Phytum Actif Nutrition, Lait Lissant - après-shampooing (Odżywka wygładzająca)

Phytum Actif Nutrition, Lait Lissant - après-shampooing (Odżywka wygładzająca)

Kosmetyk pielęgnujący włosy suche i zniszczone. Zawiera olejek jojoba, który odżywia i pielegnuje słabe i matowe pasma. Odżywka wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie.

Nie polecam

Nie polecam tej odżywki. Niestety ja widzę w niej same minusy. Najgorsze jest to, że odżywka nie chce się spłukiwać z włosów czego konsekwencją są włosy nieprzyjemne w dotyku oraz obciążone. Dodatkowo odżywka ma strasznie nieprzyjemny i niestety intensywny zapach. Nie radzi sobie dobrze z wygładzeniem, nie można po niej bez problemu rozczesać włosów. Kupiłam ją pod wpływem chwili ponieważ była promocja. Więcej tego nie zrobię.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Lubiłam...

To swego czasu była moja ulubiona odżywka, a w sprawie pielęgnacji włosów jestem naprawdę wymagająca. Najważniejszą zaletą jest oczywiście to, że rzeczywiście wygładza- moje sianowate kudełki poskręcały się w delikatne loki a na czubku głowy nie było żadnych odstających włosów. Dodatkowo sprawiały wrażenie bardziej zadbanych, nawilżonych, lśniących i były miłe w dotyku. Więc działanie jest świetne,ale nie dam jej 5* bo: jest mało wydajna i ma okropne opakowanie. Ziołowy zapach to kwestia sporna, ale trzeba przyznać że utrzymuje się później na włosach. Z pewnością kupiłabym ją ponownie, gdyby nie fakt, że nie mogę jej już nigdzie znaleźć ;/// Mam nadzieję że jej nie wycofali...

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

lubię ją

Mam włosy sięgające ramion, zniszczone po ostatnim farbowaniu, ze skłonnością do puszenia się. Jak dotąd jedynie ta odżywka sprawiła że są wygładzone, a jest to dla mnie bardzo ważne bo szopa na głowie to coś do czego niestety musiałam się przyzwyczaić, bo żadne inne odżywki nie dawały pod tym kątem rezultatów. Tak więc ma u mnie dzięki temu wysoką notę. Pozatym sprawia że włosy łatwo się rozczesują i ładnie błyszczą. Z plusów tyle mi sie nasunęło, minustami natomiast są: niska wydajność i beznadziejne otwieranie, można połamać paznokcie - to niestety cecha charakterystyczna kosmetyków do pielęgnacji włosów i żeli pod prysznic Yves Rocher. Ja otwieram opakowanie za pomocą czegokolwiek co akurat jest pod ręką w łazience, byle nie paznokciami.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: narazie 1

Niewidoczna kreska na powiece

porazka

Najgorsza odzywka do wlosow jaka kiedykolwiek mialam...
Mam wlosy farowane,,nie przesuszone,nie siano.Normalne,sredniej dlugosci.
Zuzylam ta odzyywke po okolo 5 razach.(!!)Masakra.Malo nawilza,prawie wogole nie odzywia,a zeby miec jakikolwiek efekt musialam jej uzyc dosyc sporo,przez co jest niesamowicie malo wydajna.
Nie kupie nigdy wiecej tego badziewia,sa lepsze nawet tansze na polkach w marketach.

Używam tego produktu od:od niedawna

Słabo z tym wygładzaniem

Włosy nadal się "puszą", troszkę tylko mniej; żeby odżywić przesuszone końce, musiałam jej sporo nakładać- szybko ją zużyłam, pozostawiała mało błyszczące włosy. Opakowanie niewygodne, jak innych tej firmy. Na plus delikatny zapach.
Kupiłam ją za 10 zł w promocji, ale to był nieudany zakup.

