Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Łagodny puder do stóp marki Fusswohl zapewnia poczucie chłodu i świeżości skóry. Substancja czynna: chlorowodorek glinu zmniejsza wydzielanie potu.

Bardzo skuteczny, z jednym minusikiem

Lubię produkty marki Fusswohl – świetnie się sprawdzają. Puder również spełnił moje oczekiwania. Wsypuję go do butów. Neutralizuje przykre zapachy oraz zapobiega im. Daje uczucie przyjemnego chłodu. Ogranicza potliwość. Nie wysusza i nie podrażnia stóp. Jedynym minusem jest to, że czarne skarpetki lub podeszwy mają po jego użyciu białe ślady więc nie do każdych butów się nadaje.
Produkt bardzo wydajny, tani i łatwo dostępny. Jak najbardziej polecam!

Działa :)

Mam problemy z potliwością stóp, więc testuje dużo produktów tego typu. Puder bardzo dobrze się spisuje, wsypuję go do butów i skarpetek. Na pewno zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nieco gorzej radzi sobie z zapobieganiem potliwości ale też widzę niewielką poprawę. Mam go od roku i używam razem z chłopakiem a zostało a mimo tego sporo go jeszcze jest w opakowaniu. Tani wydajny i skuteczny produkt.

:>

Używam go do butów dla odświeżenia, zmniejszenia potliwości. Sprawuje się całkiem okej, wydajny i w dobrej cenie.
Oczywiście używany w takiej postaci brudzi skarpetki/rajstopy jak i wnętrze buta.
Na stopy również dobrze działa, dodatkowo daje lekkie poczucie chłodu.

Produkt okej

Produkt uporał się z poceniem moich stóp. Już się tak nie pocą. Brzydki zapach został zneutralizowany.
Zalety:
-cena
-pojemność
-zapach
-ograniczenie pocenia stóp.

Daje radę

tego pudru używam od 3 lat, co prawda nie zauważyłam działania antypotowego , ale faktem jest, że sporadycznie używam go do stóp. Idealnie sprawdza się on jako lekarstwo na wszystkie otarcia i odparzenia, szczególnie przy dużych upałach. Jest wydajny, tani, nie śmierdzi - a więcej od niego nie oczekuję.

Odświeżacz do butów

Kupilam na promocji za 5, na szczęście nie wiązałam z nich wielkich nadzieji. Puder używam od pół roku? Na stopach sprawdzał się średnio, u mojego M dużo lepiej. No cóż tak w małżeństwie bywa:) moje nogi to typowe potniaki-smierdziaki, a M bez potniaki-bez smierdziaki. Puder okazał się klapą, nie działa i ciężko go nałożyć. W pudrze jest wszystko, ściany i sufity... Tylko nie stopy króla Juliana:)
\\nWolę bez dwóch zdań Deo z tej rodziny.
\\nPuder zuzywam jako zasypka do butów, i wg mnie sprawdza się doskonale. Przyjemniejszy zapach buta i nogi. W takim sposób go zużyję i zastanawiam się nad następnym. Widziałam że wprowadzają jakiś nowy zapach:) puder sprawdza się też dobrze w szafie, a raczej przy "konserwacji" sezonowych bucikow😀 wszystkie balerinki, trampki i czółenka mam zasypane pudrem, bo świetnie się to sprawdza, buty maja przyjemniejszy zapach i wizualnie wyglądają na czystsze/ swiezsze.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego opakowania

okropny

absolutnie nie polecam.

puder w ogóle nie działa.
niestety ale kompletna klapa.
żadnych właściwości antyperspirujących
dodatkowo ma bardzo brzydki zapach, kojarzy mi się z dentystą...

Ilość zużytych opakowań: cały czas męczę 1 opakowanie