Oriflame, The ONE, Lash Resistance Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Lash Resistance Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Z tym wodoodpornym tuszem pogrubiającym nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych możesz się cieszyć wachlarzem długich, gęstych rzęs! Dzięki innowacyjnej formule tusz nie kruszy się, a specjalnie zaprojektowana szczoteczka równomiernie pokrywa rzęsy. Jej wyjątkowa trwałość sprawia, że możesz nosić ją na rzęsach nawet przez 24 godziny.

taki sobie

Tusz faktycznie jest wodoodporny, zmywałam go płynem do demakijażu wodoodpornego z The one oraz Nivea. Mam wrażenie, że tylko wydłuża rzęsy, odrobinę skleja, jeśli nabierze się go za dużo, nie pogrubia ich jakoś mocno ani nie podkręca.

nawet gdyby doplacali to nie !

Na codzien tragedia... Zmywa się ciezko, opornie, odchodzi razem z rzęsami,a dwufazowym rowniez trzeba sie namavhać:) wydluzenia zero, zageszczenia wcale.. Szczoteczka jak dla mnie tez bez rewelacji.. Porazka :(

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nawet nie pol

strasznyyyy!

-kruszy sie po godzinie

nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

Świetnie rozdziela rzęsy

Na początku obserwując szczoteczkę tuszu byłam dość sceptycznie nastawiona jednak okazało się, że tusz idealnie rozdziela rzęsy, nawet te, które zostały już sklejone przez wcześniej nałożony tusz. NAPRAWDĘ jest wodoodporny, ciężko jest go nawet usunąć mi codziennym demakijażu. Jeśli chodzi o pogrubienie oraz wydłużenie to bez większych i spektakularnych efektów. Podczas użytkowania dość szybko robi się suchy, jednak o dziwo nie przeszkadza to w trwałości i dalszym użytkowaniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

W sam raz na wakacje

Plusy:
- naprawdę wodoodporny, świetny na basen, siłownie i inne sporty.
- nie osypuje się i nie spływa nawet po całym dniu i nocy.
- pogrubia i lekko wydłuża.

Minusy:
- ciężko się zmywa, wymaga cierpliwości.
- troszkę za dużo tuszu jest na szczoteczce, przez co może sklejać rzęsy.

NIE NIE NIE

maskara niespełnia moich oczekiwań. wydłużenie - efekt mizerny , skleja rzęsy , nie jest to produkt godny polecenia . maskara jest wododporna do tego stopnia ,że przy demakijażu muszę się naprawdę natrudzić żeby ją dokładnie zmyć , pozbywając się przy tym wielu rzęs. . NIE DZIĘKUJĘ!

Używam tego produktu od: 2 M-CE
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bez szału

Po raz kolejny Oriflame daje ciała z wodoodopornym tuszem do rzęs. Co prawda ten jest lepszy niż jego poprzednik (niebieski Wonder), ale szału nie robi.

* faktycznie wodoodporny
* nie kruszy się
* wygodna szczoteczka
* nie skleja rzęs
* tylko dla fanek ledwo widocznego makijażu

Lubię tusze, które ładnie podkreślą moje rzęsy i pogrubią je - które będą widoczne np. przy mocniejszym makijażu oka. Ten tusz taki niestety nie jest. Do makijażu dziennego jeszcze ujdzie, ale np. w połączeniu z kreską wykonaną mocno napigmentowanym eyelinerem nie ma szans - ledwo widać, że rzęsy są w ogóle pomalowane (nawet przy kilku warstwach). Polecam więc tylko osobom, które lubią naprawdę lekki makijaż.

mocna czwóreczka

Kupiłam ten tusz skuszona promocją. Zacznę od szczoteczki. Z dwóch stron mamy dłuższe włoski, z dwóch kolejnych krótsze. To pozwala dość precyzyjnie rozprowadzić tusz na rzęsach- zwłaszcza dolnych. Konsystencja po otwarciu tuszu (w maju) fantastyczna :) Miałam mega wachlarz czarnych jak smoła rzęs już po pierwszej warstwie. Teraz po prawie 3-ech miesiącach użytkowania tusz zgęstniał i jest coraz trudniej o dobry makijaż, bo zbyt wiele tuszu osadza się na szczoteczce i trzeba się mocniej namachać. Pomimo tego, nie jest to żaden bubel. Tusz jest prawdziwie wodoodporny, choć czasem trudno go domyć z rzęs i dlatego odejmuję gwiazdkę- za ten efekt pandy o poranku ;) Można spróbować tego tuszu. Zwłaszcza polecam tym osobom, które nie lubią gdy tusz wodoodporny zmienia się na rzęsach w kamień. Tu mamy świetne i elastyczne rzęsy przez wiele godzin. U mnie najdłużej był 16h :) bez zastrzeżeń :)

Używam tego produktu od: używam 3 miesiące