Inglot, Freedom System, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Inglot, Freedom System, Matte Lipstick (Matowa szminka do ust)

Pojemność 2,2 g

Matowe pomadki do ust Freedom System to kolekcja dwudziestu mocno spigmentowanych kolorów, które mogą być aplikowane indywidualnie lub dowolnie mieszane dając nieograniczone możliwości komponowania nowych unikalnych odcieni.
Specjalna formuła umożliwia łatwą aplikację i zapewnia długotrwały efekt idealnie matowych ust. Zawarte w produkcie olej z orzechów makadamia i masło z awokado o właściwościach pielęgnacyjnych dodatkowo chronią usta przed wysuszeniem.

Używa produktu od: próbka

Pomyłka

Panie poniżej myślały, ze chodzi o cienie do powiek.
Matowe szminki są niemożliwe dla mnie do użycia. Są tak suche, ze nie potrafię ich pobrać ani pędzelkiem, ani palcem.

Świetne matowe szminki

Posiadam trzy odcienie: 516(w tym jestem zakochana,), 517, 518.

W białostockim inglocie widzialam okolo 10 matowych odcieni, ale w Warszawie było chyba z dwa razy tyle.

PLUSY:
+przeeepiękny zapach
+szminki są faktycznie matowe, a nie jak w przypadku niektórych "matowych" szminek satynowe
+bardzo wydajne
+ładne kolory
+praktyczne opakowanie dla osób które lubią aplikować pędzelkiem (jest też wersja tradycyjnej, wykręcana, która ma taką samą konsystencję, ale w obu przypadkach bym polecała nakładać pędzelkiem, dla uzyskania równomiernego krycia)
+można tworzyć paletki, które zajmują mniej miejsca, niż noszenie kilku szminek na raz

MINUSY:
-trzeba dokupić pędzelek (ja do paletki wrzuciłam skośny hakuro h85 z własnoręcznie skróconą rączką - koszt około 10zł) i paletkę (trójka z lusterkiem na kwadratowe wkłady kosztuje około 15zł)
-jeżeli macie suche skórki, to niestety będą widoczne
-trzeba trochę popracować podczas aplikacji, bo konsystencja jest nieco tępa

P.S. swatche po prawej na zdjęciach to inglotowskie wykręcane matowe szminki, wkłady freedom system są po lewej.

Must have!

Używając tego produktu możemy uzyskać dokładnie taki efekt jakiego oczekujemy - nakładając produkt palcem otrzymamy delikatne podbicie koloru, wygładzenie i zmatowienie, nakładając pędzelkiem uzyskamy efekt pełnych, soczystych ust.
Produkt jest niesamowicie trwały, wytrzymuje na ustach kilka godzin, nie \'zjada się\', matowi usta, jednocześnie ich nie wysuszając, co jest częstym problemem przy tego typu produktach. Niedrogi, mega wydajny, kilkanaście kolorów do wyboru. Jest to kosmetk z którego jestem bardzo zadowolona, nie widzę w nim minusów. Warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze