Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Fusswohl, Fuss Puder (Puder do stóp)

Łagodny puder do stóp marki Fusswohl zapewnia poczucie chłodu i świeżości skóry. Substancja czynna: chlorowodorek glinu zmniejsza wydzielanie potu.

Świetny

Nie mam zbyt dużego problemu z potliwościa stóp. Jednak parę razy zdarzyło mi się, że po ściągnięciu butów (przeważnie sportowych) czułam nieprzyjemny zapach.
Ten puder kupiłam kiedyś na promocji w Rossmannie i sprawdza się. Puder stosuje poprzez wsypanie go do skarpetki. Pięknie pachnie jest skuteczny i wydajny. Jedynym minusem jest to, że bieli stopy, ale w zakrytym obuwiu nie ma tego widać. Także ja jestem zadowolona

Sprawdza się

Puder jest używany głównie przez mojego męża ale od czasu do czasu też z niego korzystam.

Puder najczęściej wsypuje do skarpetki jeśli je akurat ubieram lub bezpośrednio na gołe nogi. Niestety wtedy trochę bieli stopy, więc sprawdza się to tylko w przypadku butów zakrytych ubieranych na gołą nogę.
Puder zmniejsza potliwość, sprawia że noga nie "pływa" w bucie. Działa przez kilka godzin, więc jeśli ktoś potrzebuje ochrony przez 12h, to musi czynność w połowie dnia powtórzyć.

Zmniejsza również przykry zapach w obuwiu. Od czasu do czasu jeśli obuwie zaczynają nieprzyjemnie pachnieć, zasypuje je tym pudrem i zostawiam na noc. Działa.
Jeśli ktoś ma problem z otarciami i wiecznie obcierającymi butami to puder też dobrze temu zapobiega. Może nie zdziała cudów ale jednak opóźni powstanie otarć.
Puder ma przyjemny lekko cytrusowy zapach. Jest bardzo wydajny, dla 2 osób wystarcza na dobre 6 miesięcy.
Niestety jak w przypadku każdego sypkiego pudru, aplikacja bywa kłopotliwa. Bywa że puder jest dookoła, dlatego najlepiej aplikować go bezpośrednio do skarpetki.
Cena bardzo przystępna, szczególnie jak jest na promocji. Dostępny tylko w drogeriach Rossmann.

Świetny produkt

Wszystkie osoby które cierpią z powodu zwiększonej potliwości stóp powinny przetestować ten produkt. Sama walczę z tą przypadłości i po całym dniu stan moich stóp pozostawia wiele do życzenia. Dzięki temu pudrowi sypanemu bezpośrednio w skarpetkę lub na wkładkę obuwia (jeśli nosze je na gołą stopę) znacznie zmniejsza potliwość, stopy nie są całkowicie suche ale zdecydowanie mniej się pocą. Zapach pudru jest bardzo ładny, nie mocno miętowy, odrobinę odświeżający z kwiatową nutą. Co ważne nawet skarpetki mojego męża po całym dniu w zabudowanym obuwiu roboczym są jedynie lekko wilgotne ale nie wydzielają już zapachu porównywalnego z bronią biologiczną wielkiego kalibru. Produkt jest stosunkowo niedrogi i zdecydowanie wart wypróbowania. Jak jest promocja to robię zawsze zapas. Kosztuje wówczas niewiele ponad 5zł.

Idealny, genialny, cudo!

Puder jak dla mnie idealny.
Mam od zawsze problem z potliwoscia stop i w sumie nic sobie z tym nie radzilo, w pracy dużo chodze, obuwie muszę mieć zakryte także w gorące dni w np. balerinach stopy doslownie pływały - jednym słowem masakra! Pudru zaczęłam używać jakieś 5 dni temu i od tego czasu czuje jakby te stopy nie były moje, szok! :) nie wiem jak mógł aż tak pomoc ale pomógł do tego stopnia, że stopy przez cały dzień mam suchutkie, w życiu nie spodziewałam się po niczym takiego efektu. Używam go rano i po jakichs 6 godzinach ponownie (po wcześniejszym umyciu stop oczywiście).
Pokochałam ten produkt :)

Bardzo skuteczny, z jednym minusikiem

Lubię produkty marki Fusswohl – świetnie się sprawdzają. Puder również spełnił moje oczekiwania. Wsypuję go do butów. Neutralizuje przykre zapachy oraz zapobiega im. Daje uczucie przyjemnego chłodu. Ogranicza potliwość. Nie wysusza i nie podrażnia stóp. Jedynym minusem jest to, że czarne skarpetki lub podeszwy mają po jego użyciu białe ślady więc nie do każdych butów się nadaje.
Produkt bardzo wydajny, tani i łatwo dostępny. Jak najbardziej polecam!

Działa :)

Mam problemy z potliwością stóp, więc testuje dużo produktów tego typu. Puder bardzo dobrze się spisuje, wsypuję go do butów i skarpetek. Na pewno zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Nieco gorzej radzi sobie z zapobieganiem potliwości ale też widzę niewielką poprawę. Mam go od roku i używam razem z chłopakiem a zostało a mimo tego sporo go jeszcze jest w opakowaniu. Tani wydajny i skuteczny produkt.

:>

Używam go do butów dla odświeżenia, zmniejszenia potliwości. Sprawuje się całkiem okej, wydajny i w dobrej cenie.
Oczywiście używany w takiej postaci brudzi skarpetki/rajstopy jak i wnętrze buta.
Na stopy również dobrze działa, dodatkowo daje lekkie poczucie chłodu.

Produkt okej

Produkt uporał się z poceniem moich stóp. Już się tak nie pocą. Brzydki zapach został zneutralizowany.
Zalety:
-cena
-pojemność
-zapach
-ograniczenie pocenia stóp.

Daje radę

tego pudru używam od 3 lat, co prawda nie zauważyłam działania antypotowego , ale faktem jest, że sporadycznie używam go do stóp. Idealnie sprawdza się on jako lekarstwo na wszystkie otarcia i odparzenia, szczególnie przy dużych upałach. Jest wydajny, tani, nie śmierdzi - a więcej od niego nie oczekuję.

Odświeżacz do butów

Kupilam na promocji za 5, na szczęście nie wiązałam z nich wielkich nadzieji. Puder używam od pół roku? Na stopach sprawdzał się średnio, u mojego M dużo lepiej. No cóż tak w małżeństwie bywa:) moje nogi to typowe potniaki-smierdziaki, a M bez potniaki-bez smierdziaki. Puder okazał się klapą, nie działa i ciężko go nałożyć. W pudrze jest wszystko, ściany i sufity... Tylko nie stopy króla Juliana:)
\\nWolę bez dwóch zdań Deo z tej rodziny.
\\nPuder zuzywam jako zasypka do butów, i wg mnie sprawdza się doskonale. Przyjemniejszy zapach buta i nogi. W takim sposób go zużyję i zastanawiam się nad następnym. Widziałam że wprowadzają jakiś nowy zapach:) puder sprawdza się też dobrze w szafie, a raczej przy "konserwacji" sezonowych bucikow😀 wszystkie balerinki, trampki i czółenka mam zasypane pudrem, bo świetnie się to sprawdza, buty maja przyjemniejszy zapach i wizualnie wyglądają na czystsze/ swiezsze.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego opakowania

okropny

absolutnie nie polecam.

puder w ogóle nie działa.
niestety ale kompletna klapa.
żadnych właściwości antyperspirujących
dodatkowo ma bardzo brzydki zapach, kojarzy mi się z dentystą...

Ilość zużytych opakowań: cały czas męczę 1 opakowanie