Dermedic, Tolerans Sensitive, Kojący krem nawilżający na dzień

Dermedic, Tolerans Sensitive, Kojący krem nawilżający na dzień

Krem znajduje się w opakowaniu Ecosolution:
- produkt bez kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym, co zapewnia czystość mikrobiologiczną preparatu,
- pompka PE+PP - brak metalowych części dla bezpieczeństwa formuły produktu,
- wykorzystanie produktu w blisko 100% poprzez zastosowanie woreczka zasysającego do wewnątrz.

0%:
- alkoholu,
- barwników,
- parabenów,
- substancji zapachowych.

Skutecznie łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę, zmniejszając jej nadmierną wrażliwość - zastosowany w preparacie wielofunkcyjny składnik aktywny Neutrazen daje odczucie natychmiastowego ukojenia. Zmniejsza wrażliwość skóry na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne, przywraca równowagę skórze nadreaktywnej. Wspomaga regenerację bariery lipidowej, wzmacniając ochronę skóry - Masło Shea oraz Phytosqualan wykazują wysokie powinowactwo do lipidów naskórka, dzięki czemu wspomagają ich działanie ochronne. Efektywnie pobudzają regenerację tkanek skóry, uszczelniają cement międzykomórkowy, przeciwdziałając jego uszkodzeniom.
Chroni skórę przed odwodnieniem i przesuszeniem - układ synergicznie działających składników nawilżających - gliceryna, Dub Diol oraz Sensiva S.C. 50, które dzięki właściwościom higroskopijnym, wnikają w głąb skóry i zatrzymują w niej wilgoć. Zapobiegają nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody (TEWL), zapewniając intensywne i długotrwale nawilżenie, dzięki czemu skóra odzyskuje uczucie komfortu.
Formuła opracowana na bazie optymalnej i skutecznej ilości starannie wyselekcjonowanych składników, beż użycia środków drażniących, minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i tolerancję preparatu.
Do codziennej pielęgnacji skóry nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień, nietolerującej tradycyjnych preparatów pielęgnacyjnych. Polecany po zabiegach dermatologicznych lub z zakresu medycyny estetycznej. Do stosowania na dzień. Idealny pod makijaż.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

W walce z suchą skórą

Otrzymałam próbki tego kremu. Postanowiłam sprawdzić czy krem polubi się z moją skórą zanim zakupię. Od kilku dni używam (kilka próbek) i jestem na tak. Krem nie pachnie, jest bardzo lekki, przy nakładaniu na skórę mam wrażenie, że to produkt tylko nieco gęstszy od wody. Jedna próbka wystarcza na dwa użycia na całą twarz, więc wróżę dobrą wydajność. Idealnie się rozprowadza, szybko się wchłania. Świetnie nawilża praktycznie od razu i uczucie nawilżenia pozostaje na kilka godzin. Krem pozostawia warstwę, ale nie jest ona tłusta i klejąca. Można bez problemu nałożyć makijaż. Nie powoduje podrażnień i zaczerwienień. Pomaga walczyć z przesuszoną skórą. Po tych kilku próbkach zdecyduję się na zakup.

Dobry krem dla wrażliwej skóry!

Krem naprawdę przypadł mi do gustu. Świetna aplikacja, dobra konsystencja. Idealny jako baza pod makijaż, miałam wrażenie że podkład trzyma się lepiej. Dobre nawilżenie twarzy.

już nie kupię

Zachęcona przez Panią farmaceutkę kupiłam kilka produktów Dermedic - w tym krem Tolerans.
+ dobrze się wchłania
+zapach nie przeszkadza
+fajny dozownik

- niczego nie łagodzi
- nie ma filtra SPF

Nie opłaca się wydawać na ten krem pieniędzy.

dla alergików w sam raz

Kupiłam latem jako odmiana dla cięższej pielęgnacji, Liczyłam na podobne działanie do kremu La Roche Posay Toleriane. Ten produkt nawilża średnio. Przy mojej suchej skórze musiałam się dosmarować w ciągu dnia kilka razy. Nie spowodował wysypu pryszczy ani podrażnień. Cera była wygładzona, nie błyszczała się.

Dermedic nadaje się jako lżejszy krem na lato. Oczywiście trzeba użyć jeszcze filtru SPF. Bardzo średni produkt. Niczym się nie wyróżnia. Dla alergików w sam raz, dla suchej skóry i jako porządny nawilżacz średnio.

Rewelacyjny!

Mam skórę tłustą, z trądzikiem, wrażliwą. Dlatego wybrałam ten produkt a nie z lini ance. Swietnie nawilża i bardzo szybko się wchłania! Stosunek jakości do ceny: 5/5 . Idealny pod makijaż. Ładnie, delikatnie pachnie. Ma słodkie, małe i urocze opakowanie z pompką. O niebo LEPSZY NIŻ KREMY Z DR IRENA ERIS i vianek. Nie zpaycha. Dobry skład!!!!

