Joko, Smooth Your Face (Beztłuszczowa silikonowa baza pod makijaż)

Joko, Smooth Your Face (Beztłuszczowa silikonowa baza pod makijaż)

Beztłuszczowa silikonowa baza pod makijaż błyskawicznie wygładza, tuszuje drobne niedoskonałości oraz ujednolica koloryt skóry. Doskonale matuje, dzięki zawartym w składzie silikonowym polimerom. Tworzy idealny duet z podkładem i pudrem, znacznie przedłuża ich działanie, nie wysuszając delikatnej skóry twarzy. Sprawdza się w ekstremalnych warunkach, również samodzielnie, bez podkładu. Przeznaczona dla każdego typu skóry, nie ściąga i nie wysusza.

Joko Baza

Dostałam tę bazę w pudełku shinybox. Jako baza jest całkiem fajna, makijaż długo się trzyma a skóra jest nawilżona.
Ale niestety strasznie ciężko się go używa, ponieważ pompka niem daje sobie rady

porażka

Tak naprawdę nie wiem jaki może być cel stosowania tej bazy. Jedyny pozytyw jest taki że twarz przez chwilę po zastosowaniu ładnie wygląda i podkład doskonale się rozprowadza.
Ale potem jest już tylko gorzej. Baza wraz z podkładem po 2-3 godzinach znika z twarzy. Przy zastosowaniu większej ilości podkładu, tworzy efekt maski. Wysusza, postarza skórę. Nigdy więcej. Pompka prawie nie działa.

Delikatna ładnie pachnie

Dostałam tę bazę w lipcowym pudełku shiny box. Bazy używam ze swoim ulubionym pudrem Lavertu ponieważ jest lato jestem trochę opalona. Hm no niestety działanie matujące jest ok 1 godziny po nałożeniu ale ogólnie ja muszę używać podkładów i pudrów mocno matujących gdyż moja cera mocno się przetłuszcza.

Całkowita klapa.

Baza jest po prostu do kitu.

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i w moim przypadku ta baza to istna katastrofa.
Na pewno nie matuje.
Potwornie wzmaga świecenie, zapycha skórę i sprawia, że podkład się po niej rozmazuje, zamiast wtapiać w cerę.
Przez nią mam wrażenie jakbym miała na twarzy przysłowiową "tapetę".
Do tego bardzo szybko zgęstniała tak, że trzeba ją wygrzebywać z buteleczki, bo nie da rady wycisnąć.
Pójdzie do śmieci.

Dałam jedną gwiazdkę tylko dlatego, że powoduje lekki efekt wygładzenia i może się sprawdzić u dziewczyn, które mają suchą skórę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze