuwaniem jest zbyt dużo zabawy

Plusy to cena i fakt, że łatwo się nakłada.
Może lepiej się spisuje z delikatniejszymi włoskami, a może właśnie z tymi grubszymi... No ale w każdym razie nie z moimi

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Sama nie wiem

Produkt po zaaplikowaniu niestety nie usunął mi wszysztkich włosków z okolic bikini

Plusy:
+ efekt pod pachami utrzymuje się około tygodnia
+ prosta aplikacja
+ dobra cena

Minusy:
- okropny zapach, utrzymywał się przez cały dzień mimo umycia się kilka razy
- włoski nie były usunięte w 90 %

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe opakowanie

polecam

Polecam produkt, co prawda krem przeznaczony jest do depilacji pach, rąk, okolic bikini, jednak ja używam kremu na twarz i sprawdza się całkiem nieźle.
Zapach niestety odraża, cena przystępna, efekt utrzymuje się około 1 tygodnia.
Używam produktu od 4 lat i raczej go nie zmienię.

Ilość zużytych opakowań: 4 100 gramowe