Używam tego produktu od:przez niecały miesiąc

moja ulubiona odzywka

moje wlosy nie sa az tak bardoz suche, dlatego wystarcza mi mala ilosc odzywki nalozona glownie na koncowki. i wlasnie ta odzywka jest najlepsza jaka do tej pory mialam! wlosy sa gladkie, ladnie pachna, przy umiarkowanym stosowaniu na prawde widac efekkty:)

jak juz ktoras z dziewczyn wspominiala, zamkniecie jest nie trafione, nie wygodnie sie otwiera (szczegolnie mokrymi lapkami), ale da sie przezyc.

nie wiem ile normalnei kosztuje ten produkt, ale ja go kupilam za 10 zl w jakiejs promocji, wiec za ta cene mysle, ze jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od:miesiaca

gładkie i lsniące włosy

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki.Bałam się, że będzie ciężka i obciąży moje cienkie, suche włosy, ale nic takiego się nie stało - odżywka sprawia, że włosy są gładkie, lśniące, miękkie, rewelacyjnie się rozczesują i wyglądają naprawdę ładnie. Odżywka jest dosyć lekka, chociaż ja muszę nałożyć jej dosyć sporo, przez co wydaje mi się mało wydajna - za to odejmuję gwiazdkę. Podoba mi się, że wystarczy 1-2 minuty i mogę spłukiwać - rano nie mam czasu na długie trzymanie odżywki na włosach, więc ta spradza się na co dzień rewelacyjnie.
Na pewno do niej wrócę, gdyż działa bardzo dobrze, acena w promocji jest bardzo w porządku. Czego chcieć więcej? ;)

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

sprawdza się

Właściwie powtórzę po poprzedniczkach: dobra odżywka do średnio zniszczonych włosów. Zapach mi akurat nie przypadł do gustu, ale uzyskany efekt jest tego wart. Włosy są jedwabiste, gładziutkie i miłe w dotyku. Uwaga na dawkowanie-zbyt duża porcja nałożona na włosy spowoduje efekt zmokłej kury. Zamknięcie beznadziejne, ale tubę można wygodnie postawić "do góry nogami" i później nie czekać godzinami, aż odpowiednia dawka spłynie na dłoń :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

dobrze wygładza

Bardzo dobra odżywka do średnio zniszczonych włosów. Moje są takie z racji długości. Przede wszystkim ładnie je wygładza, dodaje im blasku i sprężystości. Ułatwia rozczesywanie (ale to robi prawie każda odżywka). Ogólnie poprawia kondycję. Zapach jest bardzo specyficzny, taki owocowo - ziołowy. Nie każdemu musi przypaść do gustu. Cena średnia, wydajność również.
Może trochę obciążać włosy i zwiększać ich przetłuszczanie się. Dlatego nie stosuję jej przy skórze głowy.
Podsumowując: dobry produkt, ale nie do zadań specjalnych. Bardzo zniszczonych włosów na pewno nie uratuje.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

nawilża i wygładza

Podoba mi się, że ma bardzo ciekawy skład: olejek jojoba, który jest roślinnym analogiem naturalnego sebum - uelastycznia i chroni włosy. Ponadto zawiera argininę, która nawilża strukturę włosa wewnątrz (coś, co ma dużo droższa seria Be Long LAnzy). Na dokładkę "lekki" silikon w postaci rozpuszczalnej w wodzie. Generalnie przemyślany produkt.

Odżywka jest lekka, ma konsystencję mleczka, nie obciąża włosów. Włosy są miękkie, gładkie, jedwabiste i śliskie. Po prostu nawilżone w dotyku. Nie tworzy wyraźnego build-upu, chociaż moje włosy i tak wymagają rotacji kosmetyków (niezależnie od ich rodzaju).

Polecam do włosów przesuszonych, ale nie bardzo suchych, gdyż nazywanie tego kosmetykiem odżywczym jest mocno na wyrost.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

mocna 4

Odżywka spełniła obietnice producenta. Nawilża i wygładza (choć nie jakoś spektakularnie, ale do tego służy odżywka-maska, albo ta do pielęgnacji końcówek). Nie ma intensywnego zapachu, konsystencja jest dość gęsta, dzięki czemu odżywka jest bardziej wydajna. Poza tym, użyta podczas mycia szamponem z tej samej serii (który tez jest niezły ;)), ułatwia rozczesywanie włosów. Ogólnie polecam...chociaż moje włosy potrzebują jednak czegoś silniejszego, więc będę musiała zastosować jeszcze jakieś wspomagacze.;) Dla włosów niezbyt przesuszonych będzie super...dla tych bardziej problemowych sprawdzi się jako baza pod inne produkty, a potem w roli produktu utrzymującego efekt.

Taka jakaś do niczego:(

Nie powaliła mnie na kolana a raczej sie bardzo zawidłam.Ta odżywaka jest do niczego-po pierwsze nie nawilża, nie odżywia, w ogóle nic nie robi a za to jest mała, droga, mało wydajna, włosy sie po niej elektryzują i ma beznadziejne otwieranie(paznokcie można sobie połamać):( Zdecydowanie nie polecam!:/