Krem jest bardzo dobry

Nie doceniałam tego kremu do momentu gdy postanowiłam sprobwać inny - tańszy a był to Bały Jeleń do cery wrażliwej, przed ktorym bardzo przestrzegam!!!! ( a na opakowaniu pisało ze przebadany w kierunku atopii) a wiec pomyslalam ze idealny dla mnie i tylko za 13 zł w pobliskiej drogerii (pani sprzedawczyni bardo zachwalała). Nowy krem po 3ciej aplikacji chyba pozatykał mi pory, bo moja dotąd gładka cera zrobiła sie grudowata, do tego spowodował wypryski czerwone tam gdzie nim smarowałam czyli na twarzy szyi i dekolcie oraz swedzącą liszajowatą wysypke, ktora zaczerwieniła mi twarz, tak ze be zmakijażu wstyd było wyjsc z domu. Nie wiedziałam za bardzo co mam zrobic ze swedzącą twarzą, bo musiałam wyjsc do pracy wiec musiałam tez zrobic makijaż i pomysłałam ze wysmaruje twarz resztka kremu Dermedic, ktory mi został i powiem wam z ręką na sercu ze tak mi wspaniale załągodził ten świąd ze az poczułam ulgę....ukoił poprostu moją twarz. Dopiero zaczełam doceniać ten krem i postanowilam ze juz nigdy go nie zmienie na zaden inny!!! Teraz juz wiem ze krem Dermedic nawilzajacy nie zatyka porów twarzy i nie pozostawia tłustego filmu po nalożeniu (w przeciwienstwie do Białego Jelenia) i warto wydac te 30 zl, ktorych ja pozałowałam i efekt mam jaki mam. Wysypka jest juz mniejsza bo biore lek antyhistaminowy i pije wapno i mam nadzieje, ze to co mam na twarzy (na szczescie juz nie swedzi, ale wyglada żle nawet spod makijazu widac grudy na calej twarzy) zniknie w koncu. Także polecam wam ze 100% pewnością krem Dermedic Tolerans kojacy nawilzajacy na dzien. Jest swietny ;)

Zalety:
lekki
dobrze sie naklada
nie zatyka porów
nie szczypie
nie pozostawia tlustego filmu

Wady:
BRAK ;)

Porządnie zapakowany nawilżacz

Moja skóra jest wyjątkowo wrażliwa, alergiczna, skłonna do podrażnień i przede wszystkim mieszana z tendencją do zapychania. Z linią Tolerans poznałam się jakieś dwa lata temu, początkowo w postaci próbek, kiedy na gwałtu rety szukałam kremu mocno nawilżającego z dość prostym składem, który by mnie nie uczulał. Wtedy też borykałam się z mocno odwodnioną skórą, którą w dodatku pokrywały różnego rodzaju egzemy, które to namiętnie w nocy rozdrapywałam. Ogólnie rzecz biorąc - nic przyjemnego. Wtedy to, po pierwszym użyciu kremu poczułam prawdziwą ulgę, ukojenie i brak wiecznego napięcia i podrażnienia skóry.

Aktualnie jestem na terapii leczącej posterydowe zapalenie skóry i krem z Dermedica nadal spisuje się na medal. Przy mocno wysuszających retinoidach jest prawdziwym wybawieniem - zarówno na noc, pod antybiotyk, jak i na dzień jako baza pod makijaż. Fantastycznie nawilża, powoduje, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie wchłania się w 100%, a pozostawia lekki film ochronny, na którym podkład bardzo przyjemnie się rozprowadza, a przy tym nie powoduje zbyt szybkiego przetłuszczania się skóry w strefie T.
Nie do końca jestem się w stanie zgodzić z tym, że krem jest typowo kojącym produktem, aczkolwiek w żaden sposób nie prowadzi do zaognienia stanów zapalnych, a w moim przypadkiem jest to aktualnie spory sukces.
Na plus również opakowanie, niesamowicie higieniczne z odpowiednim dozownikiem i wydajność produktu.

Niestety, w składzie zawiera pochodną formaldehydu, którą zdecydowanie należałoby wyrzucić z tej mieszanki, ponieważ nijak ma się ten mocno podrażniający element składu do skóry nadwrażliwej i skłonnej do alergii. Niemniej jednak, krem z linii Tolerans jest naprawdę przyzwoitym specyfikiem dla nadwrażliwców, z pewnością upora się z suchością skóry i nieprzyjemnym ściągnięciem, a być może i trochę ukoi.

PLUSY:
- higieniczne opakowanie z dozownikiem,
- brak zapachu,
- mocno nawilżająca formuła,
- nie zapycha,
- nie powoduje alergii,
- szybko się wchłania, pozostawiając lekki film ochronny,
- przyjemna, lekka konsystencja,
- cena,
- dostępność.

MINUSY:
- pochodna formaldehydu w składzie,
- słabe działanie kojące.

