Oriflame, Swedish Care, Emulsja na dzień

Oriflame, Swedish Care, Emulsja na dzień

Beztłuszczowa emulsja nawilżająca na dzień dla cery tłustej. Filtry przeciwsłoneczne SPF 2 oraz witamina E chronią skórę przed destrukcyjnym wpływem środowiska.

Cena: 27zł/ 50ml

bardzo dobra

Emulsja ma bardzo ładny, delikatny zapach. Jest bardzo rzadka a przez to niesamowicie wydajna - wystarczy kilka kropelek by dokładnie wysmarować całą twarz. Matuje na dość długo i idealnie nadaje się pod każdy podkład. Polecam.

Dobry

Dostałam go na gwiazdkę i lubiałam ją ponieważ szybko się wchłania,troche nawilża,pozatym gwiazdka mniej za to,że matuje na chwilę a przy mojej cerze to nie wystarcza.Jest wydajna wystarczyła mi na nie cały rok używając jej codziennie.I jeszcze jedna gwiazdka mniej za cenę,regularna cena była zbyt wysoka.

Używam tego kosmetyku / ilość zużytych opakowań:1

im dłużej tym gorzej..

Na początku był świetny - doskonale matował, nawilżał. Ale w miarę stosowania miałam go już dość, bo zrobił się nijaki. Bardzo wydajny, pod koniec ciężko było wydobywać porcje z dna buteleczki - na szczęście zajmowała mało miejsca w szafce.Ilość zużytych opakowań: 1

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nic specjalnego

Właściwie nie wiem dla kogo to jest: jest zbyt słaba dla cery suchej i zbyt tłusta dla cery przetłuszczającej się. Nie piszą jakie ma filtry. Konsystencja zbyt wodnista. Po jej nałożeniu czułam się jakbym pomazała twarz farbą. Nie wyrządziła mi żadnej szkody, dlatego też daję dwie gwiazdki, bo pewnie ma jakieś działanie. Ale nie jest to kosmetyk dla mnie.Używałam tego produktu jakiś czas temu.

zbyt tłusta

Przy końcówce opakowania nie mogłam znieść już jej zapachu - był zbyt intensywny i charakterystyczny.Pozostawiała tłustą warstwę na twarzy, nie można było stosować jej pod makijaż.Była bardzo wydajna (niestety :( ) i poręczna.

sredniaczek

Byl to moj pierwszy kosmetyk tego typu. Troche matuje (na 3-4 h), ale mi to nie wystarcza (szczegolnie w lecie). Zastapilam do innym (Avonu), ale ten bardzo wysuszyl mi skore. Moje poszukiwania idealu trwaja nadal ;-)Ilość zużytych opakowań: 1

Hm, no cóż ...

Zużyłam już pół buteleczki i nic nadzyczajnego się nie stało. Emulsja szybko się wchłania, ładnie pachnie, jest bardzo wydajna ale to wszystko. A najważniejsze co powinna robić to matowić cerę a niestety w moim przypadku jest to znikome. Nie błyszczę się tylko przez pierwsze pół godziny. Ale ogólnie patrząc na cenę to może być.

dobry

Ta emulsja jako jedyna zmatowiła moją buzię na przeszło połowę dnia. Puder świetnie na niej sie trzyma nosek można przypudrować po ok. 7 godzinach, ładnie nawilża, nie wysusza skóry, bardzo wydajna (starczyła mi na przeszło 3 miesiące)i cena jest adekwatna do jakości, z tym że jednak wolę ja kupować jak jest promocja ;)

Super

Ten kosmetyk niewiarygodnie sie wchlania. Dzieki temu jest idealny na dzien, ale takze jest niezastapiony, kiedy mam wysuszona buzke - nakladam wtedy warstwe za warstwa, wnikaja w skore ekspresowo i po kilku takich aplikacjach mam twarz odnowiona w 20 minut!<BR>Zapach jest bardzo przyjemny, dziala jak nalezy i naprawde nie ma sie do czego przyczepic

ok

Traktuję ją jako emulsję ochronną. Jest przyjemna, zapach prawie niewyczuwalny. Nie matuje szczególnie, ale też nie jest tłusta.

Oceniam na 2.00

Nie wiem ja jakiś czas używałam ale w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziła ta emulsja, nie powiem żeby matowała, najzupełniej przeciętna.

Oceniam na 5.00

Naprawdę super produkt. Buzia baaardzo długo jest matowa. Proporcja ceny do jakości sensowna, a jak jest promocja to już idealna - ja kupiłam za 10 zł. Ładnie pachnie, no i ta nieprawdopodobna wydajność.