Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Doll Eye Mascara Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Doll Eye Mascara Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Tusz Doll Eye zawiera naturalne oleje, witaminę E oraz włókna nylonowe dzięki czemu zapewnia efekt sztucznych rzęs już po nałożeniu jednej warstwy.

Szczoteczka
grzebyk

Absolutny mistrz

Tusz do rzęs jest rewelacyjny, jest jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszym produktem jakiego używałam do tej pory. Opakowanie klasyczne, eleganckie, szczoteczka (z włosia) o zupełnie innowacyjnym i niespotykanym kształcie, b. dobrze rozprowadza produkt, nie nakłada go za dużo ani zbyt mało. Tusz jest bardzo mocno napigmentowany, jest to intensywna, smolista czerń. Produkt utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień, nie rozmazuje się, ani nie odciska, nie skleja rzęs. Zwykle nakładałam jedną warstwę, natomiast już dwie warstwy dają bardzo intensywny efekt. Produkt jest wydajny. Według mnie tusz jest dużo lepszy niż jego wysokopółkowi koledzy. Warto wypróbować, dla mnie na prawdę nie ma minusów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922753].usefull || 0 }}% pomocna.