Przyjaciel alergika po leczeniu

Z kremem zaprzyjaźniłam się latem, kiedy moja skóra przeżywa apogeum wszelkich podrażnień. Mam alergię na pyłki traw i innych roślin wszędobylskich, nikiel i niektóre składniki kosmetyków (złośliwie najczęściej filtry UV). Wysypki, zaczerwienienie i foch na ulubiony dotąd olejek do twarzy to codzienność, podobnie jak piekielne szczypanie po nałożeniu przypadkowego kremu nawilżającego. Aha, moja cera jest mieszana, z dużymi różnicami w zachowaniu i potrzebach strefy T i policzków.

Działanie: Od kremu nawilżającego tego typu oczekuję, żeby był: bezwzględnie nieuczulający, względnie lekki, faktycznie przywracał nawilżenie, a nie tylko dawał tłusty film, a poza tym miał obsługiwalną konsystencję, która nie zważy się, jeśli na wierzch dorzucę odrobinę kosmetyku kolorowego. Wszystkie te warunki krem spełnia bez dwóch zdań.
Z wysypką alergiczną - wiadomo – sobie nie poradzi, takie rzeczy znikają z twarzy tylko dzięki lekom przeciwhistaminowym lub przeciwzapalnym. Acz świąd czuję jeszcze długo po zniknięciu wysypki, nie mówiąc o tym, że potrafi się ona magicznie odnowić, kiedy tylko miejsce leków zastępuje krem. W tym przypadku problemu nie ma. Wysypka nie wraca, a skóra dzięki powracającemu nawilżeniu stopniowo czuje się (i wygląda) lepiej, mija zaczerwienienie, aplikacji towarzyszy wrażenie lekkiego mrowienio-szczypania, ale po chwili odczucie znika. Jest komfortowo, miło, skóra nie jest ściągnięta. Dobra wieść jest taka, że krem nic a nic nie zapycha.

Na plus:
-łagodzi zmiany alergiczne
-pomaga przywrócić skórze nawilżenie po wstrętnych maściach
-zmniejsza swędzenie, ściągniecie i zaczerwienienie
-totalnie nie zapycha porów
-świetna buteleczka – typ aplikatora, w którym nie trzeba nic odkręcać ani grzebać bagietką czy, zgrozo, paluchem
-cena lepsza niż u konkurencji
-wydajność ,,w normie”

Na minus:
-jeden jedyny: lekkie podszczypywanie przy aplikacji. Domyślam się jednak, że jeśli krem nie jest tłusty, tylko nawilżający, to w mniejszym lub większym stopniu, zawsze będzie to odczuwalne

Podsumowując: Nie mam pojęcia, jak jest po zabiegach typu złuszczanie, ale do ukojenia i doprowadzenia do porządku cery z alergią, krem nadaje się świetnie. Doskonale sprawdza się też do cery mieszanej, którą trzeba ukoić, a niewiele kosmetyków nie rozszerza i nie zapycha porów w strefie T. Bardzo polecam.

Nic specjalnego

Ten krem wcale nie nawilża mojej skóry i dodatkowo skóra bezpośrednio po nałożeniu szczypie. Po prostu jego działanie jest zerowe. Jedyny plus to wydajność i niedrażniący zapach .

dobry krem

Krem jest w porządku, nie podrażnia, nie zapycha, delikatnie nawilża, dobrze sprawuje się pod makijażem. Oprócz tego nie ma żadnych wspaniałych właściwości. Dla mojej skóry nawilżenie nie było wystarczające, ale w okresie letnim krem spisał się bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

nie nadaje się do mojej skóry

Jak na krem do skóry delikatnej wrażliwej, u mnie się nie sprawdził.
Mam bardzo przesuszoną, łuszczacą się skórę (po stosowaniu Epiduo żel) i potrzebuję kremu bardzo nawilżajacego i łagodzącego. Niestety w moim przypadku Dermedic Tolerans Sensitive w ogóle się nie sprawdził. Jak szybko się posmarowałam, tak szybko musiałam krem zmyć. Miałam wrażenie, że skóra mi się zapali i momentalnie zrobiła się czerwona.
Nie mam żadnych alergii, być może to reakcja po stosowanym ostatnio Epiduo, ale stosowanie Dermedic u mnie się niestety nie sprawdziło.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobry krem do cery super wrażliwej :)

Krem ten w 100% spełnia oczekiwania skóry bardzo bardzo wrażliwej. Nie zawiera :
- substancji zapachowych,
- barwników,
- parabenów
Bardzo dobrze wchłania się w skórę, nie pozostawia tłustej warstwy, a z drugiej strony dobrze nawilża - skóra zyskuje zdrowy wygląd.
Opakowanie jest bardzo praktyczne, bo zamiast tradycyjnego słoika - krem został umieszczony w buteleczce z pompką co umożliwia higieniczne jego używanie.
Zdecydowanie w 100% polecam :)

Używam tego produktu od: używałam w ciągu ostatniego roku